Wygrane mecze młodzików i trampkarzy Unii Hrubieszów. 2 miejsce w turnieju orlików

Na pozycji lidera tabeli Okręgowej Ligi Młodzików Starszych umocnili się młodzicy Unii Hrubieszów, którzy wygrali w Zamościu 6:1 z DGS Gaudium Zamość. Również trampkarze wywalczyli 3 pkt. wygrywając na własnym boisku 4:3 z Granicą Lubycza Królewska. Orlicy zajęli 2 miejsce w turnieju grupy 2 Okręgowej Ligi Orlików Starszych.

Reklamy


Na pozycji lidera tabeli Okręgowej Ligi Młodzików Starszych umocnili się nasi młodzicy, którzy wygrali w Zamościu 6:1 z DGS Gaudium Zamość.

Bramki dla Unii zdobyli: Mateusz Oleszczuk – 3 oraz Przemysław Kraszkiewicz, Michał Blicharz i Kacper Wanarski – po 1.


Również trampkarze wywalczyli 3 pkt. chociaż początek meczu był trudny i przegrywali 0:2. Ostatecznie pokonali na własnym boisku trampkarzy Granicy Lubycza Królewska 4 : 3 i umocnili się na 2 miejscu w tabeli Okręgowej Ligi Trampkarzy Starszych.

Bramki dla Unii zdobyli: Patryk Jagiełło, Paweł Stepaniuk, Maciej Więch i Patryk Pakuła.


Także orlicy nie sprawili zawodu sympatykom piłki nożnej w Hrubieszowie, zajmując 2 miejsce w turnieju grupy 2,  Okręgowej Ligi Orlików Starszych, rozegranym w Żdanowie

W meczu finałowym nasi najmłodsi piłkarze ponownie ulegli Tomasovi Tomaszów Lubelski. Tym razem bardzo niewiele zabrakło do zwycięstwa nad Tomasovią, bowiem w czasie regulaminowym był wynik 1:1 i dopiero w rzutach karnych ulegliśmy Tomasovii 3:4.Źródło: mksuniahrubieszow.pl