Wojewódzki czwórbój lekkoatletyczny – wyniki

W Zamościu dna 23.05.2017 r. zostały rozegrane Wojewódzkie Igrzyska Szkół Podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym, do których po eliminacjach powiatowych i rejonowych dotarła drużyna chłopców ZSM nr 2 w Hrubieszowie zajmując 11 miejsce.

Reklamy

 

Komunikat końcowy Wojewódzkich Igrzysk w czwórboju la

Zamość 23.05.2017

 

DZIEWCZĘTA:

 I miejsce SP1 Łuków – 1404 pkt. op. Suchodolska Jolanta

Lp.

Nazwisko i imię

Rocz.

60m

Pkt.

W dal

Pkt.

p.pal.

Pkt.

600m

pkt

Razem

 1.

Łukasik Katarzyna

 04

 9,20

 71

 4,33

 71

40,00

 73

1:51,60

 90

 305

 2.

Zdunek Natalia

 04

 9,10

 74

 4,41

 74

33,00

 54

2:00,37

 73

 275

 3.

Rudź Laura

 04

 9,22

 70

 4,08

 58

40,00

 73

2:01,32

 72

 273

 4.

Sujka Nadia

 04

 9,13

 73

 4,22

 65

40.00

 73

2:05,51

 64

 275

 5.

Mączyńska Weron.

 04

 9,63

 58

 4,16

 62

38,00

 67

1:52,16

 89

 276

 6.

Kamińska Kinga

 04

 9,93

 50

 3,88

 50

37,00

 65

2:08,05

 59

224 X

 

 II miejsce SP9 Biała Podlaska – 1311 pkt. op. Rechnio Konrad

 1.

Bujak Martyna

 04

 9,11

 73

 4,31

 70

36,00

 62

1:51,71

 90

 295

 2.

Łukaszuk Ola

 04

 9,37

 64

 3,71

 44

53,00

109

1:53,12

 87

 304

 3.

Królicka Julia

 04

 9,70

 56

 4,01

 58

40,00

 73

2:01,95

 70

 257

 4.

Kula Julia

 04

 9,72

 56

 3,94

 52

29,00

 44

2:10,70

 54

 206

 5.

Panek Magdalena

 04

 9,40

 64

 4,15

 62

34,00

 57

2:04,26

 66

 249

 6.

Muszyńska Alicja

 04

 9,83

 53

 3,65

 42

30,50

 48

2:10,71

 54

197 X

 III miejsce SP2 Kraśnik – 1217 pkt. op. Szmyrgała Edyta

 1.

Kasiak Agata

 04

 9,98

 49

 3,86

 49

36,00

 62

1:55,11

 83

 243

 2.

Michałek Hanna

 04

 8,72

 89

 4,23

 66

37,00

 65

1:50,02

 94

 314

 3.

Zdybel Weronika

 04

 9,68

 57

 4,11

 60

35,00

 59

1:59,45

 75

 251

 4.

Wąsik Paulina

 04

 9,42

 63

 3,63

 41

30,00

 47

2:11,95

 52

 203

 5.

Wasik Klaudia

 04

 9,95

 50

 3,73

 45

35,00

 59

2:12,12

 52

 206

 

 IV miejsce SP3 Tomaszów Lub. – 1192 pkt. op. Gdańska Małgorzata

 1.

Przybyła Martyna

 04

 8,90

 82

 4,34

 71

19,00

 22

2:09,01

 57

 232

 2.

Kaznowska Emilia

 04

 9,01

 77

 4,08

 58

30,50

 48

1:59,01

 76

 259

 3.

Surmacz Kamila

 04

 9,64

 57

 3,90

 50

26,00

 36

2:00,76

 73

 216

 4.

Harbuz Kamila

 04

 9,45

 62

 3,96

 52

36,00

 62

1:53,93

 85

 261

 5.

Pawłowska Oliwia

 04

 9,30

 66

 4,24

 66

30,00

 47

2:15,95

 45

 224

 6.

Grabek Natalia

 04

 9,65

 57

 4,09

 59

29,50

 45

2:15,74

 45

 206

 

 V miejsce SP1 Biłgoraj – 1117 pkt. op. Jurałowicz Agnieszka

 1.

Matwis Iga

 04

 9,13

 73

 4,08

 58

39,00

 70

Nie uk.

 0

 201

 2.

Brodziak Milena

 05

 9,39

 64

 3,94

 52

32,00

 52

1:52,01

 89

 257

 3.

Dudek Martyna

 04

 9,37

 65

 3,96

 53

32,00

 52

1:53,86

 86

 256

 4.

Hałka Oliwia

 04

 9,84

 53

 3,86

 49

28,50

 43

1:57,01

 80

 225

 5.

