Wojewódzkie współzawodnictwo SP w ramach SZS – 2011/2012. Zawieszono działalność PSZS w Hrubieszowie!!!

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy na podstawie swoich rozgrywek i regulaminu prowadzi współzawodnictwo szkół. Wśród szkół podstawowych, w ramach tzw. Igrzysk najwyższą 27 pozycję w tej rywalizacji za rok szkolny 2011/2012 z naszego powiatu zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie. W punktacji powiatów spadliśmy o 2 miejsca. Zawieszono działalność P SZS w Hrubieszowie, więc…?

Reklamy

Uwaga!

Została zawieszona działalność Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Hrubieszowie!!!

Po dzisiejszym zebraniu sprawozdawczo – wyborczym (25.09.2012r.) Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Hrubieszowie, prawdopodobnie powiat hrubieszowski i szkoły z Hrubieszowa oraz tegoż powiatu za rok szkolny 2012/2013 nie będą w ogóle widniały w tych zestawieniach, ponieważ działalność tego Związku, po głosowaniu zgromadzonych, została definitywnie zawieszona (niedługo ukaże się pismo dlaczego). A regulamin Lubelskiego Szkolnego Związku Sportowego obwieszcza, w zawodach wyższego szczebla, czyli w tym przypadku rejonu zamojskiego bierze udział zwycięzca zawodów powiatowych.

Jest to być może jedyny przypadek na całą Polskę, że w powiecie nie będzie działał SZS, ale u nas nie działa już od dawna, LZS, TKKF, ostatnio do rozgrywek piłkarskich nie przystąpiły trzy zespoły seniorowskie, Andoria Mircze, Altus Szychowice, Kresy Dołhobyczów. Wycofany z Ekstraligi został zespół unihokeistów LUKS Grześ Hrubieszów. Ostatni Bieg Szlakiem Gotów był przeorganizowany, nic nie słychać o biegu Pamięci Unii Horodelskiej ani o czwartkach lekkoatletycznych? Kto i co dalej?

Wybudowaliśmy i dalej mają być budowane hale, Orliki, Arenę Lekkoatletyczną, są dalsze plany, ponoć dzieci już w klasach czwartych w szkołach podstawowych mają po 10 godzin wychowania fizycznego, po co? Sztuka dla sztuki?

No cóż powiedzieliśmy „A”, ale czy potrafimy powiedzieć „B”?(!)… aby miało to wszystko sens?

 

Wojewódzkie współzawodnictwo szkół podstawowych

w ramach Igrzysk SZS

– rok szk. 2011/2012

 

Punktacja powiatowa 

1              Lubartów        1059,0

2              Łuków             1004,5

3              Tomaszów      951,5

4              Kraśnik            919,0

5              Zamość m.      872,0

6              Biała P. m        881,5

7              Świdnik           837,0

8              Biłgoraj           813,0

9              Puławy            735,5

10            Janów Lub.     728,5

11            Ryki                 715,0

12            Chełm m.         713,0

13            Biała P.pow.    678,0

14            Opole Lub.      662,0

15            Zamość pow.  636,0

16            Chełm pow.     602,5

17            Lublin pow.     595,5

18            Łęczna            592,0

19            Krasnystaw     492,0

20            Hrubieszów    444,5

21            Włodawa        439,5

22            Radzyń            402,0

23            Parczew          368,5

 

