Wojewódzkie Mistrzostwa LZS w Podnoszeniu Ciężarów

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

13 lutego w sali przy Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie rozegrano „Wojewódzkie Mistrzostwa LZS” w podnoszeniu ciężarów, w których wystąpiło ogółem 19 kobiet i 44 mężczyzn.

Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali:

Ewa MIZDAL (87, MKS Unia Hrubieszów; 69,8) – 185 (80+105) – 216,6 pkt. i Małgorzata WIEJAK (92, KS Wisła Puławy; 74,8) – 171 (75+96) – 193,3 pkt. oraz Tomasz SIEBIELEC (90; 80,0) – 283 (128+155) – 347,6 pkt. i Kamil KULPA (88, obaj – LKS Znicz Biłgoraj; 117,5) – 315 (135+180) – 332,0 pkt.

***

Wyniki:

KOBIETY

48 kg (4 zawodniczki):
124 (52+72) – Katarzyna FELEDYN (93, KS Wisła Puławy; 47,9) – 189,7 pkt.
123 (55+68) – Emilia MALEC (90, LKS Znicz Biłgoraj; 47,9) – 188,2 pkt.
80 (32+48) – Marzena POLAKOWSKA (95, GLKS POM Iskra Piotrowice; 44,0)
64 (28+36) – Patrycja CICHOCKA (96, Wisła; 44,0)

53 kg (4):
122 (56+66) – Dorota CHUDZIK (91, MKS Unia Hrubieszów; 53,0)
121 (57+64) – Kamila BRECZKO (94, MULKS Terespol; 51,6)
94 (42+52) – Joanna KUKAWSKA (94, AZS-AWF Biała Podlaska; 51,2)
80 (37+43) – Anna PIASECZKA (92, Unia; 51,6)

58 kg (1):
127 (55+72) – Karolina KUKAWSKA (91, AZS-AWF; 55,0)

63 kg (3):
126 (60+66) – Marta UNKIEWICZ (87, Unia; 60,0)
101 (47+54) – Natalia ZIMROZ (92, Znicz; 60,1)
70 (30+40) – Edyta STYCZYŃSKA (94, Znicz; 60,0)

75 kg (3):
185 (80+105) – Ewa MIZDAL (87, Unia; 69,8) – 216,6 pkt.
171 (75+96) – Małgorzata WIEJAK (92, Wisła; 74,8) – 193,3 pkt.
108 (50+58) – Małgorzata LUCHOWSKA (92, Znicz; 70,4)

+75 kg (4):
128 (60+68) – Ewelina PYRZ (90, Unia; 82,2)
123 (53+70) – Marta SOŁTYS (92, Unia; 96,7)
119 (54+65) – Marta DROŻDZIEL (93, Znicz; 83,0)
102 (43+59) – Marlena MACIOCHA (91, Znicz; 79,0)

***

MĘŻCZYŹNI

56 kg (3):
107 (45+62) – Krzysztof STĘPKOWSKI (92, Unia; 52,3)
100 (42+58) – Krzysztof PĘKALA (92, Unia; 49,8)
94 (44+50) – Piotr JASZCZYK (94, Terespol; 34,8)

62 kg (7):
200 (82+118) – Kamil LALIK (90, Unia; 60,5)
188 (75+113) – Adrian WRÓBEL (92, Znicz; 57,7)
188 (80+108) – Grzegorz OBEZ (91, POM Iskra; 61,8)
115 (50+65) – Adam NADZIEJA (92, POM Iskra; 62,0)
113 (50+63) – Damian KASZTELAN (95, Unia; 59,9)
75 (30+45) – Grzegorz FILIPEK (94, Wisła; 58,2)
x (x+o) – Adrian CHMIELEWSKI (95, Unia; 61,9) – spalił rwanie na 42 kg !

69 kg (10):
237 (104+133) – Adam SARZYŃSKI (89, Znicz; 65,9) – 326,8 pkt.
225 (98+127) – Łukasz SEROCZYŃSKI (90, Terespol; 65,0)
184 (84+100) – Daniel GONTARZ (92, Znicz; 67,6)
180 (80+100) – Dawid ZARĘBA (90, Terespol; 68,2)
167 (76+91) – Mariusz PIETRZAK (92, Terespol; 67,9)
163 (68+95) – Albert SZULAKIEWICZ (92, Unia; 69,0)
160 (70+90) – Robert BARAN (92, Unia; 66,8)
135 (60+75) – Daniel BŁAZIK (92, Unia; 64,4)
125 (55+70) – Rafał PSIONKA (92, POM Iskra; 63,5)
x (x+o) – Damian SEROCZYŃSKI (90, Terespol; 68,2) – spalił rwanie na 95 kg !

77 kg (7):
226 (100+126) – Marek TRACZ (90, Znicz; 77,0)
225 (100+125) – Marcin GABRYŚ (90, Unia; 75,0)
220 (95+125) – Piotr OŻGA (86, Orlęta Łuków; 70,2)
180 (75+105) – Waldemar BUCZEK (93, Znicz; 73,8)
173 (73+100) – Dominik JAROS (92, Unia; 74,7)
162 (75+87) – Dawid OPAKIEC (93, Znicz; 74,8)
120 (50+70) – Mateusz WÓJCIK (92, POM Iskra; 74,0)

85 kg (9):
282 (128+155) – Tomasz SIEBIELC (90, Znicz; 80,0) – 347,6 pkt.
220 (100+120) – Piotr MARCZAK (91, Znicz; 79,6)
215 (100+115) – Krzysztof BULAK (93, Znicz; 78,9)
190 (85+105) – Dawid ZÓŁTAŃSKI (90, Orlęta; 82,7)
182 (77+105) – Maciej ŁABIENIEC (92, Znicz; 77,9)
180 (80+100) – Marcin KUKAWSKI (93, AZS-AWF; 77,1)
175 (80+95) – Paweł BRODNOWSKI (91, Unia; 80,6)
125 (55+70) – Jarosław DANILUK (96, Orlęta; 80,1)
x (105+x) – Paweł KUNC (91, Terespol; 80,9) – spalił podrzut na 135, 140 kg !

94 kg (4):
265 (115+150) – Jacek CZERNIAK (91, Znicz; 90,9)
238 (100+138) – Marcin KUSIAK (86, Unia; 87,1)
238 (105+133) – Paweł MYSZAK (91, POM Iskra; 93,3)
147 (67+80) – Artur GAŁAN (92, Unia; 87,5)

105 kg (3):
275 (125+150) – Arkadiusz DUBIEL (87, Unia; 105,0)
207 (95+112) – Bartłomiej BĘDZIŃSKI (91, Unia; 98,1)
206 (94+112) – Adam MACIEJEWSKI (91, Znicz; 100,9)

+105 kg (1):
315 (135+180) – Kamil KULPA (88, Znicz; 117,5) – 332,0 pkt.

***

Końcowa punktacja klubowa:

133 – MKS Unia Hrubieszów
117 – LKS Znicz Biłgoraj
29 – MULKS Terespol
25 – GLKS POM Iskra Piotrowice
24 – KS Wisła Puławy
18 – AZS-AWF Biała Podlaska
12 – Orlęta Łuków

Na podstawie www.polskasztanga.prv.pl opracował – Józek

Hrubieszow LubieHrubie 2009