Wiktoria Ciesielczuk 7. w wyścigu kolarskim w Krakowie!

W Krakowie 16.07.2012 r. miała miejsce doskonale zorganizowana impreza kolarska Mini Tour de Pologne, w której znakomicie zaprezentowała się Wiktoria Ciesielczuk z Hrubieszowa, zajmując 7 miejsce wśród dziewcząt. Poniżej relacja rodzinna.

Reklamy

Relacja rodzinna Państwa Ciesielczuków:

W Krakowie 16 lipca 2012 r. miała miejsce świetna impreza sponsorowana przez firmę Nutella – Mini Tour de Pologne. Impreza ta była organizowana na trasie Tour de Pologne w wielu dużych miastach tj. np. Zakopane, Kraków, Katowice itd. Kraków był ostatnim punktem wyścigu „dorosłego” Tour de Pologne i także w tym mieście przeprowadzono mini Tour de Pologne. Na starcie stanęło około 100 zawodników, w większości trenujących różne dziedziny kolarstwa, tj: kolarstwo górskie, szosowe, torowe.

W wyścigu startowali razem  chłopcy z dziewczętami, lecz klasyfikowani byli oddzielnie. Zawodnicy mogli tylko startować na rowerach górskich, dostosowując się do wymogów zawartych w regulaminie.

Wyścig  odbył się przy padającym deszczu i mocnym wietrze a zakończył się  burzą.  W tym wyścigu startowali zawodnicy, którzy  przyjechali z całej Polski a Wiktoria zajęła 7 miejsce wśród dziewcząt,  w ogólnej klasyfikacji była 38 (z chłopcami). Otrzymała wiele nagród, a także wylosowała strój kolarski  od  teamu Czesława Langa – głównego dyrektora Tour de Pologne, byłego vice-mistrza olimpijskiego z Moskwy w kolarstwie szosowym.

Po mini Tour de Pologne kibicowaliśmy i oglądaliśmy zakończenie Tour de Pologne. Byliśmy pod wrażeniem  tej wielkiej  międzynarodowej  imprezy kolarskiej, z takim rozmachem zorganizowanej. Szczęśliwi pełni wrażeń i zadowoleni z sukcesu Wiktorii wróciliśmy do Hrubieszowa.

 

Zdjęcia – rodziny p. Ciesielczuków

Opracował na podstawie przekazu rodzinnego Marek A. Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Wiktoria Ciesielczuk przed startem w Małym Tour de Pologne w Krakowie.