Punktacja międzyszkolna 

1        SPNr3 Lubartów                 Lubartów         428,0

2        SPNr9 Zamość                    Zamość m.       392,5

3        SPNr3 Tomaszów               Tomaszów       359,0

4        SPNr1 Biłgoraj                    Biłgoraj            351,0

5        SPNr1 Łuków                      Łuków              348,0

6        SPNr7 Świdnik                    Świdnik            334,5

7        SPNr51 Lublin                     Lublin m.          290,0

8        SPNr2 Tomaszów               Tomaszów       289,5

9        SPNr5 Łuków                      Łuków              280,0

10      SPNr5 Świdnik                    Świdnik            269,0

11      SPNr9 Biała Podl.                Biała P. m.        260,5

12      SPNr4 Zamość                    Zamość m.       256,5

13      PSP Janów Lubelski            Janów Lub.      247,0

14      SPNr28 Lublin                     Lublin m.          225,5

15      SPNr6 Kraśnik                    Kraśnik             219,5

16      SPNr 5 Chełm                     Chełm m.          219,0

17      SPNr  4 Lublin                     Lublin m.          215,0

18      SPNr27 Lublin                     Lublin m.          211,5

19      SPNr3 Międzyrzec Podl.      Biała P.pow.     207,0

20      SP Żółtańce                        Chełm pow.      200,0

21      SPNr6 Biała Podl.                Biała P. m.        193,0

22      SPNr 4 Chełm                     Chełm m.          187,0

23      SPNr5 Kraśnik                    Kraśnik             182,0

24      SPNr1 Opole Lub.               Opole Lub.       173,0

25      SP Dzwola                          Janów Lub.      171,0

26      SPNr43 Lublin                     Lublin m.          170,0

27     SPNr3 Hrubieszów           Hrubieszów     168,0

28      SP Sitno                             Zamość pow.   154,0

29      SPNr30 Lublin                     Lublin m.          153,0

30      SP Jawidz                           Łęczna             143,0

31      SPNr 8 Chełm                     Chełm m.          132,5

32      SP Wólka Rokicka               Lubartów         127,0

33      SPNr1 Kraśnik                    Kraśnik             124,0

34      SPNr23 Lublin                     Lublin m.          124,0

35      SP Juliopol                          Parczew           122,0

35      SPNr11 Puławy                   Puławy             122,0

37      SP Kępa Piotrawińska        Opole Lub.       121,0

37      SP Ownia                           Ryki                  121,0

39      SPNr2 Biała Podl.                Biała P. m.        116,5

40      SP Zdziłowice                     Janów Lub.      115,0

41      SPNr22 Lublin                     Lublin m.          113,5

42      SPNr1 Biała Podl.                Biała P. m.        113,0

42      SP Telatyn                          Tomaszów       113,0

44      SP Gózd                             Ryki                  107,0

45      SP1 Parczew                      Parczew           106,0

46      SPNr3 Włodawa                 Włodawa         105,5

47      SP Komarówka Podl.          Radzyń             103,0

48      SP Bychawa                       Lublin pow.      102,0

49      SPNr38 Lublin                     Lublin m.          101,5

50      SPNr 6 Puławy                    Puławy             100,5

51      SPNr 1 Puławy                    Puławy             99,0

51      SPNr50 Lublin                     Lublin m.          99,0

52      SPNr  3 Lublin                     Lublin m.          98,0

53      SP Orchówek                      Włodawa         96,0

54      SPNr3 Świdnik                    Świdnik            93,5

55      SP Poniatowa                     Opole Lub.       90,0

55      SPNr2 Radzyń                    Radzyń             90,0

57      SPNr  6 Lublin                     Lublin m.          88,5

57      SPNr29 Lublin                     Lublin m.          88,5

59      SPNr3 Biała Podl.                Biała P. m.        88,0

59      SP Aleksandrów                 Biłgoraj            88,0

59      SP Ostrówek                      Łęczna             88,0

59      SPNr 3 Puławy                    Puławy             88,0

63      SP Niedrzwica Duża           Lublin pow.      86,5

63      SP Nowodwór                    Ryki                  86,5

65      SP Zwierzyniec                   Zamość pow.   86,0

66      SSP im. Klonowica              Lublin m.          84,0

67      SPNr2 Łęczna                     Łęczna             82,5

