Weronika Kowalczuk na III WTK Młodzików

Dobry debiut Weroniki Kowalczuk, zawodniczki UKS „Ogólniak” w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym w Tenisie Stołowym, który odbył się w sobotę 2.03.2013r. w Zamościu.

Reklamy

Miejsce dziewiąte, jak na pierwszy występ w rozgrywkach wojewódzkich młodzików, to dobry prognostyk przed następnymi turniejami (udział wzięło 38 zawodniczek). W meczu o wejście do ósemki, po dramatycznym pojedynku, uległa rówieśniczce z UPKS Arka Ryki Weronice Bichcie (aktualny II-ligowy klub najlepszej hrubieszowskiej tenisistki Eweliny Krawczuk). O zaciętości meczu świadczy wynik 3:2 i ostatni set przegrany 11:9.

Weronika aktualnie uczęszcza do szkoły podstawowej w Gozdowie i na treningi dojeżdża do Hrubieszowa. Kolejny turniej, do którego będzie się przygotowywała to Mistrzostwa Województwa Młodzików, które odbędą się w Tomaszowie Lubelskim w dniu 6.04.2013r. Życzymy powodzenia.

Reklamy

 


Za dwa tygodnie w dniach 16-17.03.2013 r. w sali Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 odbędzie się dwudniowy maraton tenisowy. W sobotę do Hrubieszowa przyjadą najlepsi w województwie kadeci. Będą walczyć o tytuł Indywidualnego Mistrza Województwa, jak również rozegrane zostaną gry podwójne i mieszane. W turnieju wystąpi Łukasz Kowalczuk zawodnik UKS „Ogólniak”.

W niedzielę odbędzie kolejne XXII Grand Prix Hrubieszowa.

Zapraszamy do udziału i kibicowania.

 

 

UKS Ogólniak
Zbigniew Krawczuk