Unia Hrubieszów: Odchodzą Igor Mossurec i Patryk Szatan

Igor Mossurec w nowym sezonie najprawdopodobniej zasili szeregi Unii Białopole, albo Korony Łaszczów. Patryk Szatan po zakończonym sezonie postanowił wrócić w rodzinne strony na Śląsk.

Reklamy

 

Igor Mossurec odchodzi z Unii Hrubieszów. Obrońca Unii przez trzy ostatnie lata reprezentował barwy Unii Hrubieszów. Był ważną częścią zespołu i pewnym punktem bloku defensywnego.  W ostatnim mistrzowskim sezonie wystąpił we wszystkich trzydziestu spotkaniach i walnie przyczynił się do wywalczenia awansu do IV ligi.

Igor Mossurec na brak propozycji nie może narzekać i najprawdopodobniej zasili szeregi Unii Białopole, albo Korony Łaszczów. Zmiana barw następuje z powodu wchodzącego w życie limitu zawodników spoza Unii Europejskiej.

W imieniu kibiców dziękujemy za wspólne spędzone lata oraz za godne reprezentowanie Unii Hrubieszów i życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz realizacji założonych celów.


***


Patryk Szatan po zakończonym sezonie postanowił wrócić w rodzinne strony na Śląsk, gdzie zamierza podjąć naukę oraz dalej kontynuować swoją przygodę z piłką. W grę wchodzi Ruch Zdzieszowice. Patryk Szatan po kilku spędzonych latach w barwach Unii Hrubieszów postanowił zmienić otoczenie. W ostatnim sezonie, w którym Unia wywalczyła awans do IV ligi Patryk Szatan wystąpił dwadzieścia razy i swoją postawą na boisku walnie przyczynił się do końcowego sukcesu.

Wywiad z Patrykiem Szatanem na portalu www.lubiehrubie.pl możecie przeczytać TUTAJ.

W imieniu kibiców dziękujemy za wspólne spędzone lata oraz za godne reprezentowanie Unii Hrubieszów i życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz realizacji założonych celów.józek