68      SP Huta Dąbrowa               Łuków              81,0

69      SPNr1 Krasnystaw             Krasnystaw      80,0

70      SPNr1 Szczebrzeszyn         Zamość pow.   77,0

71      SP Łomazy                         Biała P.pow.     73,0

71      SP Wyryki                           Włodawa         73,0

73      SPNr4 Lubartów                 Lubartów         71,5

73      SP Grabów Szlachecki        Ryki                  71,5

73      SP Stara Dąbia                   Ryki                  71,5

76      SP Cyców                           Łęczna             71,0

76      SPNr10 Puławy                   Puławy             71,0

78      SP Tarnogród                     Biłgoraj            69,0

79      SP Krzczonów                    Lublin pow.      68,0

80      SPNr32 Lublin                     Lublin m.          67,5

81      SPNr2 Opole Lub.               Opole Lub.       66,0

83      SPNr21 Lublin                     Lublin m.          65,5

84      SP Nałęczów                      Puławy             65,0

84      SP Piotrowice                     Puławy             65,0

86      SP Chodel                          Opole Lub.       64,5

87      SP Terpentyna                   Kraśnik             64,0

88      SPNr4 Krasnystaw             Krasnystaw      63,5

89      SPNr1 Radzyń                    Radzyń             62,0

90      SP Kamień                          Opole Lub.       61,5

91      SPNr10 Chełm                    Chełm m.          60,5

91      SPNr34 Lublin                     Lublin m.          60,5

93      SP Fajsławice                     Krasnystaw      58,0

93      SP Stróża                           Kraśnik             58,0

93      SPNr46 Lublin                     Lublin m.          58,0

96      SPNr3 Zamość                    Zamość m.       56,5

97      SPNr5 Biała Podl.                Biała P. m.        56,0

97      SP Niedźwiada                   Lubartów         56,0

99      SPNr2 Międzyrzec Podl.      Biała P.pow.     55,0

99      SP Siedliszcze                    Chełm pow.      55,0

101    SP Biała                              Janów Lub.      54,0

101    SP Podhorce                       Tomaszów       54,0

103   SPNr1 Hrubieszów           Hrubieszów     53,5

103    SPNr6 Zamość                    Zamość m.       53,5

105    SP Kamień                          Chełm pow.      53,0

105   SP Gozdów                        Hrubieszów     53,0

105    SP Zawada                         Zamość pow.   53,0

108    SP Gołąbki                          Łuków              52,5

109    SPNr47 Lublin                     Lublin m.          51,5

110    SP Krasnobród                   Zamość pow.   51,0

111    SPNr 3 Chełm                     Chełm m.          50,0

111    SP Ruda Huta                     Chełm pow.      50,0

111    SPNr2 Kraśnik                    Kraśnik             50,5

111    SP Urzędów                       Kraśnik             50,0

115    SP Okszów                         Chełm pow.      49,5

116    SP Leopoldów                    Ryki                  48,0

117    SPNr1 Terespol                  Biała P.pow.     47,0

118    SP Wola Dereźniańska       Biłgoraj            46,5

119    SP Hanna                           Włodawa         46,0

120    SP Hubinek                         Tomaszów       45,5

121    SPNr44 Lublin                     Lublin m.          45,0

121    SPNr2 Włodawa                 Włodawa         45,0

123    SP Hrud                              Biała P.pow.     44,5

123    SP Jaszczów                       Łęczna             44,5

125    SP Tarzymiechy                  Krasnystaw      44,0

125    SP Niemce                          Lublin pow.      44,0

125    SP Zagłoba                         Opole Lub.       44,0

125    SP Bobrowniki                    Ryki                  44,0

129    SPNr2 Zamość                    Zamość m.       43,5

130    SP Puchaczów                    Łęczna             43,0

130    SPNr2 Ryki                          Ryki                  43,0

132    SP Wola Skromowska        Lubartów         42,5

132    SPNr40 Lublin                     Lublin m.          42,5

134    SPNr  7 Lublin                     Lublin m.          42,0

134    SP Spiczyn                          Łęczna             42,0

136    SPNr24 Lublin                     Lublin m.          41,5

137    SP Szczekarków                 Lubartów         41,0

138    SP Tereszpol-Zaorendzie   Biłgoraj            40,5

138   SP Dołhobyczów               Hrubieszów     40,5

