Unia Hrubieszów: Kary dla Kamińskiego, Oleszczuka i trenera Nowaka

Łukasz Kamiński i Krystian Oleszczuk nie zagrają w meczu wyjazdowym z Ostoją Skierbieszów. Na posiedzeniu w piątek 10.04, Wydział Dyscypliny ZOZPN obu piłkarzy ukarał karą dyskwalifikacji dwóch meczów za niesportowe zachowanie i czerwone kartki w meczu Pogoń 96 Łaszczówka – Unia Hrubieszów.

Reklamy

 

Oznacza to, że w sobotę Unia zagra kolejny mecz w osłabieniu, będącym skutkiem decyzji z meczu Pogoń 96 – Unia. 

Zarząd klubu został także zawiadomiony na piśmie, że Wydział Dyscypliny ZOZPN ukarał trenera naszego zespołu seniorów Marcina Nowaka karą pieniężną w wysokości 200,00 zł. za niesportowe wypowiedzi pod adresem sędziów po zawodach Klasy Okręgowej seniorów pomiędzy GKS Pogoń 96 Łaszczówka – MKS Unia Hrubieszów w dniu 29.03.2015 r oraz w lokalnej prasie.

Bieg kary rozpoczął się od 03.04.2015 r., a od powyższej decyzji trenerowi przysługuje prawo odwołania do Komisji Odwoławczej LZPN w terminie 14 dni od daty otrzymania pisma za pośrednictwem WD ZOZPN i wcześniejszym wpłaceniu kaucji na konto LZPN.

Biorąc pod uwagę powyższe kary, może warto zastanowić się, czy wskutek takich zachowań, a w konsekwencji kar dyscyplinarnych, szanse na awans do IV Ligi nie zostaną zmarnowane?

Konsekwencje tego bogłyby oczywiste i chyba nie trzeba tłumaczyć jakie…ZK

źródło: mksuniahrubieszow.pl