W niedzielę na stadionie HOSiR sparing Unii z Huraganem

W niedzielę 9 marca o godz. 12:00 Unia Hrubieszów rozegra czwarty sparing przed rundą rewanżową w Zamojskiej Klasie Okręgowej. Przeciwnikiem „biało-niebieskich” będzie Huragan Hrubieszów, a samo spotkanie odbędzie się na boisku głównym HOSiR.

Reklamy

Będzie to ostatni sprawdzian Unii Hrubieszów przed rozgrywkami ligowymi. Dodatkowo mecz z Huraganem jest rozgrywany w trakcie obozu przygotowawczego, na którym obecnie zawodnicy trenują m.in. schematy taktyczne. Obóz potrwa do najbliższej środy, czyli do 12 marca.

W meczu sparingowym z Huraganem nie zobaczymy Michała Wiejaka, który zmaga się z przeziębieniem. Pod znakiem zapytania stoi tez występ Mateusza Białackiego. Wśród nowych twarzy kibice Unii Hrubieszów będą mogli zobaczyć nowego zawodnika, obywatela Ukrainy, który był już wcześniej testowany. Zawodnik ten będzie reprezentował Unię w rundzie wiosennej. Na obecnym etapie, pozostały już tylko formalności z certyfikatem zawodnika oraz zgłoszenie go do rozgrywek.

Barw Unii nie będzie reprezentował Łukasz Wawrzusiszyn, który najpierw zadeklarował chęć gry w naszym zespole. Klub żądania kontraktowe spełnił, po czym sam zawodnik się rozmyślił i postanowił zostać w III ligowej Tomasovii.