Wyniki dzisiejszych pojedynków zespołów młodzieżowych Unii Hrubieszów

Pierwszy turniej orlicy Unii Hrubieszów mają za sobą, trampkarze doznają wysokiej porażki w Lublinie, a juniorzy pewnie wygrywają na własnym boisku.

Reklamy

Dzisiejszą (21.09) sobotę piłkarską zespoły młodzieżowe Unii Hrubieszów rozpoczęły od udziału orlików w turnieju orlików młodszych, który rozegrany został na stadionie miejskim w Hrubieszowie. Dla naszych najmłodszych piłkarzy było to pierwsze doświadczenie turniejowe. Są nową grupą, stawiającą pod kierownictwem Piotra Stadnickiego pierwsze kroki we współzawodnictwie, dla którego zresztą było to także pierwsze doświadczenie jako trenera.

Ze względu na niesprzyjającą pogodę, na turniej zgłosiły się tylko cztery zespoły (planowano osiem). Turniej wygrał zespół AMSPN Hetman Zamość, a komplet wyników podamy w poniedziałek.

Reklamy

 

Nasi trampkarze starsi powrócili z Lublina z bagażem aż 10 straconych bramek. W meczu wyjazdowym o mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Starszych ulegli oni UKS Widok Lublin 2:10. Bramki dla Unii zdobyli Kamil Warecki i Kamil Frankiewicz.

Zespół trampkarzy prowadzony przez Mirosława Szupra na mecz z Widokiem pojechał niestety w składzie zaledwie 12 piłkarzy, chociaż do gry w sezonie 2013/2014 zgłoszonych i potwierdzonych zostało 25 zawodników.

 

Zwycięsko zakończyli swój pojedynek juniorzy. W meczu o mistrzostwo II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych pokonali na własnym boisku Potok Wielki 4:2 (jedną bramkę straciliśmy z rzutu karnego, drugi karny nasz bramkarz obronił).

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Adrian Oleszczuk – 2 oraz Hubert Majewski i Marcin Stepaniuk – po 1.

 

źródło: mksuniahrubieszow.pl (z.k.)

Poniżej fotoreportaż z meczów orlików i juniorów Unii.