Werbkowice: Razem z Małgosią pokonamy raka. Udało się zebrać 4850 zł.

2 lutego w hali sportowej w Werbkowicach został rozegrany Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Werbkowice „Razem z Małgosią pokonamy raka”. Udało się zebrać 4850 zł.

Reklamy

 

Oto zwycięzcy:

1. Siema Kozy Miączyn

2. LHS Zamość

3. Kot & W Werbkowice

4. Grupa Prawna TOGATUS Lublin

5. Raiders Hrubieszów, Inter Baum Zamość, Drink Team Janki, Black Team Werbkowice, Służba Celna Zamość, HDJ Zamość, Policja Hrubieszów i Okręgowa Rada i Przyjaciele Kraków.

Specjalny mecz zagrali uczniowie 6a i 5c Szkoły Podstawowej z Werbkowic.

Zwycięzcom turnieju, puchary i dyplomy ufundowała i wręczyła Wójt Gminy Werbkowice pani Agnieszka Skubis-Rafalska.

Sercem zagrali: Wójt i Pracownicy Urzędu Gminy Werbkowice, Rodzina Czarneckich z Werbkowic, Radni Gminy Werbkowice, Paweł Kaczoruk, Agro-Farb Elżbieta i Arkadiusz Dobrzyńscy, Art-Tre Pastoszuk, Piotr Kot, Juniorki Piłkarki Nożne, Domex Piotr Pękala, Sławomir Woś, Teresa i Roman Kaczorukowie, Mariola Maliszewska, Małgorzata Kulik Kiczyńska, Marek Mazur, Dorota Kędziora i Zofia Pietruk.

W tym Turnieju nie było przegranych, bo tutaj nie wynik był najważniejszy, tylko charytatywny cel spotkania, bo wszyscy grali do jednej bramki i właśnie w Werbkowicach spotkali się dobrzy i wrażliwi ludzie, żeby pomóc chorej Małgosi.

W najbliższą środę zbierze się konsylium lekarzy w zamojskim Szpitalu i na podstawie wyników, po operacji raka esicy, podejmą decyzję o dalszym leczeniu pani Małgosi.

To był wyjątkowy turniej, dzięki Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Werbkowicach, szkolna stołówka poczęstowała piłkarzy tradycyjnym polskim obiadem, czyli rosołem i schabowym, Bronek przygrywał piłkarzom na trąbce, czuło się w powietrzu miłą i przyjazną atmosferę.

Pan Janek z kiosku bardzo serdecznie podziękował wszystkim dobrym ludziom za okazaną pomoc dla jego żony, w tym ciężkim momencie ich życia.

Życzymy pani Małgosi szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Danuta Muzyczka

fot. lubiehrubie.pl, DM