Siebielec Alicja

 04

 9,33

 66

 3,79

 47

17,00

 18

2:14,80

 47

 178

 6.

Wlaź Gabriela

 05

 9,82

 53

 3,55

 39

30,00

 47

2:21,77

 34

173 X

 

 VI miejsce SP2 Tomaszów Lub – 1053 pkt. op. Wolanin – Bukała Ewa

 1.

Kata Magdalena

 06

10,50

 36

 3,65

 42

41,00

 75

2:18,77

 40

 193

 2.

Lachowska Natalia

 04

 9,83

 53

 4,12

 60

33,00

 54

2:01,13

 72

 239

 3.

Olender Katarzyna

 04

 9,90

 51

 3,70

 44

30,00

 47

2:20,70

 36

 178

 4.

Buczkowska Anna

 04

10,44

 37

 3,89

 50

27,50

 40

2:19,37

 38

165 X

 5.

Tryndoch Amelia

 04

 9,48

 61

 4,18

 63

28,50

 43

2:15,68

 45

 212

 6.

Małka Kinga

 04

 9,68

 56

 4,01

 55

36,00

 62

2:08,56

 58

 231

 

 VII miejsce SP5 Chełm – 1046 pkt. op. Rymowicz Edyta

 1.

Wdowiak Wiktoria

 05

 9,27

 68

 4,10

 59

23,00

 30

1:54,00

 85

 242

 2.

Klempka Kinga

 04

 9,52

 60

 3,87

 49

25,00

 34

2:03,26

 68

 211

 3.

Jasińska Kinga

 04

 9,76

 54

 3,96

 52

38,00

 67

2:23,59

 31

 204

 4.

Gromadzka Oliwia

 04

 9,51

 61

 3,96

 52

28,00

 41

2:12,45

 51

 205

 5.

Orzeł Klaudia

 05

10,10

 46

 3,67

 43

30,00

 47

2:14,40

 48

 184

 

 VIII miejsce SP Siedliszcze – 1033 pkt. op. Pawlak Urszula

 1.

Cieślicka Ewelina

 04

10,05

 47

 3,77

 46

25,00

 34

2:19,73

 38

 165

 2.

Hołub Karolina

 04

10,06

 47

 3,81

 48

31,00

 49

2:02,13

 70

 214

 3.

Marciniak Kinga

 04

 9,37

 64

 3,75

 45

22,00

 28

1:55,16

 83

 220

 4.

Mazonik Emilia

 04

 9,38

 64

 3,41

 34

31,00

 49

2:02,56

 69

 216

 5.

Michalak Oliwia

 05

10,01

 48

 3,51

 37

25,50

 35

2:24,78

 29

149 X

 6.

Pawlak Patrycja

 04

10,06

 47

 4,00

 54

35,00

 59

2:08,61

 58

 218

 

 IX miejsce SP Kamionka – 1028 pkt. Wiącek Eliza

1.

Baran Paulina

 04

 9,42

 63

 3,72

 44

25,00

 34

1:55,32

 83

 224

2.

Kuśmirek Wiktoria

 04

 9,22

 70

 4,00

 54

21,00

 26

1:52,89

 87

 237

3.

Mitaszka Paulina

 05

 9,62

 58

 3,92

 51

38,00

 67

2:21,95

 34

 210

4.

Piskorska Ola

 04

10,09

 46

 3,32

 31

28,00

 41

2:22,57

 33

151 X

5.

Machoń Angelika

 04

10,10

 46

 3,81

 47

32,00

 52

2:19,03

 39

 184

6.

Wierzchoń Angela

 04

 9,75

 55

 3,51

 37

29,50

 45

2:20,65

 36

 173

 

 X miejsce SP1 Puławy – 959 pkt. Kruk Agnieszka

1.

Sikora Milena

 04

 9,68

 56

 4,49

 78

 –

 –

 –

 –

 134

2.

Łbik Wiktoria

 04

 9,99

 49

 3,87

 49

34,00

 67

2:12,03

 52

 207

3.

Sikora Michaela

 05

10,11

 46

 3,81

 47

24,00

 32

2:07,26

 60

 185

4.

Pecio Anna

 05

 9,85

 52

 3,86

 49

33,00

 54

1:53,01

 87

 242

5.

Kalinowska Amelia

 05

10,11

 46

 3,99

 54

28,00

 41

2:12,95

 50

 191

6.

Czosnyka Natalia

 06

10,81

 28

 3,30

 30

21,00

 26

2:18,95

 39

123 X

 

CHŁOPCY:

 I miejsce SP5 Biała Podlaska – 1168 pkt. op. Storno Miłosz

1.

Kobyliński Jakub

 04

 9,30

 44

 4,27

 50

57,00

 79

3:42,43

 41

 214

2.

