Udział w biegach hrubieszowskich biegaczy

15 IV w Leszkowicach odbył się XII Przełajowy Bieg Pierwiosnka. W biegu głównym kobiet na dystansie 2,5 km. 9 miejsce zajęła Małgorzata Muzyczuk, nauczycielka z ZS nr 4 w Hrubieszowie.

br />22 IV w Lubartowie odbyły się 13 Ogólnopolskie Biegi Lewarta na dystansie 5000 m.
W biegu głównym kobiet na 6 pozycji, a w kategorii powyżej 35 lat na 1-wszej przybiegła Małgorzata Muzyczuk, nauczyciel w-f ZS nr 4 w Hrubieszowie.

Wśród mężczyzn 10-ty był Mateusz Markiewicz (Unia) w czasie 16:45 min., a w kategorii do lat 19-tu został sklasyfikowany na 3 pozycji. 4-te miejsce z rezultatem 15:37 min. zajął Artur Jabłoński, ale wystartował w barwach Borka Chełm. W biegu młodzieżowym w roczniku 1988/89 1 miejsce wywalczył Łukasz Krakowiak ZS 3 Hrubieszów.

29 IV w Werbkowicach odbył się 14 Bieg Cukrowniczy.

Wyniki:

bieg główny kobiet 8 km. – 1. J. Bąk NKS Namysłów, 2. Olga Kotovska Ukraina, 3. Joanna Kaczor Znicz Biłgoraj, 4. Lenina Olenyewa Ukraina, 5. Swietłana Martynienko Ukraina….9. Małgorzata Muzyczuk ZS 4 Hr.,

mężczyźni: 1. D. Kuzdra Agros Zamość, 2. Artur Jabłoński Unia, 3. Szewczuk Andrej Ukraina, 4. Nowogrodzki Dawid Agros Zamość, 5. Jaszczuk Witalij Ukraina, 6. Marzec Stanisław Agro Natura Nałęczów,

w kategorii 16/19 lat 2. Mateusz Markiewicz Unia,

biegi młodzieżowe, miejsca zawodników z naszego powiatu dz.:
rocznik 1996 i mł. 3. Agata Ejsler SP Turkowice,
r. 1994/95 3. Anita Hojda SP 2 Hr.,
r. 1992/93 3. Maja Hojda G. 2 Hr.,

chłopcy:
rocznik 1996 i młodsi – 2. Bartłomiej Tokarski SP Dołhobyczów, 3. Sebastian Skompski SP Werbkowice,

r. 1988/89 1. Łukasz Krakowiak, 2. Artur Pawlos obaj Unia,

Pracownicy cukrowni, kobiety: 1. A. Kaczoruk, 2. N. Żerebiec, 3. I. Kidyba(wszystkie Werbkowice),

mężczyźni: 1. L. Byra Werbkowice,

Plantatorzy buraka cukrowego 2. A. Smyk Stara Wieś

PS – więcej na temat tych ostatnich zawodów nie mogę napisać ponieważ sędzia główny zawodów p. Andrzej Kulczyński nie udostępnił komunikatu dla p. M. Muzyczuk, komentując „a po co Ci, masz zawodników ?- i trzeba było sięgnąć po Lubelski Sport Express.