Werbkowice: Gminne Igrzyska w Indywidualnych Biegach Przełajowych

7 maja 2013 roku na terenach zielonych przy Hali Sportowej w Werbkowicach, odbyły się Gminne Igrzyska w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców, rocz. 2000 i młodsi.

Reklamy

W Igrzyskach udział wzięło 84 zawodników, reprezentujących 7 szkół podstawowych gminy Werbkowice. Zawody zaliczane są do punktacji generalnej współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych na rok szkolny 2012/2013.

 

KOMUNIKAT z Gminnych Igrzysk w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Termin i miejsce: 07.05.2013 r. – Tereny zielone przy Hali Sportowej.

 

W Igrzyskach udział wzięło 84 zawodników, reprezentujących następujące Szkoły Podstawowe:

1/ PSP Gozdów

2/ SP Werbkowice

3/ SP Sahryń

4/ PSP Podhorce

5/ PSP Honiatycze

6/ PSP Hostynne Kol.

7/ PSP Malice

 

 

Dystans: 300 m dziewcząt, rocz. 2002 i młodsze.

Startowało: 11 zawodniczek.

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

I

SARA ZIELINSKA

PSP MALICE

II

WERONIKA OBST

SP WERBKOWICE

III

MARTYNA DOBRZYŃSKA

SP WERBKOWICE

IV

IZABELA LEŚNIOWSKA

SP SAHRYŃ

V

OLIWIA CIUCKA

PSP MALICE

VI

KAROLINA KOT

SP WERBKOWICE

VII

AGATA KURZĘPA

SP SAHRYŃ

VIII

OLIWIA CIOŁKO

PSP MALICE

IX

ANNA SONIAK

SP SAHRYŃ

X

MARTYNA JAROSZ

PSP HOSTYNNE KOL.

 

 

Dystans: 300 m chłopców, rocz. 2002 i młodsi.

Startowało: 17 zawodników.

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

I

SEBASTIAN NOWAK

SP WERBKOWICE

II

OSKAR CHMURZYŃSKI

SP WERBKOWICE

III

BARTŁOMIEJ LACHS

SP WERBKOWICE

IV

PAWEŁ KLISZCZ

PSP HONIATYCZE

V

JAKUB SMUSZ

PSP GOZDÓW

VI

ŁUKASZ MROZOWSKI

SP SAHRYŃ

VII

KRZYSZTOF KIDYBA

PSP MALICE

VIII

KAROL WĄSOWICZ

PSP HOSTYNNE KOL.

IX

KRYSTIAN PAWLOS

SP SAHRYŃ

X

ARKADIUSZ KOCHMAN

PSP MALICE

 

 

Dystans: 600 m, dziewcząt, rocz. 2001.

Startowało: 14 zawodniczek.

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

I

ALICJA NIŹNIKOWSKA

SP WERBKOWICE

II

DIANA MAKOLĄGWA

PSP MALICE

III

WIKTORIA BEDNARCZUK

SP WERBKOWICE

IV

WIKTORIA ADAMCZUK

PSP HOSTYNNE KOL.

V

SARA POBŁOCKA

SP SAHRYŃ

VI

ALEKSANDRA MENDUŚ

PSP PODHORCE

VII

JUSTYNA NOWAK

PSP GOZDÓW

VIII

ANETA KURZĄPA

SP SAHRYŃ

IX

DOMINIKA KWASEK

PSP GOZDÓW

X

MARIKA DROŻDŻAK

SP WERBKOWICE

 

 

Dystans: 600 m, chłopców, rocz. 2001.

Starowało: 13 zawodników.

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

I

PATRYK GŁOWACKI

PSP HOSTYNNE KOL.

II

STEFAN STASZEWSKI

SP WERBKOWICE

III

KRZYSZTOF BYRA

PSP HOSTYNNE KOL.

IV

KRYSTIAN SŁOTWIŃSKI

SP WERBKOWICE

V

MICHAŁ FEDUREK

SP WERBKOWICE

VI

KONRAD WOŁOSZYN

PSP HONIATYCZE

VII

JAKUB KOZYRA

PSP HONIATYCZE

VIII

MICHAŁ MAZUREK

PSP PODHORCE

IX

MICHAŁ KOZAK

SP SAHRYŃ

X

DOMINIK ŁYSIAK

PSP MALICE

 

 

Dystans: 600 m, dziewcząt, rocz. 2000.

Startowało: 12 zawodniczek.

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

I

ALEKSANDRA TEREBUS

SP WERBKOWICE

II

ELIZA WOLANIN

PSP HOSTYNNE KOL.

III

KAROLINA SZEWCZYK

SP WERBKOWICE

IV

ALEKSANDRA PAŁKA

SP WERBKOWICE

V

KAROLINA TRACZUK

SP SAHRYŃ

VI

ANNA SKINDZIER

PSP GOZDÓW

VII

PATRYCJA CHODOROWSKA

PSP PODHORCE

 

 

Dystans: 600 m, chłopców, rocz. 2000.

Startowało: 17 zawodników.

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

I

ADRIAN MUSIAŁ

SP WERBKOWICE

II

DAMIAN KUCHARCZUK

SP WERBKOWICE

III

MARCIN KOWALSKI

SP SAHRYŃ

IV

DAWID DEC

PSP GOZDÓW

V

ARKADIUSZ SAS

SP WERBKOWICE

VI

ALEKSANDRA GIERLASIŃSKA

PSP GOZDÓW

VII

KACPER DREWNIAK

PSP PODHORCE

VIII

KAROL ZAŁĘSKI

PSP HONIATYCZE

IX

ŁUKASZ GRAD

SP SAHRYŃ

X

SZYMON BAJURKA

SP SAHRYŃ

 

Za zajęcie miejsca I – IV zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Informacja z przebiegu zawodów oraz klasyfikacja generalna igrzysk, dostępna jest na stronie internetowej gminy Werbkowice. (werbkowice.pl – zakładka sport/hala).

Zawody prowadzili:

Anna Dołowy, Henryka Rewucha, Małgorzata Perechowska, Aneta Kędzierawska, Tomasz Królicki, Jacek Paradowski, Janusz Wójcicki.

 

 

Organizator, koordynator Igrzysk:

Ryszard Mazurkiewicz – kierownik hali sportowej