138    SPNr14 Lublin                     Lublin m.          40,5

138    SP Rybczewice                   Świdnik            40,5

142   SPNr2 Hrubieszów           Hrubieszów     40,0

142    SP Leszkowice                   Lubartów         40,0

142    SP Bystrzejowice                Świdnik            40,0

142    SP Grodysławice                 Tomaszów       40,0

146    SPNr48 Lublin                     Lublin m.          39,5

147    SP Rejowiec                       Chełm pow.      39,0

147   SP Wiszniów                     Hrubieszów     39,0

149    SP Szyszków                      Biłgoraj            38,5

149    SPNr42 Lublin                     Lublin m.          38,5

151    SPNr5 Biłgoraj                    Biłgoraj            38,0

152    SP Trawniki                        Świdnik            37,0

153    SP Sosnówka                     Biała P.pow.     36,5

153    SP Kocudza                        Janów Lub.      36,5

153    SP Strzyżew                       Łuków              36,5

156    SP Nowodwór                    Lubartów         36,0

156    SP Kaczórki                        Zamość pow.   36,0

158    SP Sawin                            Chełm pow.      35,5

159    SP Siennica Różana            Krasnystaw      35,0

159    SP Zakrzew                        Lublin pow.      35,0

159    SP Osiny                             Puławy             35,0

162    SP Stanisławów                 Biłgoraj            34,0

162    SP Poizdów                        Lubartów         34,0

162    SP Czemierniki                   Radzyń             34,0

165    SP Jabłoń                           Parczew           33,5

166    SPNr1 Lubartów                 Lubartów         33,0

166    SP Palikije                          Lublin pow.      33,0

166    SP Żdanów                         Zamość pow.   33,0

169    SP Blinów                           Kraśnik             32,0

169    SSP Zamość                       Zamość m.       32,0

171    SP Izbica                            Krasnystaw      31,0

172    SPNr7 Biała Podl.                Biała P. m.        30,5

173    SP Leśniowice                    Chełm pow.      30,0

173    SP Ludmiłówka                   Krasnystaw      30,0

173    SP Skrobów                        Lubartów         30,0

173    SP Oszczepalin                   Łuków              30,0

173    SP Ulan Majorat                 Radzyń             30,0

173    SPNr4 Dęblin                      Ryki                  30,0

179    SPNr3 Biłgoraj                    Biłgoraj            29,0

179    SP Łopiennik Dolny             Krasnystaw      29,0

179    SP Boby                              Kraśnik             29,0

179    SP Michów                          Lubartów         29,0

179    SP Baranów                       Puławy             29,0

184    SP Styrzyniec                     Biała P.pow.     28,5

185    SP Jastków                         Lublin pow.      28,0

186    SP Kalinówka                     Lublin pow.      27,0

186    SP Podedwórze                  Parczew           27,0

186    SP Urszulin                         Włodawa         27,0

189    SP Kłoczew                         Ryki                  26,5

189    SP Sitaniec                         Zamość pow.   26,5

191    SPNr 7 Chełm                     Chełm m.          26,0

191    SP Garbów                         Lublin pow.      26,0

191    SPNr5 Dęblin                      Ryki                  26,0

194    SP Ttłuściec                        Biała P.pow.     25,5

194    SP Tarnoszyn                     Tomaszów       25,5

196    SPNr  2 Lublin                     Lublin m.          25,0

196    SP Drzewce                        Puławy             25,0

196    SP Niewęgłosz                   Radzyń             25,0

196    SP Polskowola                    Radzyń             25,0

200    SP Gorzków                        Krasnystaw      24,5

201    SPNr4 Biała Podl.                Biała P. m.        24,0

201    SPNr 2 Chełm                     Chełm m.          24,0

201    SP Przybysławice               Lublin pow.      24,0

201    SPNr 2 Bełżyce                   Lublin pow.      24,0

201    SPNr4 Łuków                      Łuków              24,0

206    SP Dąbrowica Duża            Biała P.pow.     23,5

206    SPNr 10 Zamość                 Zamość m.       23,5

208    SP Sobieszczany                Lublin pow.      23,0

208    SP Hermanów                    Łuków              23,0

208    SP Grabowiec                     Zamość pow.   23,0

