Unia Hrubieszów pokonała Gryfa Gmina Zamość 4:0

W meczu 18 kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej, Unia Hrubieszów pokonała dzisiaj (sobota 4.04) na własnym boisku 4:0 Gryfa Gmina Zamość. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Piotr Fulara – 2 (drugą z rzutu karnego w ostatniej minucie meczu) oraz po jednej Damian Otręba i Adrian Oleszczuk.

W dzisiejszym meczu Unia zagrała bez Krystiana Oleszczuka i Łukasza Kamińskiego, ukaranych czerwonymi kartkami w meczu z Łaszczówką.

Po przegranej Gromu Różaniec z Victorią Łukowa Chmielek nasz zespół umocnił się na pierwszym miejscu i po 18 kolejkach nad drugim w tabeli Gromem ma przewagi 12 punktów.

W następną sobotę, 11 kwietnia Unia zmierzy się w meczu wyjazdowym z Ostoją Skierbieszów.

Unia Hrubieszów – Gryf Gmina Zamość 4:0 (3:0)

Unia: Ryć – Wiejak, Mossurec, Kondrat Kawarski, Oleksiuk (88’ Wiak), Garbacz (75’ Krygiel), Fulara, Borys, Otręba, Oleszczuk Adrian (65’ Stepaniuk).

Gryf: Szopa –Duda, Kobylas, Burak, Głowacki (77 ‘ Galan), Dulbas, Bajan, Goździuk, Pliżga, Blonka Waga (65’ Bargieł).

Bramki: Otręba (10’), Fulara (33’, 90’-k), Adrian Oleszczuk (35’).

W meczu XVIII kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów pokonała 4:0 Gryf Gminę Zamość. Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Damian Otręba, który efektownie przelobował bramkarza gości. Drugi gol był jeszcze bardziej efektowny, kiedy to z dystansu strzelił Piotr Fulara. Trzecia bramka była autorstwem Adriana Oleszczuka, który udanie zastąpił na boisku swojego brata, pauzującego za czerwoną kartkę. Wynik spotkania ustalił Piotr Fulara, który pewnie wykonał podyktowany w ostatniej minucie meczu rzut karny.

źródło: mksuniahrubieszow.pl, mksunia.futbolowo.pl

Na zdjęciu – strzelec 2 bramek dla Unii – Piotr Fulara.