Wychowankowie Unii Hrubieszów

Hrubieszów Legia Warszawa jak i GKS Bełchatów przegrały swoje ostatnie ligowe spotkania w takim samym stosunku, czyli 1-0. W meczu na szczycie, który rozgrywany był w Krakowie Wisła odniosła ważne zwycięstwo nad Legią, natomiast warszawska Polonia znalazła skuteczny sposób na dobrze spisujący się ostatnio GKS.

Reklamy

Ciekawe widowisko piłkarskie obejrzeli kibice w Świdniku, tamtejsza Avia zremisowała 3-3 z Unią Nowa Sarzyna a jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Łukasz Kamiński. Łada Biłgoraj poniosła klęskę na swoim podwórku przegrywając ze Stalą Rzeszów 0-7. Wysoki wynik padł również w Zamościu, Omega z Rafałem Oleszczukiem w składzie rozgromiła Orkan Bełżec 6-0. Grzegorz Szczepaniak bohaterem Ostoi Skierbieszów, która wywalczyła trzy punkty na trudnym terenie w Tarnogrodzie. Czytaj więcej.

Dawid Nowak (90) – rozegrał całe spotkanie przeciwko Polonii Warszawa, która na swoim boisku potrafiła odnieść cenne zwycięstwo nad GKS Bełchatów 1-0.

Tomasz Kiełbowicz (62) – godzina gry w szlagierowym spotkaniu polskiej ekstraklasy, w którym lepsza od Legii okazała się Wisła Kraków wygrywając ważne spotkanie 1-0.

Konrad Zezula (15) – Na boisku w Nowym Sączu pojawił się na ostatni kwadrans jednak losy meczu z Sandecją były już praktycznie rozstrzygnięte. Sandecja Nowy Sącz – Nida Pińczów 4:0.

Łukasz Kamiński (85) – bardzo dobry występ w barwach Avii udokumentowany ładną bramką. Mecz w Świdniku był bardzo zacięty i wyrównany, Unia trzy razy wychodziła na prowadzenie jednak za każdym razem zawodnicy Avii potrafili odpowiedzieć bramką wyrównującą. Avia Świdnik – Unia Nowa Sarzyna 3-3.

Adam Onkiewiecz (90 i 30), Piotr Fulara (90) – Łada Biłgoraj nie dała rady powstrzymać vice lidera z Rzeszowa i uległa Stali 0-7. Wczoraj (13 maja) w Tomaszowie Lubelskim rozegrano finał o Puchar Zamojskiego ZPN, w którym zmierzyli się Tomasovia z Ładą. W tym meczu zagrał już tylko Adam Onkiewicz, który zaliczył 30 minut gry. Łada przegrała to spotkanie 2:0.

Rafał Oleszczuk (90) – Omega rozgromiła Orkan Bełżec 6:0 a nasz wychowanek zaliczył jedno trafienie w tym meczu.

Grzegorz Szczepaniak (90) – Ostoja zwycięska w Tarnogrodzie gdzie pokonała miejscowy Olimpiakos 1:2. Spotkanie to mogło zakończyć się podziałem punktów jednak rzut karny w 90 minucie obronił właśnie Grzegorz dając swoje drużynie powody do radości i świętowania po wygranym meczu.

Tomasz Przeworski (90) – Huragan Hrubieszów tym razem wywiózł jeden cenny punkt z Miączyna gdzie po ciężkim meczu zremisował z Olimpią 1:1.

opracował – Józek

Na zdjęciu – Łukasz Kamiński

Hrubieszow LubieHrubie 2009