Wojewódzka Licealiada w tenisie stołowym

15 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie odbył się wojewódzki finał indywidualnej Licealiady w tenisie stołowym Szkolnego Związku Sportowego (SZS). Powiat hrubieszowski reprezentowały zawodniczki Zespołu Szkół nr 3 Marta i Dorota Wójcickie, które zajęły odpowiednio miejsca 7-8 i 13-16.

Reklamy

 

Komunikat końcowy

Wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym – indywidualnie

Hrubieszów 15.11.2012

 

Dziewczęta – klasyfikacja końcowa

Miejsce

        Nazwisko imię

              Szkoła

              Opiekun

pkt

1

Dziadkowiec Martyna

PLO Lublin

Robert Rogala

24

2

Jabłońska Kinga

ZS I Lublin

Piotr Nizioł

23

3

Pawlak Sylwia

PLO Lublin

Robert Rogala

22

4

Cięszczyk Natalia

V LO Lublin

Adrian Szczotka

21

5-6

Drózd Patrycja

I LO Łuków

Anna Krzyszycha

19,5

5-6

Jeżewska Aleksandra

I LO Chełm

Joanna Dąbska

19,5

7-8

Kozieł Klaudia

I LO Ryki

Leszek Zając

17,5

7-8

Wójcicka Marta

ZS3 Hrubieszów

Nowak Marcin

17,5

9-12

Drózd Ilona

I LO Łuków

Anna Krzyszycha

14,5

9-12

Wertejuk Monika

ZSZ 1 i II LO Włodawa

Katarzyna Cenkała

14,5

9-12

Kanak Marta

II LO Lubartów

Małgorzata Czarniecka

14,5

9-12

Bielesza  Dorota

I LO Krasnystaw

Patejuk Mirosław

14,5

13-16

Pińczuk Magdalena

LO Międzyrzec Podlaski

Anna Kamińska

10,5

13-16

Gruza Honorata

ZSZ 2 Ryki

Robert Piotrowski

10,5

13-16

Siwek Jolanta

I LO Ryki

Leszek Zając

10,5

13-16

Wójcicka Dorota

ZS3 Hrubieszów

Nowak Marcin

10,5

17-24

Kowalczyk Monika

IV LO Łuków

Janusz Ziomek

4,5

17-24

Stasiak Alicja

II LO Chełm

Barbara Chmielewska

4,5

17-24

Grajner Marta

II LO Chełm

Barbara Chmielewska

4,5

17-24

Ośko Daria

ZSZ 1 Dęblin

Artur Pacholski

4,5

17-24

Pizoń Aleksandra

LO Janów Lub.

Beata Hulak

4,5

17-24

Koc Agnieszka

IV LO Lublin

Renata Wąsowska

4,5

17-24

Paluch Alicja

II LO Zamość

Szajna Dorota

4,5

17-24

Padjasek Mirela

ZSGiH Chełm

Adam Rejent

4,5

 

Dziewczęta  – klasyfikacja szkół

Miejsce

                     Szkoła

Opiekun

    Pkt pomocnicze         

Pkt  do

klasyfikacji

1

PLO Lublin

Robert Rogala

46

44

2

I LO Łuków

Anna Krzyszycha

34

40

3

ZS I Lublin

Piotr Nizioł

23

36

4-5

I LO Ryki

Leszek Zając

28

31,5

4-5

ZS3 Hrubieszów

Nowak Marcin

28

31,5

6

V LO Lublin

Adrian Szczotka

21

28

7

I LO Chełm

Joanna Dąbska

19,5

26

8-10

ZSZ 1 i II LO Włodawa

Katarzyna Cenkała

14,5

22

8-10

II LO Lubartów

Małgorzata Czarniecka

14,5

22

8-10

I LO Krasnystaw

Patejuk Mirosław

14,5

22

11-12

LO Międzyrzec Podlaski

Anna Kamińska

10,5

17

11-12

ZSZ 2 Ryki

Robert Piotrowski

10,5

17

13

II LO Chełm

Barbara Chmielewska

9

14

14-19

IV LO Łuków

Janusz Ziomek

4,5

 

14-19

ZSZ 1 Dęblin

Artur Pacholski

4,5

 

14-19

LO Janów Lub.

