Włókniarz Frampol zwycięzcą XXIV Halowych Mistrzostw Okręgu

W rozegranym dnia 14 lutego 2016 r. we Frampolu Turnieju Finałowym XXIV Otwartych Okręgowych Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej Seniorów triumfowała drużyna KS Włókniarz Frampol.

Reklamy

 

FINAŁ

XXIV OTWARTYCH OKRĘGOWYCH MISTRZOSTW

W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SENIORÓW

FRAMPOL DNIA 14.02.2016 r.

 

Gr. „A”

1. GLKS GRAF CHODYWAŃCE

2. GLKS OMEGA STARY ZAMOŚĆ

3. KS WŁÓKNIARZ FRAMPOL

 

Gr. „B”

1. LKS ORION DEREŹNIA

2. GKS RELAX RADECZNICA

3. GLKS GRANICA LUBYCZA KRÓLEWSKA

4. GKS HURAGAN HRUBIESZÓW

 

GRY ELIMINACYJNE

1. GLKS GRAF – GLKS OMEGA 1:7

2. LKS ORION – GKS RELAX 1:0

3. GLKS GRANICA – GKS HURAGAN 6:0

4. LKS ORION – GKS HURAGAN 4:0

5. GLKS OMEGA – KS WŁÓKNIARZ 0:3

6. GKS RELAX – GLKS GRANICA 0:1

7. GKS RELAX – GKS HURAGAN 1:1

8. KS WŁÓKNIARZ – GLKS GRAF 1:0

9. GLKS GRANICA – LKS ORION 0:1

 

Gr. “A”

Lp.

Nazwa zespołu

 

1

2

3

Punkty

Bramki

Msc.

1

GLKS GRAF CHODYWAŃCE

 

X

1:7

0:1

0

1:8

III

2

GLKS OMEGA                STARY ZAMOŚĆ

7:1

 

X

0:3

3

7:4

II

3

KS WŁÓKNIARZ FRAMPOL

1:0

3:0

 

X

6

4:0

I

 

Gr. “B”

Lp.

Nazwa zespołu

 

1

2

3

4

Punkty

Bramki

Msc.

1

LKS ORION                     DEREŹNIA

 

X

1:0

1:0

4:0

9

6:0

I

2

GKS RELAX RADECZNICA

0:1

 

X

0:1

1:1

1

1:3

III

3

GLKS GRANICA LUBYCZA KRÓLEWSKA

0:1

1:0

 

X

6:0

6

7:1

II

 

4

GKS HURAGAN HRUBIESZÓW

0:4

1:1

0:6

 

X

1

1:11

IV

 

PÓŁFINAŁY

10. Włókniarz – Granica 1:0

11. Omega – Orion 1:2

 

o V miejsce

12. Graf – Relax 1:1 k: (3:2)

 

o III miejsce

13. Granica- Omega 0:2

 

o I miejsce FINAŁ

14. Włókniarz – Orion 2:1

 

Składy zespołów:

KS Włókniarz Frampol: Sawa Mateusz-Saj Karol, Dycha Przemysław, Swatowski Damian, Wnuk Konrad, Dycha Jarosław, Kosidło Piotr, Majkut Łukasz, Antończak Mateusz, Łukasik Artur, Branewski Wojciech, Kapica Kamil. Trener: Mirosław Kubina.

LKS Orion Dereźnia: Antosz Rafał-Czerw Artur, Blicharz Marcin, Niemiec Piotr, Borowski Marek, Kutryn Patryk, Kiełbasa Łukasz, Kiełbasa Wojciech, Kiełbasa Marcin, Wojda Kamil, Kowalik Marek, Kowalik Bartłomiej, Beda Dawid. Trener: Bartłomiej Kowalik.

GLKS Omega Stary Zamość: Szopa Adrian-Tchórz Przemysław, Tchórz Damian, Wiatrzyk Łukasz, Gunchenko Dmytro, Nizioł Przemysław, Lewandowski Paweł, Mazur Przemysław. Trener: Paweł Lewandowski.

GLKS Granica Lubycza Królewska: Hudaszek Rafał-Watrak Mateusz, Sawiak Andrzej, Słotwiński Karol, Kamiński Maciej, Chojna Piotr, Kulpa Bartłomiej, Fil Marcin, Kulpa Jacek, Czapla Adrian. Trener: Marcin Parafiuniuk.

GLKS Graf Chodywańce: Stachowicz Mateusz-Dziura Kamil, Smoliński Damian, Osmoła Patryk, Murjas Kamil, Szeliga Sebastian, Smoliński Rafał, Zbroniec Kacper, Smoliński Szymon. Trener: Mariusz Malec.

GKS Relax Radecznica: Zych Marcin-Ferenc Bartłomiej, Hrycyk Grzegorz, Woźny Marcin, Krukowski Sylwester, Harkot Kacper, Harkot Michał, Harkot Jakub, Liga Paweł, Kondrat Karol, Zych Wojciech. Trener: Sylwester Krukowski.

GKS Huragan Hrubieszów: Wypchła Kamil-Bańka Wojciech, Kuźmiński Kamil, Ptak Jacek, Kujawski Paweł, Gogół Mirosław, Brodziak Mateusz, Stepaniuk Paweł, Oleszczuk Piotr. Trener: Wojciech Bańka.

 

Nagrody specjalne:

Nagroda Burmistrza Frampola Tadeusza Niedźwieckiego – Artur Czerw Orion Dereźnia

Nagroda Prezesa LZPN Zbigniewa Bartnika – Dycha Przemysław Włókniarz( koszulka reprezentacji Polski )

Nagrody prezesa LZPN dla trenerów Pawła Lewandowskiego oraz Sylwestra Krukowskiego

 

Poczęstunek dla uczestników przygotowała Restauracja Smaki Kresowe Państwa Wachów.

Turniej sędziowali: Roman Pupiec, Mariusz Węgrzyn, Krzysztof Wróbel.

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA :

1. KS WŁÓKNIARZ FRAMPOL

2. LKS ORION DEREŹNIA

3. GLKS OMEGA STARY ZAMOŚĆ

4. GLKS GRANICA LUBYCZA KRÓLEWSKA

5. GLKS GRAF CHODYWAŃCE

6. GKS RELAX RADECZNICA

7. GKS HURAGAN HRUBIESZÓW

 

Po zakończonych Mistrzostwach Prezes Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Stanisław Pryciuk oraz Sekretarz Zarządu ZOZPN Tadeusz Gontarz, wręczyli każdej z drużyn sprzęt sportowy w postaci piłek meczowych firmy Errea, za zajęcia miejsc I-III okolicznościowe dyplomy i puchary, a zdobywcy wyróżnień indywidualnych otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Wszystkie zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości Pana Dariusz Buczka. 

 

źródło i fot: zozpn