Wygrane mecze juniorów GKS Kresy Dołhobyczów

W niedzielę 15.12.2013r. reprezentacja juniorów GKS KRESY Dołhobyczów rozegrała dwa spotkania w zamojskiej lidze LZS.

W pierwszym meczu podopieczni trenera Kawki rozegrali spotkanie z dotychczasowym liderem swojej grupy STS „GRYF” GMINA ZAMOŚĆ. W spotkaniu tym młodzi siatkarze wiedząc, że grają z liderem, pokazali swoją siłę i bardzo dużą koncentrację do ostatniej piłki, co złożyło się na rewelacyjny wynik 2:0 25-8 i 25-9.

Drugie  spotkanie kresowiacy  rozegrali z drużyną  PSP ZAMOŚĆ KOMENDA MIEJSKA, które okazało się o wiele bardziej wymagające. Pierwszy set po bardzo ciężkiej walce i grze punkt za punkt, wygrany dla naszych siatkarzy 25-23. W kolejnej odsłonie doskonała zagrywka Straży Pożarnej oraz nerwowość w grze młodych siatkarzy złożyła się na przegrany set 16-25. Na decydującą partię nasi siatkarze znów wyszli bardzo skoncentrowani i zmotywowani przez trenera Kawkę, co miało przełożenie  na wynik – po czterech blokach w końcówce seta wygrana 15-11 i cały mecz 2-1.

Zawodnicy w meczu z PSP ZAMOŚĆ KOMENDA MIEJSKA byli szczególnie motywowani do gry przez przyszłego przeciwnika UKS III LO, za co chcieli bardzo podziękować swoim przyszłym rywalom.

Aktualnie Juniorzy Kresów zajmują drugie miejsce w tabeli w swojej grupie wraz z Nadbużańskim Oddziałem Straży Granicznej, mając tyle samo rozegranych spotkań oraz taką samą ilość punktów, na pierwszym miejscu jest  PSP ZAMOŚĆ KOMENDA MIEJSKA, która ma rozegraną większą ilość spotkań oraz zaliczone dwie porażki z zespołami z drugiego miejsca.