Wojewódzkie zawody SZS w roku szkolnym 2013/2014

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy (SZS) opublikował informacje o terminach międzyszkolnych finałowych zawodów, jakie organizuje na szczeblu wojewódzkim w roku szkolnym 2013/2014.

Reklamy

Jedna z imprez a mianowicie tenis stołowy w ramach Licealiady odbędzie się w Hrubieszowie.

Nie ustalono jeszcze miejsca zawodów w lekkoatletycznych sztafetach wszystkich pionów szkół. W Hrubieszowie jest piękny stadion, to może u nas? Sprawa jest prosta – musi być „człowiek”, który tym się zajmie, ponieważ pieniądze na imprezę są. Dodatkowo w tym przypadku zagwarantowany jest start sztafet z powiatu hrubieszowskiego, ponieważ kwalifikują się po zawodach powiatowych, tym bardziej również, że wszystkie imprezy wojewódzkie w tej dyscyplinie odbędą się w Puławach, co kosztuje szkolne budżety, a więc…?

Reklamy

 

Chronologiczny wykaz wojewódzkich imprez finałowych SZS na rok szkolny 2013/14

 

Dział  I  –  IGRZYSKA 

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

1-2

Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł.

09.10.13. ś

Adamów

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

15.10.13. w

Tomaszów Lub.

5-8

Tenis stołowy indywidualny dz. i chł. 2 kat. wiekowe

29.10.13. w

Kocudza

9-10

Badminton dz. i chł

19.11.13. w

Zamość

11-14

Pływanie – sztafety i indywid.

dz. i chł.

04.12.13. ś

Zamość

15

Szachy drużynowe

12.12.13. cz

Tomaszów Lub.

16-19

Tenis stołowy drużynowy      dz. i chł. 2 kat. wiekowe

18.02.14. w

Kocudza

20-21

Mini siatkówka „3” i „4” dz.

26.02.14. ś

Biała Podl.

22-23

Mini siatkówka „3” i „4” chł.

27.02.14. cz

Świdnik

24

Mini koszykówka dz.

05.03.14. ś

Chełm

25

Mini koszykówka  chł.

06.03.14. cz

Chełm

26

Mini piłka ręczna dziewcząt

09.04.14.w

Łuków

27

Mini piłka ręczna chłopców

10.04.14. ś

Zamość

28

Sztafety 4×100 i szwedzka dziew. i chłop.

14.05.14. ś

do ustalenia

29-30

Czwórbój dz. i chł.

20.05.14. w

Puławy

31

Mini piłka nożna dziewcząt

27.05.14. w

Milanów

32

Mini piłka nożna chłopców

29.05.14. cz

Łęczna

 

Dział  II – GIMNAZJADA 

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

1-2

Indywidualne biegi przeł.      

9.10.13. ś

Adamów

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.

15.10.13. w

Tomaszów Lub.

5-6

Tenis stołowy indywidualny dz. i chł.

30.10.13. ś

Szczebrzeszyn

7-8

Badminton dz. i chł

20.11.13. ś

Zamość

9-12

Pływanie – sztafety i indywid.

dz. i chł.

05.12.13. cz

Zamość

13

Szachy drużynowe

17.12.13. w

Tomaszów

14-15

Tenis stołowy drużynowy      dz. i chł.

20.02.14. cz

Parczew

16

Koszykówka dz.

19.03.14. ś

Biała Podl.

17

Koszykówka  chł.

20.03.14. cz

Biała Podl.

18

Piłka siatkowa dz.

02.04.14. w

Piaski

19

Piłka siatkowa chł.

03.04.14. ś

Piaski

20

Piłka ręczna dziewcząt

15.04.14. ś

Łuków

21

 Piłka ręczna chłopców

16.04.14. cz

Łuków

22

Sztafety 4×100 i szwedzka dziew. i chłop.

14.05.14. ś

do ustalenia

23

Piłka nożna dziewcząt      

21.05.14. ś

Milanów

24

Piłka nożna chłopców

22.05.14. cz

Chełm

25-26

 

Indyw. zawody LA dz. i chł.

 

28.05.14. ś

Puławy

27-28

 

Liga LA dz. i chł.

 

03.06.14. w

Puławy

29

Dwubój Nowoczesny

11.06.14. ś

Kraśnik

 

Dział  III –  Licealiada 

Lp.

Zadanie

Wojewódzkie

1-2

Indywidualne biegi przełajowe dz. i chł.      

09.10.13. ś

Adamów

3-4

Sztafetowe biegi przełajowe

dz. i chł.      

15.10.13. w

Tomaszów Lub.

5-6

Liga LA  dz. i chł.

24.10.13. cz

Puławy

7-8

Tenis stołowy indyw. dz. i chł.

05.11.13. w

Hrubieszów

9-12

Pływanie – sztafety i indywid. dz. i chł.

11.12.13. ś

Zamość

13-14

Tenis stołowy drużynowy     dz. i chł.

19.02.14. ś

Zamość

15

Piłka nożna halowa chł.

25.02.14. w

Chełm

16

Piłka siatkowa dz.

11.03.14. w

Biłgoraj

17

Piłka siatkowa chł.

12.03.14. ś

Biłgoraj

18

Piłka ręczna dziewcząt

26.03.14. ś

Łuków

19

Piłka ręczna chłopców

27.03.14. cz

Puławy

20

Koszykówka dz.

23.04.14. w

Biała Podl.

21

Koszykówka  chł.

24.04.14. ś

Biała Podl.

22

Sztafeta 4×100 i szwedzka

dziew. i chłop.

14.05.14. ś

do ustalenia

 

 

Opracował – mak