Wyniki 6. Szachowego Turnieju o Puchary Wójta Mircza

Szósty Szachowy Turniej o Puchary Wójta Mircza – Marty Małyszek odbył się w ZS w Kryłowie 17 lutego 2015 roku. Oprócz gospodarzy, uczestniczyli także szachiści z Samorządowego Zespołu Szkół w Mirczu.

Reklamy

Startowało 34 zawodników, w tym 15 dziewcząt. Zwyciężyła Weronika Wilczewska – gimnazjalistka z Kryłowa, przed Aleksandrą Kot i Piotrem Brzezińskim – gimnazjalistami z  SZS w Mirczu.

Wśród gimnazjalistów: 2. Adam Frańczuk, 3. Gabriel Bednarek – obaj SZS Mircze. Trzecia gimnazjalistka Karolina Kasprzak z ZS w Kryłowie.

W szkołach podstawowych (kl. 4 – 6): 1. Oliwia Łoś, 2. Weronika Kuta, 3. Oliwia Matysiak – wszystkie z SZS – Mircze. Wśród chłopców: 1. Dominik Gogół, 2. Paweł Szymanek, 3. Piotr Szymanek – wszyscy z SZS Mircze.

W kategorii młodzicy (klasy 1 – 3) zwyciężył Kacper Ciosmak, przed Jakubem Węgorkiem – obaj z ZS Kryłów. Wśród dziewcząt: 1. Emilia Puzio, 2. Oliwia Matysiak, Wiktoria Puzio, Julia Żukowska – wszystkie ZS w Kryłowie.

Dziękujemy gospodarzom za gościnne przyjęcie. Zapraszamy na kolejny siódmy turniej w środę 11 marca o godz. 13.00 do Szkoły Podstawowej w Wiszniowie.

Szczegóły na: chessarbiter.com. i na wwwlzszach.lublin.pl

 


Instruktor i Sędzia Szachowy

Mieczysław Pszeniczka

fot. sxc.hu