Udany start lekkoatletów Unii Hrubieszów w Lublinie

25 lipca 2020 r. w Lublinie odbył się I Kwalifikacyjny Mityng LOZLA. W zawodach pod kierownictwem trenerów Mirosława Kamienia i Tomasza Magdziaka wystartowało 12 zawodników z MKS Unia w Hrubieszowie. Mimo, iż był to ich pierwszy start, to uzyskali wiele bardzo dobrych wyników.

Reklamy

Poniżej wyniki naszych zawodników:

Julia Kamień – 100m el. – 12,72 (+1,2) – finał 12,73 (+3,3)

Karina Krotkiewicz – 100m – 13,01 – rek. żyć.

Szymon Kiryczuk – 100m – 12,40 (+1,5) rek. żyć.

Karolina Gajewska – 400m – 57,10 – rek. żyć.

Wiktoria Kamień – 400m – 1:02,71

Kacper Chmielewski – 400m – 1:00.52 – rek. żyć.

Olga Śmietanka – 800m – 2:24,00 – rek. żyć.

Kacper Pańko – 800m – 2:10,52 – rek. żyć. i  rek. powiatu w wieku lat 14

(poprzedni 2:10,92 Fedorowicz Kamil G. 2 Hrubieszów, 2002 r.)

Jan Śmietanka – 800m – 2:21,56 – rek. żyć.

Piotr Książkiewicz – 800m – 2:09,50 – rek. żyć.

Sandra Bęsiuk – 1500m – 5:28,25 – rek. żyć.

Filip Cierech – 1500m – 4:33,58- rek. żyć.

Stalowa Wola

Marcin Bielecki – oszczep – 50.59 (4 cm do życiówki)

***

Z historii hrubieszowskiej la:

100 m pomiar łączny (PE +PR) – sprawdzone do25 VII 2020

  1. Brzozowska Dorota; ZSOdz. Hrubieszów; 12,17; 1988 08 12 ; Nyireghaza/W; tr. M. Kitliński
  2. Dąbrowska Sylwia; ZS 3 Hrubieszów; 12,21; 2004 06 12; Słubice; M. Kitliński
  3. Szczepańska Anna; ZS2/LO Hrubieszów; 12,0*; 1977 10 07; Chełm; H. Lebiedowicz
  4. Gajewska Karolina; ZS 2 Hrubieszów; 12,09*; 2018 04 24; Hrubieszów;T. Magdziak
  5. Grzyb Edyta; ZS 3 Hrubieszów; 12,39; 2002 06 15; Siedlce; W. Grzyb
  6. Marchewka Danuta; ZS2/LO Hrubieszów; 12,3*; 1976 05 13; Hrubieszów; M. Kitliński

25. Krotkiewicz Karina; LO Staszic Hrubieszów; 13,01; 2020 07 25; Lublin; T. Magdziak

400 m – Pomiar łączny (PE + PR)

  1. Grzyb Edyta; ZS 3 Hr. ./Agros Z; 56,89; 2003 09 06; Warszawa; W. Grzyb
  2. Gajewska Karolina; ZS 2 Hrubieszów; 57,10; 2020 07 25; Lublin; T. Magdziak
  3. Teterycz Aneta; ZS 1 Hrubieszów; 57,65; 2009 07 03; Słupsk; T. Magdziak
  4. Pańczyk Jolanta; ZS2/LO Hrubieszów; 57,6*; 1977 07 02; Białystok; H. Lebiedowicz
  5. Kotko Jolanta; ZS2/LO Hrubieszów; 58,22; 1983 08 27; Ziel. Góra; M. Kitliński
  6. Muzyczuk Małgorzata; ZS2/LO Hrubieszów; 58,3*; 1980 06 25; Sopt; M. Kitliński
  7. Paczos Maria; ZS2/LO Hrubieszów; 58,3*; 1980 08 06; Spała; A. Kulczyński

800 m

  1. Paczos Maria; LO Hrubieszów; 2:08,75; 1980 08 30; Łódż; A. Kulczyński
  2. Stadnicka Patrycja; ZS Turkowice; 2:11,86; 2003 06 15; Białystok; M. Kitliński
  3. Kwaśniewska Irmina; LO Hrubieszów; 2:12,3; 1979 08 29; Poznań; A. Kulczyński
  4. Ulidowska Marzanna; LO Hrubieszów; 2:12,6; 1978 06 01; Warszawa; A. Kulczyński
  5. Muzyczuk Małgorzata; Unia; 2:13,69; 1987 06 17; Lublin; M. Kitliński
  6. Mil Beata; Unia; 2:13,73; 1986 08 03; Lublin; M. Kitliński

37. Śmietanka Olga; LO Staszic Hrubieszów; 2:24,00; 2020 07 25; Lublin; M. Kamień

1500 m

  1. Ulidowska Marzanna; LO Hrubieszów; 4:24,2; 1979 08 08; Poznań; A. Kulczyński
  2. Paczos Maria; LO Hrubieszów; 4:25,07; 1980 09 05; Budapeszt; A. Kulczyński
  3. Kwaśniewska Irmina; LO Hrubieszów; 4:31,3; 1979 06 17; Zabrze; A. Kulczyński
  4. Klik Małgorzata; ZSO Hrubieszów; 4:37,05; 1996 08 11; Bydgoszcz; M. Kitliński
  5. Watras Łucja; LO Hrubieszów; 4:37,6; 1975 08 08; Warszawa; A. Kulczyński
  6. Stadnicka Patrycja; ZSR Turkowice; 4:38,25; 2004 06 12; Słubice; M. Kitliński

74. Bęsiuk Sandra; Unia Hrubieszów; 5:28,25; 2020 07 25; Lublin; M. Kamień

Opracował – Marek Ambroży Kitliński


Fot. Marek Hubert Kitliński, Michał Śliwiński, Unia Hrubieszów