Wojewódzkie finały sztafet Szkolnego Związku Sportowego

2 czerwca na stadionie w Puławach odbyły się wojewódzkie finały sztafet 4 x 100 m. i szwedzkich Szkolnego Związku Sportowego (SZS).

Reklamy

 

Wojewódzkie Sztafety 4x100m i szwedzkie
2.06.2015r. Puławy

Igrzyska, Gimnazjada, Licealiada SZS

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

Dziewczęta

4x100m
1 SP 1 Biłgoraj 56,31
2 SP 1 Łuków 57,05
3 SP 2 Tomaszów Lubelski 57,42
4 SP 9 Zamość 59,46
5 SP 2 Puławy 59,73
6 SP 50 Lublin 59,84
7 SP 7 Świdnik 60,85
8 SP 38 Lublin 61,37
9 SP 1 Puławy 61,55
10 SP Przybysławice 61,68
11 SP 1 Chełm 63,62

Szwedzkie
1 SP 1 Puławy 2:40,37
2 SPzOI Janów Lubelski 2:42,12
3 SP 3 Włodawa 2:44,10
4 SP 7 Świdnik 2:44,34
5 SP 3 Tomaszów Lubelski 2:49,02
6 SP UR Lublin 2:49,75
7 SP 1 Łuków 2:50,93
8 SP Sobieszyn 2:51,88
9 SP Ciecierzyn 2:52,65
10 SP 21 Lublin 2:53,94
11 SP 9 Biała Podlaska 2:54,32
12 SP 9 Zamość 2:55,17

Chłopcy

4x100m
1 SP 2 Tomaszów Lubelski 53,14
2 SP 1 Łuków 54,20
3 SPzOI Janów Lubelski 54,93
4 SP 3 Tomaszów Lubelski 55,07
5 SP Cyców 55,57
6 SP 2 Puławy 56,17
7 SP 11 Chełm 56,50
8 SP 1 Lubartów 57,02
9 SP 50 Lublin 57,93
10 SP 4 Lublin 59,19
11 SP Frampol 60,37

Szwedzkie
1 SP 1 Lubartów 2:26,01
2 SP 9 Biała Podlaska 2:32,03
3 SP 9 Zamość 2:35,25
4 SP 1 Biała Podlaska 2:37,52
5 SP 1 Biłgoraj 2:38,72
6 SP 7 Świdnik 2:44,55
7 SP 43 Lublin 2:46,68
8 SP 21 Lublin 2:51,30
9 SP 3 Tomaszów Lubelski 2:51,80
10 SP 8 Chełm 2:53,33
11 SP Franpol 2:54,24
12 SP 1 Puławy 2:55,84

 

GIMNAZJA

Dziewczęta

4x100m
1 GS Lubartów 54,24
2 G Huta Dąbrowa 54,87
3 PG 2 Puławy 54,90
4 PG Biłgoraj 55,64
5 ZS Siedliszcze 56,16
6 G 5 Biała Podlaska 56,19
7 G Mircze 56,27

Szwedzkie
1 G Urszulin 2:32,78
2 G 24 Lublin 2:34,77
3 G Stężyca 2:37,12
4 G Komarówka Podlaska 2:37,70
5 ZS Siedliszcze 2:37,78
6 G Łucka 2:37,88
7 ZS 2 Hrubieszów 2:38,43
8 G 1 Niemce 2:42,14
9 G 1 Tomaszów Lubelski 2:42,68
10 G Goraj 2:44,33
11 G Adamów 2:46,93

Chłopcy

4x100m
1 G 1 Łuków 47,16
2 G 2 Łuków 47,65
3 ZS Siedliszcze 48,61
4 G 24 Lublin 48,82
5 G 8 Chełm 48,83
6 G Przybysławice 49,04
7 G 3 Hrubieszów 49,15
8 PG 2 Puławy 49,49
9 G 2 Tomaszów Lubelski 51,24
10 G Sobieszyn DQ

Szwedzkie
1 ZS Siedliszcze 2:11,03
2 G 2 Włodawa 2:13,15
3 G Nałęczów 2:15,87
4 G Łucka 2:16,39
5 G 2 Tomaszów Lubelski 2:17,13
6 G 1 Niedrzwica Duża 2:20,64
7 G Gręzówka 2:21,05
8 PG 1 Piszczac 2:21,27
9 PG Janów Lubelski 2:22,22
10 G 1 Tomaszów Lubelski 2:25,07


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Dziewczęta

4x100m
1 ZS 1 Tomaszów Lubelski 53,83
2 LO Komarówka Podlaska 55,12
3 IV LO Biała Podlaska 55,81
4 ZS 3 Hrubieszów 56,96
5 II LO Chełm 57,64
6 ZSBiO Biłgoraj 57,70
7 LO ONZ Biłgoraj 59,16
8 XXI LO Lublin 60,61
9 I LO Łuków 60,69

Szwedzkie
1 I LO Biała Podlaska 2:21,72
2 I LO Zamość 2:29,20
3 ZS 3 Puławy 2:37,68
4 ZSZ 1 Biała Podlaska 2:37,72
5 II LO Chełm 2:39,24
6 I LO Krasnystaw 2:39,75
7 ZS 2 Hrubieszów 2:42,44
8 LO ONZ Biłgoraj 2:47,51
9 ZSBiO Biłgoraj 2:49,36
10 ZS 2 Tomaszów Lubelski 2:50,33
11 I LO Łuków 2:54,27

Chłopcy

4x100m
1 ZS 4 Tomaszów Lubelski 44,76
2 RCEZ Biłgoraj 45,47
3 ZST Puławy 45,74
4 ZS 2 Hrubieszów 46,11
5 II LO Włodawa 46,91
6 ZSZ 1 Biała Podlaska 47,44
7 ZDZ Biała Podlaska 47,96
8 LO ONZ Biłgoraj 48,30
9 ZS 2 Lubartów 48,38
10 I LO Łuków 49,27
11 II LO Chełm 59,91
12 ZSP 3 Zamość DQ

Szwedzkie
1 V LO Lublin 2:01,20
2 I LO Biała Podlaska 2:05,20
3 ZS 1 Tomaszów Lubelski 2:05,30
4 II LO Włodawa 2:07,48
5 PSBiG Lublin 2:08,82
6 RCEZ Biłgoraj 2:09,37
7 I LO Łuków 2:11,02
8 LO ONZ Biłgoraj 2:12,13
9 ZS 2 Lubartów 2:12,62
10 ZS 2 Hrubieszów 2:13,07
11 ZS 1 Dęblin 2:13,91
12 III LO Chełm 2:14,26