Unia po pierwszym treningu

We wtorek 12 stycznia Unia Hrubieszów rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej w IV lidze lubelskiej. Na pierwszym treningu trener Marcin Nowak nakreślił plan przygotowań, który został podzielony na trzy etapy.

Reklamy

 

Po przedstawieniu spraw organizacyjnych, przyszła pora na trening. Zawodnicy Unii Hrubieszów korzystali z zimowej aury i głównie skupili się na ćwiczeniach rozciągających i biegowych w parku, który znajduje się nieopodal HOSiR. 

Zgodnie z nakreślonym planem Unia Hrubieszów będzie trenować cztery razy w tygodniu, a jeśli zajdzie taka potrzeba do przepracowania będzie pięć jednostek treningowych. Jeśli aura będzie sprzyjająca, obecny tydzień treningowy zostanie zakończony grą wewnętrzną, gdzie seniorzy zagrają z juniorami naszego klubu.

Reklamy

Na treningu pojawił się nowy zawodnik z Ukrainy, który dołączy do kadry naszej drużyny. Sylwetkę nowego zawodnika przedstawimy, kiedy zostaną już dopełnione wszystkie formalności.

Na kolejnych treningach pojawi się drugi nowy zawodnik, który porozumiał się z działaczami naszego klubu. Sylwetkę drugiego nowego zawodnika przedstawimy również, kiedy wszystkie stosowne dokumenty zostaną podpisane.

Z obecnej kadry, która reprezentowała Unię Hrubieszów w rundzie jesiennej żaden z zawodników nie zgłosił chęci zmiany barw.józek / mksunia.futbolowo.pl