Wyniki 13. kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej

Unia wygrywa na wyjeździe z Victorią 3:1, Kryształ remisuje u siebie z Igrosem 1:1, Huragan ciągle bez punktów.

Reklamy


Victoria Łukowa/Chmielek – Unia Hrubieszów 1:3 (0:1)

Bramki: Dorosz (80 z karnego) – Oleszczuk (21, 51, 82).
Victoria: Miksza – Grzyb, Adamowicz, Kmieć, Postrzech, Mazur, Łukasik, K. Szostak, Kopt (80 Tworzewski), J. Szostak, Dorosz.
Unia: Mac – Białacki, Mossurec, Kawarski, Lebiedowicz (75 Kondrat), Krygiel, Borys, Otręba (89 Wyrwa), Nowak, Gulak (65 Stefaniak), Oleszczuk.
Sędziował: Marcin Kluk.

Reklamy

Piłkarze Unii Hrubieszów ostatnio spisują się znakomicie. W dziewięciu ostatnich spotkaniach wywalczyli już 25 punktów i choć do lidera tracą sześć „oczek”, to nie rezygnują z walki o awans do czwartej ligi.

W tabeli zamojskiej „okręgówki” Unia z 38 punktami na koncie awansowała na trzecie miejsce. Victoria/Łukowa z sześcioma „oczkami” mniej, plasuje się na siódmej pozycji.

Więcej…

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131027/PILKA12/131029571


Grom Różaniec – Cosmos Józefów 4:2 (3:1)

Sparta Wożuczyn – Sokół Zwierzyniec 4:1 (3:1)

Kryształ Werbkowice – Igros Krasnobród 1:1 (0:0)
Bramki: Przeworski (65) – Kycko (90).
Kryształ: Suchodolski – Wójtowicz, Maliuk, Musiał, Poterucha, Kulik, Hałas (74 Podolak), Podgórski (67 D. Reszczyński), Waga (46 Rybka), B. Reszczyński, Przeworski.
Igros: Siemko – Bartecki, Adamczuk, Gradziuk, Nawój, Dudek (80 Rembisz), Sz. Kostrubiec, Margol, Kudełko, R. Kostrubiec (47 Kycko), Gmyz (63 Ggielmuda).
Sędziował: Dariusz Kapitan.

Aleksandria Aleksandrów – Huragan Hrubieszów 2:0 (0:0)
Bramki: Myszak (52), Solak (78).
Aleksandria: Marzec – G. Bielak, Kukiełka, Solak, Bochniak, Kupczak, Myszak, Wojda, K. Michoński (46 Przytuła), Robak, D. Bielak (65 B. Bielak).
Huragan: Żygawski – Kogut, Kłoda, Sekulski, Strąk, Musiel, Bednarek (46 Dynkiewicz), Krępla (46 Bańka), Radziejewski, Kajewski, Szpic.
Sędziował: Marek Borowiński.

V-System Sparta Łabunie – Ostoja Skierbieszów 2:4 (0:1)

Orkan Bełżec – Korona Łaszczów 1:6 (1:1)

Olimpia Miączyn – Dan-Mar Huczwa Tyszowce 3:2 (1:0)


Tabela:

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki Różn.
1 (1) Grom Różaniec 13  34  49:16  33 
2 (2) Kryształ Werbkowice 13  28  39:17  22 
3 (4) Unia Hrubieszów 13  28  37:16  21 
4 (3) Huczwa Tyszowce 13  25  43:17  26 
5 (5) Sokół Zwierzyniec 13  23  29:22 
6 (7) Ostoja Skierbieszów 13  22  28:25 
7 (6) Victoria Łukowa-Chmielek 13  22  31:18  13 
8 (9) Korona Łaszczów 13  21  27:17  10 
9 (10) Sparta Wożuczyn 13  19  31:28 
10 (8) V-System Sparta Łabunie 13  18  21:31  -10 
11 (12) Olimpia EB Wojan Miączyn 13  17  26:36  -10 
12 (11) Cosmos Józefów 13  15  32:37  -5 
13 (14) Igros Krasnobród 13  11  21:26  -5 
14 (13) Orkan Bełżec 13  10  19:56  -37 
15 (15) Aleksandria Aleksandrów 13  12:41  -29 
16 (16) Huragan Hrubieszów 13  13:55  -42 

Następna kolejka 2-3 listopada: 

Unia – Dan-Mar Huczwa

Korona – Olimpia

Ostoja – Orkan

Huragan – Łabunie

Cosmos – Aleksandria

Igros – Grom

Sokół – Kryształ

Victoria – Wożuczyn


źródło: dziennikwschodni.pl, ZOZPN