23 kwietnia 2024

Unia lepsza od Huczwy w drugim meczu kontrolnym

W drugim meczu sparingowym Unia Hrubieszów wygrała z Huczwą Tyszowce 5:3 (do przerwy 3:2). Spotkanie odbyło się w Zamościu.

W tym meczu, szansę pokazania się w zespole seniorów dostało trzech naszych juniorów młodszych.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Unii. Kilka ładnych, składnych akcji, których efektem były dwie bramki Michała Herdy oraz jedna Sebastiana Oleszczuka.

Druga połowa była gorsza w naszym wykonaniu. Zbyt krótko utrzymywaliśmy się przy piłce, a w efekcie Huczwa doprowadziła do remisu 3:3.

W dalszej części meczu to Unia zdobyła dwie bramki i ostatecznie odniosła pewne zwycięstwo. Najpierw do siatki trafił Mateusz Czerkawski, a następnie Arkadiusz Drapsa.

Skład Unii Hrubieszów: Krawczuk, Pietrusiewicz, Baran, Kazan, Steciuk, S. Oleszczuk, Kamiński, zawodnik testowany, Pańko, Herda, Drapsa. Ponadto po przerwie zagrali: Semeńczuk, Czerkawski, Blicharz.

Bramki: Herda x 2, S. Oleszczuk, Czerkawski, Drapsa.

info: uniahrubieszow-official.klubowo24.pl