20 kwietnia 2024

Wygrane mecze seniorów i juniorów Unii

W sobotę 18 kwietnia na stadionie miejskim w Hrubieszowie zwycięskie pojedynki ligowe stoczyli juniorzy i seniorzy Unii Hrubieszów. Pierwsi w meczu o mistrzostwo II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych pokonali Wisłę II Puławy, drudzy w spotkaniu o mistrzostwo Zamojskiej Klasy Okręgowej seniorów – Włókniarza Frampol.

W dzisiejszych meczach (sobota, 18.04) nasi juniorzy i seniorzy zdobyli komplet punktów oraz 7 bramek nie tracąc ani jednej. Oba mecze rozegrane zostały na stadionie miejskim w Hrubieszowie.

Juniorzy w meczu o mistrzostwo II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych pokonali 2:0 juniorów Wisły II Puławy.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli Patryk Palonek i Kamil Tabuła.

Zespół seniorów po słabszej pierwszej połowie, poradził sobie bez większych problemów z Włókniarzem Frampol wygrywając 5:0.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Sergii Borys w pierwszej połowie meczu z rzutu wolnego oraz w drugiej połowie: Piotr Fulara z rzutu karnego za faul na Krystianie Oleszczuku, Damian Otręba, Krystian Oleszczuk z rzutu karnego za faul na sobie oraz Krzysztof Garbacz.