Furman Jakub

 04

 8,86

 59

 4,57

 60

54,00

 73

3:17,62

 70

 262

3.

Juszczuk Szymon

 04

 8,72

 64

 5,28

 84

70,00

105

3:42,28

 41

 294

4.

Matejek Bartłomiej

 05

 8,93

 57

 4,39

 54

38,50

 42

3:24,89

 61

 214

5.

Wicherkiewicz Filip

 05

 9,51

 38

 4,21

 48

47,00

 59

4:02,62

 23

168 X

6.

Zawistowski Jakub

 04

 9,28

 45

 4,26

 49

47,00

 59

3:53,74

 31

 184

 

 II miejsce SP2 Tomaszów Lub. – 1162 pkt. op. Kulik Waldemar

1.

Wojtowicz Michał

 04

 9,12

 50

 4,31

 51

45,00

 55

3:04,69

 88

 244

2.

Matterazzo Alesan.

 04

 8,87

 59

 4,57

 60

40,00

 45

3:27,35

 58

 222

3.

Chmurzyński Emil

 04

 9,30

 44

 4,21

 48

41,00

 47

3:34,37

 50

189 X

4.

Cielniak Dawid

 04

 8,40

 76

 4,26

 49

40,00

 45

3:20,83

 66

 236

5.

Łasocha Szymon

 04

 8,36

 78

 5,17

 79

36,00

 37

3:31,54

 53

 247

6.

Poźniak Michał

 04

 8,36

 78

 4,42

 55

41,00

 47

3:51,93

 33

 213

 

 III miejsce PSP Janów Lubelski – 1130 pkt. op. Jakubiec Andrzej

1.

Stefanek Kamil

 04

 8,85

 84

 4,37

 53

45,00

 55

3:23,99

 62

 254

2.

Blacha Łukasz

 04

 8,84

 85

 4,34

 52

42,00

 49

4:02,20

 24

 210

3.

Kras Hubert

 04

 8,97

 79

 4,14

 45

58,00

 81

4:06,91

 19

 224

4.

Łukasz Marcin

 04

 9,80

 53

 3,74

 32

47,00

 59

3:58,43

 27

171 X

5.

Myszak Adrian

 05

 9,38

 64

 4,37

 53

44,00

 53

3:42,37

 41

 211

6.

Kamiński Dominik

 04

 8,65

 91

 4,46

 56

39,00

 43

3:42,80

 41

 231

 

 IV miejsce SP11 Puławy – 1039 pkt. op. Dors Zbigniew

1.

Łucjanek Maciej

 04

 8,40

 76

 5,14

 78

48,00

 61

3:04,50

 88

 303

2.

Netczuk Jan

 04

 9,01

 54

 4,19

 47

42,00

 49

3:39,96

 44

 194

3.

Zagulski Jakub

 04

 9,27

 45

 4,00

 41

56,00

 77

3:56,55

 29

 192

4.

Czopek Kacper

 04

 9,46

 40

 4,27

 50

43,50

 52

4:01,69

 24

166 X

5.

Szymanek Marcel

 05

 9,14

 50

 4,04

 42

44,00

 53

4:00,31

 25

 170

6.

Sekuła Szymon

 04

 9,39

 42

 5,91

 38

44,00

 53

3:36,78

 47

 180

 

 V miejsce SP1 Puławy – 997 pkt. op. Król Maciej

1.

Hapon Dariusz

 04

 8,29

 80

 5,06

 76

57,00

 79

3:17,03

 71

 306

2.

Sobich Mikołaj

 04

 9,45

 40

 3,67

 28

41,00

 47

3:25,40

 61

 176

3.

Bigoraj Krzysztof

 04

 9,52

 38

 4,08

 43

34,00

 33

3:34,31

 50

 164

4.

Kalinowski Jakub

 04

 9,50

 39

 4,11

 44

40,00

 45

3:50,93

 33

 161

5.

Korchut Artur

 04

 9,79

 32

 4,02

 41

32,00

 29

3:38,06

 46

148 X

6.

Wysocki Oskar

 04

 8,92

 58

 4,54

59

39,00

 43

3:54,67

 30

 190

 

 VI miejsce SP3 Biała Podlaska – 985 pkt. op .Michalczuk Mariusz

1.

Bahonko Bartosz

 04

 8,94

 57

 4,52

 58

39,00

 43

3:19,01

 69

 227

2.

Mikołajek Kamil

 04

 9,49

 39

 4,55

 59

48,50

 62

3:17,40

 71

 231

3.

Romanowski Kacp.

 04

 9,41

 41

 4,19

 47

52,00

 69

3:55,70

 29

 186

4.

Tyrka Bartosz

 04

 9,68

 34

 4,06

 43

55,00

 75

4:13,43

 15

 167

5.