Beata Hulak

4,5

 

14-19

IV LO Lublin

Renata Wąsowska

4,5

 

14-19

II LO Zamość

Szajna Dorota

4,5

 

14-19

ZSGiH Chełm

Adam Rejent

4,5

 

 

Chłopcy – klasyfikacja końcowa

Miejsce

        Nazwisko imię

              Szkoła

              Opiekun

pkt

1

Woskowicz Marcin

ZSP3 Zamość

Kostrubiec Piotr

29

2

Rozwadowski Paweł

ZSP3 Zamość

Kostrubiec Piotr

28

3

Szymanek Bartłomiej

ZSTK Lublin

Sławomir Myszka

27

4

Jarocki Łukasz

ZS Piaski

Małgorzata Śniadowska

26

5-6

Łagoźny Adrian

ZS I Lublin

Piotr Nizioł

24,5

5-6

Stepuch Radosław

ZSP3 Zamość

Kostrubiec Piotr

24,5

7-8

Powroźnik Przemysław

RCEZ Lubartów

Leszek Sienkiewicz

22,5

7-8

Świrgoń Adam

ZS I Lublin

Piotr Nizioł

22,5

9-12

Nurzyński Mariusz

ZS Radoryż Smolany

Włodzimierz Sułkowski

19,5

9-12

Kępa Robert

II LO Lubartów

Małgorzata Czarniecka

19,5

9-12

Zięba Marek

I LO Lublin

Mira Wiśniewska

19,5

9-12

Margol Patryk

ZS4 Tomaszów

Rachański Artur

19,5

13-16

Balak Mateusz

ZS Adamów

Robert Gruba

15,5

13-16

Grzegorczyk Jakub

ZS Piaski

Małgorzata Śniadowska

15,5

13-16

Kuliński Arkadiusz

RCEZ Biłgoraj

Tomasz Romańczuk

15,5

13-16

Kierzek Kamil

ZSP3 Zamość

Kostrubiec Piotr

15,5

17-24

Kaznowski Marcin

I LO Łuków

Anna Krzyszycha

9,5

17-24

Jaszczuk Bartłomiej

ZSE Międzyrzec Podl.

Leszek Puszkarski

9,5

17-24

Pacek Grzegorz

ZSZ 1 Ryki

Grzegorz Prządka

9,5

17-24

Chudziak Łukasz

I LO Puławy

Łukasz Wojciechowski

9,5

17-24

Bugała Adrian

ZSZiO Biłgoraj

Robert Koman

9,5

17-24

Biały Łukasz

LO Janów Lub.

Andrzej Janacz

9,5

17-24

Paleczny Łukasz

ZSBiO Biłgoraj

Barbara Mazur

9,5

17-24

Białek Błażej

XXIII LO Lublin

Leszek Bigaj

9,5

25-29

Bernat Łukasz

ZSP Radzyń Podlaski

Marek Fraczek

3

25-29

Kopeć Krystian

ZSG Łęczna

Adam Matej

3

25-29

Kurczyna Sebastian

ZSZ 1 i II LO Włodawa

Mariusz Kuśmirek

3

25-29

Kozioł Kamil

ZSE i III LO Chełm

Dorota Żybura-Palladino

3

25-29

Domagalski Cezary

II LO Puławy

Krzysztof Próchniak

3

 

Chłopcy – klasyfikacja szkół

Miejsce

              Szkoła

              Opiekun

    Pkt pomocnicze         

Pkt  do

klasyfikacji

1

ZSP3 Zamość

Kostrubiec Piotr

97

44

2

ZS I Lublin

Piotr Nizioł

47

40

3

ZS Piaski

Małgorzata Śniadowska

41,5

36

4

ZSTK Lublin

Sławomir Myszka

27

33

5

RCEZ Lubartów

Leszek Sienkiewicz

22,5

30

6-9

ZS Radoryż Smolany

Włodzimierz Sułkowski

19,5

25

6-9

II LO Lubartów

Małgorzata Czarniecka

19,5

25

6-9

I LO Lublin

Mira Wiśniewska

19,5

25

6-9

ZS4 Tomaszów

Rachański Artur

19,5

25

10-11

ZS Adamów

Robert Gruba

15,5

19

10-11

RCEZ Biłgoraj

Tomasz Romańczuk

15,5

19

12-19

I LO Łuków

Anna Krzyszycha

9,5

 

12-19

ZSE Międzyrzec Podl.

Leszek Puszkarski

9,5

 

12-19

ZSZ 1 Ryki

Grzegorz Prządka

9,5

 

12-19

I LO Puławy

Łukasz Wojciechowski

9,5

 

12-19

ZSZiO Biłgoraj

Robert Koman

9,5

 

12-19

LO Janów Lub.

Andrzej Janacz

9,5

 

12-19

ZSBiO Biłgoraj

Barbara Mazur

9,5

 

12-19

XXIII LO Lublin

Leszek Bigaj

9,5

 

20-24

ZSP Radzyń Podlaski

Marek Fraczek

3

 

20-24

ZSG Łęczna

Adam Matej

3

 

20-24

ZSZ 1 i II LO Włodawa

Mariusz Kuśmirek

3

 

20-24

ZSE i III LO Chełm

Dorota Żybura-Palladino

3

 

20-24

II LO Puławy

Krzysztof Próchniak

3

 

 

Za miejsca I, II i III zawodnicy otrzymali medale. Za miejsca I – VI dyplomy.

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy gratuluje zwycięzcom i dziękuje wszystkim za udział w zawodach.

Imprezę przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i Ministerstwa Sportu i Turystyki.