Udane turnieje szachistów

W Białopolu rozegrano VIII Turniej Niepodległości Ziemi Chełmskiej w Szachach, w których z dobrej strony zaprezentowali się Baranowscy. Rozegrano dalsze rundy o Puchary Wójtów Gmin w Kozodawach i Mirczu.

Reklamy

Wyniki z poszczególnych turniejów szachowych.

 

10.11.2011 r. Białopole

Reklamy

VIII Turniej Niepodległości Ziemi Chełmskiej w Szachach

 

1   Ustiyanovich, Nazar UKR  8.5

2   Łobejko, Rafał         POL  8.5

3   Nester, Ihor            UKR  7.0

4   Chowra, Edward      POL  7.0

5   Łuczka, Szymon       POL  6.5

6   Cherniak, Olena      UKR  6.5

7   Król, Miroslaw         POL  6.5

8   Sikora, Rafał           POL  6.0

9   Molenda, Marcin      POL  6.0

10  Burda, Paweł           POL  6.0

11  Kucharuk, Aleksander UKR6.0

12  Klim, Stanisław        POL  6.0

13  Hubacz, Władysław  POL  6.0

14  Kołodziej, Krzysztof POL  6.0

15  Pyda, Kamil             POL  6.0

16  Maruszewski, HenrykPOL 6.0

17  Ołyniuk, Adrian        POL  6.0

18 Baranowski, Krzysztof POL 6.0

19  Kiełbasa, Artur        POL  5.5

20  Smalej, Jarosław     POL  5.5

21  Majuk, Józef            POL  5.5

22  Skubisz, Karol         POL  5.5

23  Geleta, Agnieszka    POL  5.5

24  Weskida, Urszula     POL  5.5

25  Stasiuk, Dawid        POL  5.5

26  Kiełbasa, Dominik    POL  5.5

27 Baranowski, Michał POL 5.0 (4. w juniorach do lat 14)

28  Koczura, Karol         POL  5.0

29  Jabłoński, Bartosz   POL  5.0

30  Rymarski, Paweł      POL  5.0

Rywalizowało 91 osób.

 

7.11.2012 r. Kozodawy

II-gi Turniej o Puchary Wójta Jana Mołodeckiego

Gmina Hrubieszów – GP 2013

 

1   Dąbrowski, Maciej   5.5

2   Czerniak, Tomasz   5.5

3   Śnieg, Małgorzata  5.0

4   Skoczylas, Bartłom. 4.5

5   Śnieg, Joanna        4.5

6   Koszałka, Stanisław 4.0

7   Zdzienicki, Ernest   4.0

8   Janiszek, Arkadiusz 4.0

9   Wypchła, Kamil       4.0

10  Dąbrowski, Jarosław 4.0

11 Talarek, Paulina    4.0

12  Rychel, Maja           3.5

13  Matraszek, Magdalena 3.5

14  Chabros, Marcin     3.5

15  Flis, Klaudia           3.5

16  Korniak, Piotr         3.0

17  Wolanin, Dariusz    3.0

18  Kasprzak, Michał     2.5

19  Mroczek, Natalia     2.5

20  Lizun, Kamil           2.5

21  Łuj, Sylwia             2.5

22  Skórzanka, Arleta   2.5

23  Rusiecka, Joanna    2.0

24  Rychel, Aleksandra 1.5

25  Kot, Kamil              0.0

26  Pawelec, Albert      0.0

 

8.11.2012 r. Mircze

III-ci Turniej o Puchary Wójta Lecha Szocińskiego

Gmina Mircze – GP-2013

 

1   Banachewicz, Paweł 4.5

2   Karwacki, Rafał        4.5

3   Oryszczak, Urszula 4.5

4   Łoś, Oliwia             4.0

5   Roman, Aleksandra 3.5

6   Skóra, Michał           3.5

7   Sędłak, Marcin         3.5

8   Grodecka, Klaudia    3.5

9   Wilczewska, Weronika 3.0

10  Niewiadomski, Piotr 3.0

11  Dorocinska, Magdalena 3.0

12  Roman, Konrad        3.0

13  Radomska, Aleksandra 3.0

14  Zinczuk, Bartosz      3.0

15  Frańczuk, Adam       3.0

16  Oryszczak, Hubert   3.0

17  Rębacz, Dominika     3.0

18  Bednarek, Gabriel    2.5

19  Wolanin, Agata        2.5

20  Brzeziński, Adam     2.5

21  Ciuch, Dominika       2.0

22  Wojewoda, Konrad  2.0

23  Traczuk, Damian      2.0

24  Kasprzyk, Karolina   2.0

25  Wandziuk, Szymon   2.0

26  Boruta, Damian        2.0

27  Wolanin, Łukasz      2.0

28  Szymanek, Paweł     2.0

29  Sobuś, Kacper         1.5

30  Kuta, Weronika        1.5

31  Sochan, Agata         1.0

32  Szymanek, Piotr       1.0

33  Matysiak, Oliwia      1.0

34  Maj, Jagoda             1.0

35  Maj, Patryk              0.0

36  Kot, Aleksandra       0.0

37  Esposito, Giacomo   0.0

37  Kozdrój, Natalia       0.0

39  Kozłowska, Kasia     0.0

 

Na podstawie strony LZSz. w Lublinie opracował – mak

Na zdjęciu – Michał Baranowski zajął 4 miejsce w juniorach w Białopolu (zdj. mak).