Kozłowski Michał

 04

 9,81

 31

 3,74

 32

33,00

 31

3:32,99

 51

145 X

6.

Sawczuk Maciej

 04

 9,53

 38

 4,48

 57

38,00

 41

3:46,12

 38

 174

 

VII miejsce SP2 Lublin – 973 pkt. op. Kuśmirek Paweł

1.

Sitarek Wiktor

04

8,53

70

4,69

64

41,00

47

3:49,79

34

215

2.

Franczak Bartosz

 05

 8,90

 58

 4,25

 49

33,00

 31

3:42,06

 41

 179

3.

Jęczmionka Jan

 06

 9,30

 44

 4,04

 42

20,00

 5

3:38,78

 45

136 X

4.

Kozłowski Oliwier

 04

 8,72

 64

 4,01

 41

49,00

 63

3:38,88

 45

 213

5.

Litke Dawid

 04

 9,24

 46

 4,13

 45

39,50

 44

3:19,59

 68

 203

6.

Król Sebastian

 05

 9,02

 54

 4,33

 52

29,50

 24

3:51,21

 33

 163

 

VIII miejsce SP5 Kraśnik – 936 pkt. op. Szmyrgała Konrad

1.

Gołofit Gabriel

 04

 9,82

 31

 4,00

 41

36,50

 38

3:41,46

 42

 152

2.

Latosiewicz Mat.

 04

 9,61

 36

 3,81

 34

41,50

 48

3:36,42

 48

 166

3.

Iluk Jakub

 04

 9,72

 33

 4,14

 45

43,50

 52

3:33,08

 51

 181

4.

Pietraś Filip

 04

 8,80

 61

 4,43

 55

59,00

 83

3:56,14

 29

 228

5.

Michna Kacper

 04

 8,49

 72

 4,53

 58

40,00

 45

3:50,56

 34

 209

6.

Majewski Mikołaj

 05

 9,20

 48

 4,03

 42

36,00

 37

4:03,06

 23

150 X

 

 IX miejsce SP7 Świdnik – 924 pkt. op. Keller Ireneusz

1.

Nowik Jakub

 04

 9,36

 43

 3,75

 45

43,00

 51

3:33,31

 51

 190

2.

Pietrzak Szymon

 04

 9,03

 53

 4,35

 72

38,00

 41

3:43,67

 40

 206

3.

Pyda Mateusz

 04

 9,58

 37

 4,32

 70

47,00

 59

3:33,92

 50

 216

4.

Szydło Paweł

 05

 9,57

 37

 3,98

 53

32,00

 29

3:43,48

 40

 159

5.

Bielecki Daniel

 04

 9,29

 45

 3,59

 40

38,50

 42

3:59,10

 26

 153

 

 X miejsce SP5 Chełm – 864 pkt. op. Kusiak Agnieszka

1.

Gomzar Norbert

 04

 9,47

 39

 4,06

 43

42,00

 49

3:43,28

 40

 171

2.

Grzywna Jakub

 04

 9,68

 34

 3,92

 38

38,00

 41

3:51,18

 33

 146

3.

Laskowski Miłosz

 04

 9,81

 31

 3,74

 32

32,00

 29

3:49,87

 34

 126

4.

Kargul Jakub

 05

 9,72

 33

 4,31

 51

49,00

 63

4:15,91

 14

 161

5.

Bielak Jakub

 04

 9,96

 28

 3,42

 20

36,00

 37

3:47,95

 36

 121

6.

Olczuk Michał

 04

 8,75

 63

 4,71

 64

57,00

 79

3:30,95

 54

 260

 

 XI miejsce SP2 Hrubieszów – 859 pkt. op. Jóźwiak Robert

1.

Jóźwiak Michał

 04

 8,90

 58

 4,58

 60

45,00

 56

3:32,96

 51

 224

 

2.

Łukasiuk Adrian

 04

 9,28

 45

 4,23

 48

40,00

 45

3:36,35

 48

 186

 

3.

Pękowski Piotr

 04

 9,90

 30

 3,98

 40

41,00

 47

3:50,70

 33

 170

 

4.

Czerkawski Mat.

 05

 9,10

 51

 4,28

 50

36,50

 38

3:48,24

 35

 174

5.

Łuszczuk Piotr

 04

 9,41

 41

 3,67

 28

31,00

 27

4:23,87

 9

 105

6.

Skrok Igor

 05

 9,94

 29

 3,46

 21

29,00

 23

 DSC

 

 DSC

                                         

 

Zawodniczkom i zawodnikom drużyn , które zajęły miejsca I-III zostały wręczone medale i puchary, natomiast wszystkie uczestniczące zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.

 

 Wiceprezes LWSZS

 Jerzy Prokop

 Opracował – mak