VI Turniej Grand Prix

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

11 stycznia w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbył się VI Turniej z cyklu Grand Prix o Puchary Burmistrza Hrubieszowa i Starosty Hrubieszowskiego.

***

6-ty Turniej o Puchar Burmistrza – Hrubieszów 2009.01.11

Tempo gry: P’15
Arbiter: Mieczysław Pszeniczka
Wyniki końcowe – runda 7

Kolejno:
________________________________________
M-ce Nr Nazwisko Imię Elo Rank Klub Pkt. MBch. Bch. Prog. Uwagi Ruz
________________________________________

1
4 Bednarek, Dawid
0 1800 G Mircze 6.0 20.00 28.00 25.0 Jun 1950

2
3 Wojtiuk Grzegorz
0 2000 G 2 Hrub. 5.5 23.00 32.50 26.0 Jun 1975

3
7 Luchowski, Mariusz
0 1800 ZS 3 Hrub. 5.5 22.00 30.00 22.0 JS 1832

4
8 Talarowski, Marek
0 1800 G Mircze 5.0 19.00 26.00 20.0 Jun 1700

5
2 Baranowski, Krzysztof
0 2000 Hrubieszów 4.5 20.50 28.50 20.5 S 1750

6
12 Baranowski, Michał
0 1600 SP 2 Hrub. 4.5 20.00 28.50 20.0 JM 1782

7
21 Nalepa, Oktawian
0 1400 G Mircze 4.5 19.00 26.00 16.5 Jun 1650

8
15 Wojtiuk, Lech
0 1600 Hrubieszów 4.5 15.00 19.00 15.5 S 1732

9
9 Płoszaj, Agata
0 1600 GP Hrub. 4.0 23.00 29.50 19.0 Jun 1732

10
16 Filipek, Jarosław
0 1400 G Kozodawy 4.0 17.50 24.50 13.0 Jun 1538

11
6 Jakubowski, Ryszard
0 1800 Hrubieszów 3.5 19.50 28.00 18.0 S 1607

12
13 Jonak Tomasz
0 1600 GP Hrub. 3.5 19.00 26.00 14.5 Jun 1525

13
17 Filipek, Marian
0 1400 Dąbrowa 3.5 16.00 23.50 12.5 S 1613

14
26 Popławski, Kacper
0 1200 SP 3 Hrub. 3.5 5.50 10.50 8.5 JM 1580

15
24 Filipek, Marzena
0 1250 ZS 2 Hrub. 3.0 18.00 25.50 14.0 JS 1482

16
18 Jakubowski, Bogumił
0 1400 SP 2 Hrub. 3.0 17.50 24.00 13.0 Mł 1463

17
20 Kachniarz, Piotr
0 1400 ZS 3 Hrub. 3.0 17.00 24.50 13.0 JS 1463

18
14 Pędrak, Maciej
0 1600 ZS 2 Hrub. 3.0 16.50 24.50 12.0 JS 1375

19
10 Talarowska, Monika
0 1600 G Mircze 3.0 15.00 21.50 8.0 Jun 1282

20
5 Chmielewski, Marek
0 1800 SP 2 Hrub. 2.5 18.00 26.00 13.5 JM 1444

21
22 Zając, Cezary
0 1400 SP Trzesz. 2.5 15.50 21.00 8.5 JM 1357

22
27 Urbaniak, Aleksa.a
0 1100 ZS Moniat. 2.5 14.50 19.50 9.0 M 1215

23
19 Jaros, Dominik
0 1400 ZS 1 Hrub. 2.5 13.50 19.00 4.5 JS 1244

24
25 Hajkiewicz, Magda
0 1250 GP Hrub. 2.0 18.00 24.00 10.0 Jun 1288

25
28 Kulczyński, Mateusz
0 1000 GP Hrub. 2.0 16.00 23.00 9.5 Jun 1157

26
23 Dziomaga, Maryla
0 1250 SP 3 Hrub. 1.0 15.50 22.00 5.0 JM 1072

27
1 Babulski, Marek
0 2000 Uchanie 0.0 0.00 4.50 0.0 S 1600

28
11 Babulski, Przemysław
0 1600 G Uchanie 0.0 0.00 2.00 0.0 Jun 1225

info
www.lzszach.lublin.pl >>

zobacz zdjęcia >>

Hrubieszow LubieHrubie 2009