211    SPNr3 Kraśnik                    Kraśnik             22,5

212    SP Kodeń                           Biała P.pow.     22,0

213    SPNr3 Krasnystaw             Krasnystaw      21,5

213    SP Łysojaje                        Łęczna             21,5

215    SP Staw                             Chełm pow.      21,0

215    SP Dratów                          Łęczna             21,0

215    SP Dawidy                          Parczew           21,0

215    SP Tyśmienica                    Parczew           21,0

215    SP Nielisz                           Zamość pow.   21,0

220    SP Samokleski                    Lubartów         20,0

221    SP Grabanów                     Biała P.pow.     19,0

221    SP Krzywda                        Łuków              19,0

221    SP Zaświatycze                  Włodawa         19,0

224    SP Orłów Drewniany          Krasnystaw      18,5

225    SP Wilkołaz                        Kraśnik             18,0

225    SP Głębokie                        Łęczna             18,0

227    SP Potok Wielki                  Janów Lub.      17,0

227    SP Przewłoka                     Parczew           17,0

227    SP Wysokie                        Zamość pow.   17,0

230    SPNr45 Lublin                     Lublin m.          16,0

231    SP Teodorówka                  Biłgoraj            15,5

232    SP Konstantynów               Biała P.pow.     15,0

232    SP Siennica Nadolna          Krasnystaw      15,0

232    SP Ludmiłówka                   Kraśnik             15,0

232    SP Majdan Grabina             Kraśnik             15,0

232    SP Kępa                             Lublin pow.      15,0

232    SP Snopków                       Lublin pow.      15,0

232    SP Ratoszyn                       Opole Lub.       15,0

232    SP Markuszów                    Puławy             15,0

232    SPNr1 Ryki                          Ryki                  15,0

232    SP Łaszczówka                  Tomaszów       15,0

242    MZS Biłgoraj                       Biłgoraj            14,0

242    SP Goraj                             Biłgoraj            14,0

242    SP RAZEM Chełm                Chełm m.          14,0

242    SP Wierzbica                      Chełm pow.      14,0

242    SP Chrzanów                     Janów Lub.      14,0

242    SP Łopiennik Górny            Krasnystaw      14,0

242    SP Rudnik                           Krasnystaw      14,0

242    SP Wielkolas                      Lubartów         14,0

242    SPNr10 Lublin                     Lublin m.          14,0

242    SPNr31 Lublin                     Lublin m.          14,0

242    SP Gołaszyn                       Łuków              14,0

242    SP Wola Okrzejska             Łuków              14,0

242    SP Wilków                          Opole Lub.       14,0

242    SP Gródek Szlachecki         Parczew           14,0

242    SP Rokitnia Nowa               Ryki                  14,0

242    SP Kamień                          Włodawa         14,0

242    SP Wola Wereszczyńska    Włodawa         14,0

242    SPNr8 Zamość                    Zamość m.       14,0

242    SP Gorajec                         Zamość pow.   14,0

261    SP Dobryń Duży                 Biała P.pow.     13,0

261    SP Swory                            Biała P.pow.     13,0

261    SP Wólka Dobryńska          Biała P.pow.     13,0

261    SP Srebryszcze                  Chełm pow.      13,0

261    SP Uher                              Chełm pow.      13,0

261    SP Modliborzyce                 Janów Lub.      13,0

261    SP Firlej                              Lubartów         13,0

261    SP Rudno                           Lubartów         13,0

261    SPNr11 Lublin                     Lublin m.          13,0

261    SP Dąbie                            Łuków              13,0

261    SP Karczmiska                    Opole Lub.       13,0

261    SP Białka                            Radzyń             13,0

273   SP Kryłów                         Hrubieszów     12,5

273    SP Łucka                            Lubartów         12,5

275    SP Kobylany                       Biała P.pow.     12,0

275    SP Rakówka                       Biłgoraj            12,0

275    SPNr2 Biłgoraj                    Biłgoraj            12,0

275    SP Dorohusk                      Chełm pow.      12,0

275    SP Stojeszyn                      Janów Lub.      12,0

275    SP Annopol                         Kraśnik             12,0

275    SP Gręzówka                      Łuków              12,0

