Wyniki hrubieszowskich szkół w rejonowych siatkarskich Igrzyskach SZS

12 i 13 lutego w Zamościu odbyły się turnieje rejonowych siatkarskich Igrzysk Szkół Podstawowych Szkolnego Związku Sportowego dziewcząt i chłopców.

Reklamy

 

Komunikat końcowy

Rejonowych Igrzysk w mini siatkówce dziewcząt

Zamość 12.02.2014

 

Trójki:

Gr.A                                                                       Gr.B

1.SP1 Krasnystaw                                                 4.SP1 Szczebrzeszyn

2.SP Lubycza Król.                                                5.SP4 Zamość

3.SP2 Hrubieszów                                                6.SP3 Hrubieszów

 

Wyniki gier:

SP1 Krasnystaw       – SP2 Hrubieszów           1 : 2

SP1 Szczebrzeszyn  – SP3 Hrubieszów            2 : 0

SP2 Hrubieszów      – SP Lubycza Król.            0 : 2

SP3 Hrubieszów      – SP4 Zamość                    0 : 2

SP Lubycza Król.      – SP1 Krasnystaw             2 : 0

SP4 Zamość              – SP1 Szczebrzeszyn        2 : 0

 

Mecz o III miejsce:

SP1 Szczebrzeszyn   – SP2 Hrubieszów            2 : 1

 

Mecz o I miejsce:

SP Lubycza Król.       – SP4 Zamość                  2 : 0

                                                                         

Tabela końcowa

1. SP Lubycza Królewska         op. Biront Robert  p. Tomaszów Lub.

2. SP4 Zamość                           op. Waśko Anna

3. SP1 Szczebrzeszyn               op. Banach Urszula    p. Zamość

4. SP2 Hrubieszów                   op. Bielecka Marzanna

5-6. SP3 Hrubieszów                  op. Różańska Joanna

5-6. SP1 Krasnystaw                   op. Dąbrowska Karolina 

 

 

Czwórki:

Gr.A                                                                         Gr.B

1.SP3 Hrubieszów                                                  4.SP Łabunie   p. Zamość

2.SP2 Tomaszów                                                    5.SP Żółkiewka   p. Krasnystaw

3.SP10 Zamość

 

Wyniki gier:

SP3 Hrubieszów      – SP10 Zamość      2 : 0

SP Łabunie               – SP Żółkiewka      2 : 0

SP2 Tomaszów        – SP10 Zamość      2 : 0

SP2 Tomaszów        – SP3 Hrubieszów 2 : 0

 

Mecz o III miejsce:

SP3 Hrubieszów      – SP Żółkiewka      2 : 0

Mecz o I miejsce: 

SP2 Tomaszów        – SP Łabunie          2 : 0

                                                                        

Tabela końcowa

1. SP2 Tomaszów             op. Kulińska-Drzewosz Teresa

2. SP Łabunie                    op. Groniewski Wojciech

3. SP3 Hrubieszów           op. Różańska Joanna

4. SP Żółkiewka                 op. Wrzyszcz Marta

5. SP10 Zamość                 op. Rekiel Nowosad Marta

 

Awans do Igrzysk Wojewódzkich wywalczyły drużyny zajmujące I miejsca.

 


 

Komunikat końcowy

Rejonowych Igrzysk w mini siatkówce chłopców

Zamość 13.02.2014

 

 

Czwórki:

Gr.A                                                                             Gr.B

1.SP Grabowiec        p. Zamość                              4.SP Małochwiej Duży p. Krasnystaw

2.SP3 Hrubieszów                                                    5.SP9 Zamość

3.SP4 Zamość                                                           6.SP3 Tomaszów

 

Wyniki gier:

SP Grabowiec         – SP4 Zamość          2 : 1

SP Małochwiej D.  – SP3 Tomaszów    0 : 2

SP4 Zamość            – SP3 Hrubieszów   2 : 0

SP3 Tomaszów       – SP9 Zamość          2 : 0

SP3 Hrubieszów     – SP Grabowiec       1 : 2

SP9 Zamość            – SP Małochwiej D  2 : 1

 

Mecz o III miejsce:

SP4 Zamość           – SP9 Zamość           2 : 1

 

Mecz o I miejsce:

SP Grabowiec        – SP3 Tomaszów      2 : 1

 

Tabela końcowa

1.SP Grabowiec             op. Karczmarz Krzysztof

2.SP3 Tomaszów           op. Beńko Artur

3.SP4 Zamość                 op. Głębocki Janusz

4.SP9 Zamość                 op. Kolano Jerzy

5-6.SP3 Hrubieszów         op. Szlonzak Tomasz

5-6.SP Małochwiej D.       op. Marczewska Buk Elżbieta

 

Awans do Igrzysk Wojewódzkich wywalczyła drużyna SP Grabowiec.