Wychowankowie Unii

Hrubieszów Nowy sezon piłkarski w Polsce w pełni się już rozpoczął, w związku z czym portal LubieHrubie będzie również informować o poczynaniach piłkarskich wychowanków Unii Hrubieszów, występujących w innych klubach.

***

Krzysztof Kozicki debiutuje w bramce KS Raszyn, również w nowych barwach klubowych zadebiutował Konrad Zezula, który w nowym sezonie grać będzie w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki. Legia Warszawa sensacyjnie remisuje bezbramkowo z Cracovią. W podstawowym składzie legionistów zabrakło Tomasza Kiełbowicza. Avia Świdnik w prestiżowym meczu wygrywa z Wisłą Puławy, cały mecz w barwach Avii rozegrał Łukasz Kamiński. Łada Biłgoraj z Fularą i Onkiewiczem w składzie przegrywa na inauguracje sezonu ze Startem Krasnystaw 1:0.

***

Dawid Nowak (0) – GKS Bełchatów przegrał wyjazdowe spotkanie z Wisłą Kraków 3:0. W składzie GKS zabrakło Dawida Nowaka, który obecnie przebywa w Szczecinie gdzie przechodzi rehabilitację. Wstępnie mówi się, że popularny „Dawidek” na boisko powróci z początkiem września.

Tomasz Kiełbowicz (0) – Legia Warszawa nie znalazła skutecznego sposobu na pokonanie najsłabszej drużyny w lidze. Bezbramkowy remis cieszy najbardziej Cracovię, która przed tym spotkaniem taki wynik brałaby w ciemno. Tomasz Kiełbowicz całe spotkanie spędził na ławce rezerwowej.

Konrad Zezula (10) – Świt po czterech rozegranych kolejkach z kompletem punktów przewodzi w tabeli II ligi wschodniej. W ostatniej kolejce drużyna z Nowego Dworu Mazowieckiego pokonała 1:0 LKS Nieciecza. W tym spotkaniu oficjalnie w nowej drużynie zadebiutował Konrad Zezula, który na boisku pojawił się na ostatnie 10 minut meczu.

Łukasz Kamiński (90) – trener Avii Wiesław Kołodziej bez tego zawodnika nie wyobraża sobie wyjściowej jedenastki. Łukasz zaliczył udany występ w meczu z Wisłą Puławy, który Avia ostatecznie wygrała 2:1.

Adam Onkiewicz (90) – Na inauguracje sezonu Łada przegrała wyjazdowe spotkanie ze Startem Krasnystaw 0:1. Zawodnicy z Biłgoraja dzielnie walczyli do ostatniej minuty meczu, kiedy to strzał życia oddał Wywrocki, czym samym zapewniając drużynie Startu pierwsze trzy punkty.

Piotr Fulara (90) – w przerwie letniej dużo spekulowało się na temat transferu tego zawodnika do innego klubu m.in. zainteresowani Piotrkiem wyrażali w Motorze Lublin czy w Stali Poniatowa. Ostatecznie został jednak w Ładzie gdzie już w pierwszej kolejce pokazał się z bardzo dobrej strony.

Krzysztof Kozicki (90) – KS Raszyn pokonał na wyjeździe 3:2 drugi zespół KS Piaseczno. Oficjalnie w tym spotkaniu w bramce gości zadebiutował Krzysztof Kozicki. Wychowanek Unii Hrubieszów ze swojego debiutanckiego występu powinien być zadowolony. Stracone dwie bramki w żadnym stopniu nie obciążają jego konta, Krzysztof zaliczył udane spotkanie kilka razy dobrze interweniując.