Werbkowice: Wojewódzki finał drużynowych Igrzysk młodzieży szkolnej SZS w tenisie stołowym

30 stycznia w hali sportowej w Werbkowicach odbył się wojewódzki finał drużynowych Igrzysk młodzieży szkolnej Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym.

Reklamy

 

Gospodarzem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie, a gośćmi: wójt  gminy Werbkowice Agnieszka Skubis-Rafalska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Werbkowicach Anna Woś i Zbigniew Krawczuk – członek Zarządu LWSZS.

 

DZIEWCZĘTA

Miejsce

Szkoła

Powiat

Zawodnicy

Opiekun

Pkt

współ

1

SP 3 Lubartów

lubartowski

Karwat Aleksandra

Lipska Agata

Wójtowicz Karolina

Pawłowski Andrzej

44

2

SP Łaziska

opolski

Bajon Natalia

Sochalska Julia

Duda Agnieszka

40

3

SP Wielącza

zamojski

Bździuch Weronika

Momot Kmila

Dudek Ewa

36

4

PSP Kraśnik

kraśnicki

Klucznik Magdalena

Szubartowska Ewa

Domański Artur

33

5-6

SP Spiczyn

łęczyński

Słomka Katarzyna

Słomka Martyna

Wasilczyk Lech

29

5-6

PSP Łopiennik Nadrzeczny

krasnostawski

Kowalska Julia

Tymicka Knga

Rycyk Grzegorz

29

7-8

SP 15 Lublin

m.Lublin

Danielewicz Weronika

Więckiewicz Klaudia

Wrona Wojciech

25

7-8

SP Teodorówka

biłgorajski

Smyl Izabela

Sosnowa Magdalena

Zdunek Michał

25

9-11

SP Żółtańce

chełmski

Fornal Martyna

Rymczuk Nikola

Wituch Magdalena

Sdowska Beata

20

9-11

ZPOPG 1 Chotyłów

bialski

Olesiejuk Andżelik

Piątkowska Zuzanna

Sieraj Artur

20

9-11

SP Zagożdzie

łukowski

Buczyńska Aneta

Smyk Paulina

Osiak  Andrzej

20

 

CHŁOPCY

Miejsce

Szkoła

Powiat

Zawodnicy

Opiekun

Pkt

współ

1

SP Niedrzewica Duża

lubelski

Bielecki Patryk

Słomka Artur

Poleszak Kacper

Dobrowolski Artur

 

44

2

SP 3 Lubartów

lubartowski

Borzęcki Damian

Pawłowski Rafał

Pawłowski Andrzej

 

40

3

SP Wyrki

włodawski

Boczuliński Mateusz

Maciąg Kacper

Kaliszuk Tomasz

36

4

SP Krzywda

łukowski

Czerniec Mikołaj

Jalowski Mikołaj

Ptasińska Anna

33

5-6

SP Werbkowice

hrubieszowski

Misiarz Paweł

Knysz Paweł

Romański Maciej

Kaczoruk Jarosław

29

5-6

SP1 Hrubieszów

hrubieszowski

Smusz Jakub

Długosz Tomasz

Herda Michał

Królicki Tomasz

29

7-8

SP 23 Lublin

m.Lublin

Nowak Igor

Skrzypek Tomasz

Warda Michał

Chmura Tomasz

25

7-8

SP Zagożdzie

łukowski

Rosłoń Bartłomiej

Stosio Patryk

Osiak  Andrzej

25

9-11

Sp 1 Bełżyce

lubelski

Kołodziejczyk Patryk

Plewik Miłosz

Minik Tomasz

20

9-11

ZS1 Ludwin

łęczyński

Romańczuk Paweł

Romańczuk Piotr

Szalast Gabriel

Sajnaj Grzegorz

20

9-11

SP 16 Lublin

m.Lublin

Matyjaszczyk Piotr

Zdeb Piotr

Pajdosz Karol

20

 

Za pierwsze miejsce były puchary, zawodnicy trzech najlepszych drużyn otrzymali medale,  wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

 

Krawczuk Zbigniew

Członek Zarządu LW SZ

fot. PSZS