Werbkowice: Gminne Igrzyska w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

W czwartek 25 października 2012 roku, na Hali Sportowej w Werbkowicach odbyły się Gminne Igrzyska w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W Igrzyskach wystartowało 55 zawodników, reprezentujących 8 Szkół Podstawowych Gminy Werbkowice.

Reklamy

KOMUNIKAT Nr 1

z Gminnych Igrzysk w Tenisie Stołowym

Dziewcząt i Chłopców, rocz. 2000-2001 i 2002 i mł.

 

 

Rodzaj zawodów: Gminne Igrzyska w Tenisie Stołowym, dziewcząt i chłopców.

Termin i miejsce: 25.10.2012 r. – Hala Sportowa.

W Igrzyskach udział wzięło 55 zawodników /dziewczęta i chłopcy/, reprezentujących następujące Szkoły Podstawowe:

1/ SP Hostynne

2/ SP Honiatycze

3/ SP Sahryń

4/ SP Turkowice

5/ SP Malice

6/ Sp Gozdów

7/ SP Podhorce

8/ SP Werbkowice

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA, rocz. 2002 i młodsze

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

I miejsce

KOT Karolina

SP Werbkowice

II miejsce

RESZCZYŃSKA Julia

SP Werbkowice

III miejsce

SOKOŁOWSKA Maja

SP Werbkowice

IV miejsce

MARCINIAK Magdalena

SP Werbkowice

 

 

 

CHŁOPCY, rocz. 2002 i młodsi

I miejsce

DŁUGOSZ Konrad

PSP Gozdów

II miejsce

BELINA Dawid

PSP Gozdów

III miejsce

SMUSZ Jakub

PSP Gozdów

IV miejsce

STACHYRA Adam

SP Werbkowice

V miejsce

KLISZCZ Paweł

PSP Honiatycze

V miejsce

JAROSZ Michał

PSP Gozdów

VI miejsce

JURECZKO Piotr

SP Werbkowice

VI miejsce

PĘKALA Norbert

SP Werbkowice

VI miejsce

KOWALSKI Paweł

SP Werbkowice

 

 

 

DZIEWCZĘTA, rocz. 2000-2001

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

I miejsce

KOWALCZUK Weronika

PSP Gozdów

II miejsce

SKINDZIER Anna

PSP Gozdów

III miejsce

GOLEC Izabela

PSP Gozdów

IV miejsce

CHODOROWSKA Patrycja

PSP Podhorce

V miejsce

GRUDNIK Karolina

PSP Malice

V miejsce

CIUCKA Klaudia

PSP Gozdów

VI miejsce

CENCELEWICZ Katarzyna

PSP Turkowice

VI miejsce

ŁUKASZCZUK Agnieszka

PSP Malice

 

CHŁOPCY, rocz. 2000-2001

I miejsce

HORNIAK Krzysztof

PSP Podhorce

II miejsce

WESOŁOWSKI Maciej

PSP Gozdów

III miejsce

DROŻDŻAK Adrian

PSP Gozdów

IV miejsce

KOWALSKI Marcin

PSP Sahryń

V miejsce

DEC Dawid

PSP Gozdów

V miejsce

DULIBAN Damian

PSP Malice

 

Za zajęcie I-go miejsca zawodnicy otrzymali puchar, oraz pamiątkowy dyplom.

Za miejsca II-VI zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Sędzią Głównym Igrzysk był Tomasz Królicki.

 

 

 

 

 

GMINNE IGRZYSKA

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

1. TENIS STOŁOWY /DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW/ – 25.10.2012

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

Miejsce

Nazwa szkoły

Punkty

Uwagi

I

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie

68

 

II

Szkoła Podstawowa w Werbkowicach

38

 

III

Publiczna Szkoła Podstawowa w Podhorcach

14

 

IV

Szkoła Podstawowa w Sahryniu

6

 

IV

Publiczna Szkoła Podstawowa w Malicach

6

 

V

Publiczna Szkoła Podstawowa w Honiatyczach

2

 

V

Publiczna Szkoła Podstawowa w Turkowicach

2

 

VII

Publiczna Szkoła Podstawowa w Hostynnem Kolonii

0

 

VIII

Publiczna Szkoła Podstawowa w Terebiniu

0

 

 

 

 

Organizator, koordynator:

Ryszard Mazurkiewicz