Unia Hrubieszów po pierwszym sparingu. W sobotę mecz z Ładą

W swoim pierwszym meczu sparingowym Unia Hrubieszów pokonała 6:0 Andorię Mircze. Trzeba jednak pamiętać, że nie o wynik tutaj chodzi, a o możliwość rozegrania meczu, który jest także traktowany, jako kolejna jednostka treningowa.

Reklamy

 

Unia Hrubieszów – Andoria Mircze 6:0 (1:0)

Unia: Filipczuk – Warenica, Oleksiuk, Kazan, Wiejak, Podgórski, Borys, Krygiel, Dyjak, Poterucha, Karaszewski.  Ponadto zagrali: Ryć, Żygawski, Błaziak, Oleszczuk, Stepaniuk, Bobak, Pańko, Garbacz, Kasztelan, Fulara, Bil.

Andoria: Jóźwiak (46 Goncharuk) – Jakubski, Sitarz, Lizun, Pacaj – Małyszek (55 Smal), Sobieniak (60 Grzywna), K.Matysiak (82 Brzyski), Baran, Tracz (77 Lipski) – Brzyski (46 M.Matysiak ). Źródło: www.andoria.futbolowo.pl

Bramki: Poterucha (10’, 90’), Stepaniuk (55’), Karaszewski (75’), Błaziak (79’), bramka samobójcza (85’).


Trener Marcin Nowak mając do dyspozycjo większość kadry, miał okazję przyjrzeć się zawodnikom, sporo przy tym rotując składem. W środowym sparingu zabrakło Tomasza Smoły, Pawła Jędrzejuka oraz Patryka Konrada. Wszyscy nowi zawodnicy, którzy wystąpili w meczu z Andorią zadeklarowali chęć gry w Unii Hrubieszów. Watro podkreślić, że z bardzo dobrej strony pokazali się nasi juniorzy Maciej Warenica oraz Przemysław Kasztelan.

Na koniec należą się podziękowania drużynie Andorii Mircze, która zgodziła się na rozegranie sparingu. W ostatniej chwili Korona Łaszczów odwołała swój przyjazd i pilnie poszukiwany był nowy sparingpartner.


***


W sobotę Unia zagra z Ładą

W sobotę 23 lipca o godz. 11:00. Unia Hrubieszów rozegra kolejny mecz kontrolny. Tym razem podopieczni Marcina Nowaka zagrają w Biłgoraju z tamtejszą Ładą.

Łada Biłgoraj w sezonie 2015/2016 wywalczyła awans do IV ligi wygrywając zmagania w Zamojskiej Klasie Okręgowej. Trenerem drużyny z Biłgoraja jest Ireneusz Zarczuk.


 

józek

Na zdjęciu: Aleksander Poterucha – strzelec dwóch bramek w meczu sparingowym.