Wojewódzkie współzawodnictwo szkół podstawowych 2013/2014

Na stronie internetowej LW SZS w Lublinie znajduje się klasyfikacja wojewódzkiego współzawodnictwa szkół. Wśród szkół podstawowych, tak jak od lat, najwyżej sklasyfikowaną szkołą z naszego powiatu jest Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie. W zestawieniu międzypowiatowym zajęliśmy aż 20 miejsce, ale nic dziwnego, jeżeli z naszego powiatu punktowało zaledwie sześć szkół.

Reklamy


Wojewódzkie współzawodnictwo szkół podstawowych 2013/2014

 

1      SPNr7 Świdnik                  Świdnik           565,0

2      SPNr3 Tomaszów             Tomaszów      545,0

3      SPNr9 Zamość                  Zamość m.      443,5

4      SPNr1 Łuków                    Łuków            441,0

5      SPNr51 Lublin                   Lublin m.         428,5

6      PSP Janów Lubelski          Janów Lub.     392,0

7      SPNr3 Międzyrzec Podl.    Biała P.pow.    299,0

8      SPNr1 Lubartów               Lubartów        295,5

9      SPNr5 Kraśnik                   Kraśnik           293,0

10   SPNr1 Biłgoraj                  Biłgoraj            284,0

11   SPNr  4 Lublin                   Lublin m.         282,5

12   SPNr2 Tomaszów             Tomaszów      277,0

13   SPNr 5 Chełm                   Chełm m.        274,5

14   ZSM Nr3 Hrubieszów      Hrubieszów   254,5

15   SPNr 8 Chełm                   Chełm m.        251,0

36.   ZSM Nr 1 Hrubieszów    Hrubieszów   156,0

110  SP Gozdów                     Hrubieszów   61,0

154  SP Wiszniów                  Hrubieszów   34,0

155 SP Mircze                        Hrubieszów   33,0

250 SP Horodło                      Hrubieszów   13,0


Sklasyfikowano 327 szkół

 

W poprzednim roku szkolnym ZSM nr 3 z Hrubieszowa zgromadziła 141 pkt., co pozwoliło zająć 38 pozycję, a więc postęp znaczny. Rok wcześniej z pow. hrubieszowskiego punktowało 9 szkół oprócz w/w jeszcze (bez SP Wiszniów): ZSM 2 Hrubieszów, SP Podhorce, SP Dołhobyczów, SP Werbkowice i SP Malice

 


Ze strony internetowej ZSM 3 Hrubieszów:

 

Dyrektor szkoły – Danuta Krawczuk

Wicedyrektor – Marta Słupna

Wicedyrektor – Marzanna Bednarczuk

 

Nauczyciele w-f: 

Wiesław Grzyb
Danuta Krawczuk
Tomasz Lenard
Joanna Różańska
Dominik Stajszczyk
Iwona Stefaniak
Tomasz Szlonzak
Kamil Wojciechowski
Daniel Lipski
Tomasz Królicki

 


Punktacja powiatów:

 

1      Łuków               1167,5

2      Tomaszów         1132,0

3      Kraśnik               991,0

4      Lubartów           990,0

5      Chełm m.            980,0

6      Puławy               952,0

7      Świdnik              945,0

8      Biała P.pow.       943,5

9      Zamość m.          844,5

10    Janów Lub.         839,5

11    Ryki                    803,0

12    Biała P. m           801,0

13    Łęczna               742,0

14    Opole Lub.         717,0

15    Biłgoraj               705,5

16    Lublin pow.         689,5

17    Chełm pow.        581,5

18    Włodawa            573,0

19    Krasnystaw        566,5

20   Hrubieszów       551,5

21    Zamość pow.      468,5

22    Radzyń               457,5

23    Parczew              449,0

 

Więcej na

LWSZS – Aktualności

 

W punktacji powiatów w ubiegłym roku zdobyliśmy tylko 347,5 pkt. i byliśmy na 21 miejscu, więc postęp w ilości punktów znaczny z miejscem minimalny.

 


Udział szkół podstawowych z powiatu hrubieszowskiego w zawodach wojewódzkich SZS w r. szk. 2013/2014

 

Igrzyska SZS – Szkoły Podstawowe

 

9.10.2013 r. Adamów. Wojewódzkie Przełajowe Igrzyskach SP

19 miejsce –

Oliwia Ciesielczuk ZSM 3 Hrubieszów w klasach VI na dystansie 800 m, op. Joanna Różańska.


29.11.2013 r. Kocudza w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.

Chłopcy młodsi – 2003 i młodsi (kl. IV i młodsi):

9/12. Jakub Smusz SP Gozdów, op. Tomasz Królicki,

13/16. Dominik Jędra SP Wiszniów, op. Czesława Nowosad


12.12.2013 r. Tomaszów Lub. Drużynowe Szachowe Szkolnego Związku Sportowego.

14. Szkoła Podstawowa z Mircza – 5 pkt., op. Waldemar Klajda.

w składzie:

Adam Frańczuk,

Piotr Brzeziński,

Bartosz Zinczuk,

Oliwia Łoś


27.05.2014 r. Milanów, Mini piłka nożna dziewcząt:

5/6. ZSM 3 Hrubieszów, op. Joanna Różańska.

Skład:

Kaczmarska Paulina- bramkarz,

Krotkiewicz Karina,

Szlonzak Justyna,

Bachusz Marta,

Karwowska Dominika,

Chrząstek Magda,

 Bitner Patrycja,

Gajewska Karolina.


5.06.2014 r. Lublin w sztafetach lekkoatletycznych. Szkoły podstawowe.

Dziewczęta 4 x 100 m

1. ZSM 3 Hrubieszów – 55,89, Opiekun – Joanna Różańska.

w składzie:

Szlonzak Justyna,

Gajewska Karolina,

Richter Aleksandra,

Krotkiewicz Karina.

 


Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Na zdjęciu – sztafeta 4×100 m. z Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie – Mistrzynie Województwa i zdobywczyni 7. miejsca w Polsce w roku 2014.