Wyniki 14. kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej

Unia Hrubieszów przegrała na własnym boisku z zespołem z Tyszowiec aż 1:4 i spadła z podium. Kryształ Werbkowice wygrał na wyjeździe z Sokołem 4:1 i umocnił się na pozycji wicelidera. Huragan ciągle bez punktu zamyka tabelę.

Reklamy


Sokół Zwierzyniec – Kryształ Werbkowice 1:4 (1:2)

Bramki: A. Świerczyński (24) – Waga (7, 25), B. Reszczyński (52), Hałas (67).
Sokół: Mitaszewski – Sirko (63 Korga), Pietruszka, M. Świerczyński (46 Lachowicz), Borodziej, Chomicz, Kosiński, Czajka (80 Terejko), Misiarz, A. Świerczyński, Bielesz.
Kryształ: Suchodolski – Poterucha, Śmiałko, Wójtowicz, Paweł Musiał, Hałas, Kulik, Podgórski (78 D. Reszczyński), B. Reszczyński (78 Dec), Waga (72 Podolak), Przeworski (78 Piotr Musiał).
Czerwona kartka: Korda (S) w 90 min za drugą żółtą kartkę. Sędziował: Mariusz Węgrzyn.

Unia Hrubieszów – Dan-Mar Huczwa Tyszowce 1:4 (0:2)

Bramki: Otręba (81) – Mruk (31), Ziółkowski (38, 72), Mac (56).
Unia: Mac – Mossurec, Białacki, Kawarski, Lebiedowicz, Borys, Krygiel, Otręba, Stefaniak, Oleszczuk, Gulak (65 Wyrwa).
Dan-Mar Huczwa: Waśkiewicz – Bajwoluk (75 Szczerba), Anioł, Orzechowski, Gałan, Cieślik (87 Radecki), Iwanicki, Sioma, Ziółkowski, Mruk (85 Wronka), Mac (75 Kaniewski).
Sędziował: Przemysław Ciećko.

Huragan Hrubieszów – V-System Sparta Łabunie 0:4 (0:2)

Bramki: Wyrostkiewicz (22, 55), Nowak (34), A. Adamczuk (80).
Huragan: Żygawski – Oleszczuk, Bednarek (54 Krępla), Kogut, Szwiec, Frąk, Kłoda, Sekulski, Lisiczyński (65 Skiba), Cymborski (65 Radziejewski), Musiał.
Łabunie: Wołoszyn – Wolski, Kobylas, Burdzy, A. Wójcicki (68 Muszko), Szerafin, Lewicki, Wyrostkiewicz, Dulbas (57 M. Adamczuk), Nowak (75 K. Wójcicki), A. Adamczuk.
Czerwona kartka: Oleszczuk (H) w 82 min za drugą żółtą kartkę. Sędziował: Rafał Łyś.

Korona Łaszczów – Olimpia Miączyn 4:1 (0:1)

Cosmos Józefów – Aleksandria Aleksandrów 7:1 (3:0)

Victoria Łukowa-Chmielek – Sparta Wożuczyn 4:1 (2:1)

Ostoja Skierbieszów – Orkan Bełżec 4:1 (0:0)


Tabela:

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki Różn.
1 (1) Grom Różaniec 14  37  52:16  36 
2 (2) Kryształ Werbkowice 14  31  43:18  25 
3 (4) Huczwa Tyszowce 14  28  47:18  29 
4 (3) Unia Hrubieszów 14  28  38:20  18 
5 (6) Ostoja Skierbieszów 14  25  32:26 
6 (7) Victoria Łukowa-Chmielek 14  25  35:19  16 
7 (8) Korona Łaszczów 14  24  31:18  13 
8 (5) Sokół Zwierzyniec 14  23  30:26 
9 (10) V-System Sparta Łabunie 14  21  25:31  -6 
10 (9) Sparta Wożuczyn 14  19  32:32 
11 (12) Cosmos Józefów 14  18  39:38 
12 (11) Olimpia EB Wojan Miączyn 14  17  27:40  -13 
13 (13) Igros Krasnobród 14  11  21:29  -8 
14 (14) Orkan Bełżec 14  10  20:60  -40 
15 (15) Aleksandria Aleksandrów 14  13:48  -35 
16 (16) Huragan Hrubieszów 14  13:59  -46 



Następna kolejka 9-10 listopada: 

Wożuczyn – Unia

Kryształ – Victoria

Grom – Sokół

Aleksandria – Igros

Łabunie – Cosmos

Orkan – Huragan

Olimpia – Ostoja

Huczwa – Korona