275    SP Wierzba                        Zamość pow.   12,0

283    SP Szaniawy                      Łuków              11,5

283    SP Bodaczów                     Zamość pow.   11,5

283    SP Suchowola                    Zamość pow.   11,5

286    SP Wisznice                        Biała P.pow.     11,0

286    SP Majdan Nepryski           Biłgoraj            11,0

286   SP Horodło                        Hrubieszów     11,0

286    SP Andrzejów                     Janów Lub.      11,0

286    SSP Kraśnik                        Kraśnik             11,0

286    SP Nowa Wieś                    Lubartów         11,0

286    SP Zarzecze                       Puławy             11,0

286    SP Swaty                            Ryki                  11,0

294    SP Sielec                            Chełm pow.      10,5

294    SPNr4 Świdnik                    Świdnik            10,5

296    SP Cicibór Duży                  Biała P.pow.     10,0

296    SP Batorz                           Janów Lub.      10,0

296    SP Potok Stany                  Janów Lub.      10,0

296    SP Tarnogóra Kolonia         Krasnystaw      10,0

296    SP Ludwin                          Łęczna             10,0

296    SP Kurów                           Puławy             10,0

296    SP Lubycza Królewsla        Tomaszów       10,0

303   SP Mircze                          Hrubieszów     9,5

303    SP Godziszów II                 Janów Lub.      9,5

303    SP Ciecierzyn                     Lublin pow.      9,5

303    SP Radawiec Duży              Lublin pow.      9,5

303    SP Srzeszkowice                Lublin pow.      9,5

303    SP Kamionka                      Łuków              9,5

303    SP Lisikierz                         Łuków              9,5

303    SP Wielącza                       Zamość pow.   9,5

311   SP Werbkowice                Hrubieszów     9,0

312   SP Podhorce                     Hrubieszów     8,5

312    SP Godziszów I                  Janów Lub.      8,5

312    SP Liśnik Duży                    Kraśnik             8,5

315    SP Jakubowice Konińskie   Lublin pow.      8,0

316    SP Rzeczyca                       Biała P.pow.     7,5

316    SP Kosarzew                      Lublin pow.      7,5

316    SP Milejów                          Łęczna             7,5

319    SP Strupin Duży                 Chełm pow.      7,0

319    SP Radoryż Smolany          Łuków              7,0

319    SP Świdry                           Łuków              7,0

319    SP Jezioro                          Parczew           7,0

323    SPNr20 Lublin                     Lublin m.          6,5

324    SP Role                               Łuków              5,0

325    SP Wielkie                          Lubartów         4,5

326    SPNr5 Krasnystaw             Krasnystaw      4,0

326    SP Opoka Duża                  Kraśnik             4,0

326    SP Słodków                        Kraśnik             4,0

326    SP Stanin                           Łuków              4,0

330    SP Nowa Wola                   Lubartów         3,0

331    SP Wola Gułowska             Łuków              2,0

332    SP Leśna Podlaska             Biała P.pow.     1,0

332    SP Sitnik                             Biała P.pow.     1,0

332    SPNr  8 Lublin                     Lublin m.          1,0

332    SP Wojciechów                   Lublin pow.      1,0

332    SP Adamów                        Łuków              1,0

332    SP Mysłów                          Łuków              1,0

 

Oni rywalizowali aż na szczeblu wojewódzkim!

 

Igrzyska – Szkoły Podstawowe

 

– 25.10. – w Adamowie odbyły się Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe.

Oliwia Ciesielczuk SP 3 Hr. zajęła 15 miejsce na dystansie 600 m w roczniku 2001 i młodsze.

 

– 16.04. Chełm

Dziewczęta z SP nr 3 w Hrubieszowie zajęły 5-6 miejsce w mini – koszykówce, opiekun Joanna Różańska

– 17.04. Biała Podlaska

Chłopcy z SP nr 3 z Hrubieszowa zajęli 4 miejsce w mini – koszykówce, opiekun Tomasz Lenard

– 15.05. w Zamościu – odbyły się Finały Województwa Lubelskiego w sztafetach dla szkół. Z Hrubieszowa

2. miejsce zajęła przygotowana przez Marzannę Bielecką sztafeta 4x100m dziewcząt – 58,98 z podstawówki ZSM nr 2,

chłopcy 4×100 m 7. SP 3 Hrubieszów – 60,21, opiekun Tomasz Lenard.

Sztafeta szwedzka

dziewczęta 9. SP 3 Hrubieszów – 3:03,96, opiekun Joanna Różańska,

chłopcy 6. SP Dołhobyczów – 2:41,13, opiekun Mariusz Kulczyński

 

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)