Wyniki II turnieju szachowego w Moniatyczach

II Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix 2016 o Puchary Wójta Hrubieszowa Pana Jana Mołodeckiego odbył się 28 października 2015 roku w Zespole Szkół Publicznych w Moniatyczach.

Reklamy


Zwyciężyła Klaudia Kot – pierwszoklasista gimnazjum, przed drugoklasistką gimnazjum – Patrycją Jastrzębską i Jakubem Lewandowskim – trzecioklasistą podstawówki.


Do Powiatowej Gimnazjady SZS w Szachach zakwalifikowały się:

1. Jastrzębska Patrycja, 2. Jastrzębska Paulina, 3. Kot Klaudia, 4. Frankiewicz Anita.

Do Powiatowych Igrzysk SZS w Szachach zakwalifikowali się:

1. Wymiatał Kamil, Luchowski Jakub, 3. Lewandowski Jakub, 4. Tokarska Emilia.


Nasze turnieje zarejestrowane zostały z datą 18 listopada – Mircze na stronie www.chessarbiter.com i wkrótce pojawią się na www.lzszach.lublin.pl w zakładce najbliższe turnieje.

Zapraszamy drużyny z pozostałych Gmin Powiatu. Zgłoszenia w terminie do 13 listopada 2015 roku. Czteroosobowa drużyna szkolna w składzie powinna mieć jedną dziewczynę. Turniej rozgrywany jest drużynowo. Najmocniejsza dziewczyna w drużynie gra na czwartym stole. Zapewniamy w obu kategoriach dla trzech najlepszych drużyn puchary i indywidualnie w obu kategoriach puchar dla najmocniejszego chłopca i najmocniejszej dziewczyny. Mistrzowie Powiatu uzyskują prawo startu w turniejach wojewódzkich.

 


Sędzia i Instruktor Szachowy

Mieczysław Pszeniczka