VII Kolejka HLK

HrubieszówHrubieszów

Tak jak zapowiadaliśmy ostatnio, niedzielne rozgrywki HLK poprzedzone zostały meczem dziewczyn z ZS nr 3 i ZS nr 2. Górą były licealistki z „Kościuszki”, których gra wydawała się bardziej spójna i poukładana, zarówno w obronie, jak i w ataku.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 30 : 16 dla dziewczyn z ZS nr 3.

Pierwszym meczem w ramach VII kolejki HLK było starcie ekip „Żywiec Team” i „ZS nr 1”. Grę charakteryzowało bardzo szybkie tempo, zawodnicy walczyli zaciekle od pierwszych do ostatnich minut meczu. Najbardziej wyróżniającymi się graczami był Paweł Ostasz z „ZS nr 1”, zdobywca 14 pkt. (lider w klasyfikacji punktujących) oraz Adam Kuczyński (15 pkt.) i Sławomir Kański (12 pkt. i 12 zbiórek) z „Żywiec Team”. Ostateczny rezultat – 71 : 30 dla „Żywca”.

Drugim i ostatnim zarazem meczem niedzielnego wieczoru było spotkanie „Dzikich Stonek” i „ZS nr 3”. Gra obu zespołów była dość chaotyczna, zawodnicy często faulowali. Wynik końcowy – 33 : 18 dla licealistów z „Kościuszki”, dla których była to pierwsza wygrana w tegorocznej edycji HLK.

W przerwach odbyły się standardowo konkurs na najpopularniejszego zawodnika oraz obstawianie wyniku. Piłkę wylosował Adam Kuczyński (zawodnik „Żywiec Team”), który oddał głos na Michała Cybulę („Chrząszcze”). Po raz kolejny nikomu nie udało się odgadnąć wyniku meczu, życzymy więcej szczęścia następnym razem i zapraszamy na VIII kolejkę HLK, jak zawsze w niedzielę o godzinie 16, na hali HOSiR.