Weekend sportowców Unii

Rozpoczynający się jutro weekend nie będzie czasem wolnym dla sportowców Unii. Najbardziej pracowity będzie dla piłkarzy, którzy rozegrają cztery mecze ligowe oraz zaliczą jeden turniej.

Reklamy

Drużyna seniorów w niedzielę jedzie do Łaszczowa, gdzie o godz. 14.00 rozegra mecz ligowy z miejscową Koroną. Aby zachować szansę na wygranie w sezonie 2012/2013 ligi okręgowej i awansować do IV ligi, Unia nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów.

Nasi juniorzy młodsi wyjeżdżają w sobotę do Międzyrzeca Podlasakiego, gdzie o godz. 11.00 rozegrają kolejny mecz o mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych z miejscowym Huraganem.

Także w sobotę wyjeżdża najmłodsza grupa piłkarzy Unii, orlicy. W Łaszczowie o godzinie 10.00 wezmą oni udział w drugim turnieju orlików starszych

Jedynym zespołem piłkarskim Unii, który w ten weekend rozegra mecz na własnym boisku jest zespół młodzików starszych. W sobotę o godz. 11.00, na boisku treningowym ich przeciwnikiem będzie Gryf Gmina Zamość.

Natomiast lekko atleci Unii w sobotę wezmą udział w Otwartym Młodzieżowym Mityngu LOZLA (Lubelskiego Okręgowego Związku Lekko Atletyki), który odbędzie się na nowym obiekcie lekko atletycznym HOSiR w Hrubieszowie. Początek zawodów o godz. 14-tej.

 

Źródlo: MKS Unia Hrubieszów