Unia Hrubieszów: Ukazał się okolicznościowy folder

W czwartek 23.07 w nakładzie 300 egzemplarzy drukarnię opuścił folder „70 lat sportu klubowego w Hrubieszowie – Od Amatorskiego Klubu Sportowego do MKS „Unia” Hrubieszów”, przygotowany z okazji jubileuszu. Folder można również pobrać w wersji elektronicznej.

Reklamy

 

Materiały do folderu zebrali i opracowali: Zdzisław Kosakowski, Leszek Tarnawski i Tomasz Magdziak.

Źródła: Michał Starykiewicz „Kronika 40-lecia działalności hrubieszowskiego klubu sportowego w fotografice i prasie i nie tylko” – księga I i II, Tomasz Przybysz „50 lat hrubieszowskiego klubu sportowego”- Hrubieszów 1995 r., Marek Ambroży Kitliński i Henryk Lebiedowicz „60 lat Od AKS do „UNII” w hrubieszowskim sporcie” – Hrubieszów 2005 r., Marek Ambroży Kitliński „Antologia sportu hrubieszowskiego, historia i współczesność sportu na terenie powiatu hrubieszowskiego” – Hrubieszów 2010, materiały własne autorów. Przy przygotowywaniu folderu wykorzystano także zdjęcia autorstwa Kazimierza Małyski.

Reklamy

Ze względu na niski nakład (ograniczenia finansowe) folder w pierwszej kolejności otrzymają  oficjalni goście uroczystości jubileuszowych, osoby wyróżnione podziękowaniem i okolicznościowym medalem za zasługi dla sportu hrubieszowskiego, zawodnicy startujący w zawodach w dniu uroczystości jubileuszowych (niedziela, 26 lipca), wylosowani uczestnicy plebiscytu „Kroniki Tygodnia” na Najważniejsze Wydarzenia Sportowe 70-lecia Sportu Klubowego w Hrubieszowie”, sekcje sportowe MKS „Unia” oraz kluby sportowe działające w Hrubieszowie.


Folder w wercji elektronicznej można pobrać TUTAJźródło: mksuniahrubieszow.pl