Wyniki meczów młodych piłkarzy Unii Hrubieszów

Wyniki meczów młodzieżowych drużyn Unii Hrubieszów.

Przegrana juniorów z Ruchem Izbica

Juniorzy Unii Hrubieszów przegrali przed własną publicznością z Ruchem Izbica 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów dla gości zdobył Mateusz Wodyk. Zespół Unii Hrubieszów od 53 minuty musiał radzić sobie w dziesiątkę, ponieważ za pociągnięcie rywala i pozbawienie drużyny gości szansy na zdobycia bramki czerwoną kartkę ujrzał Mateusz Zając.

Unia Hrubieszów – Ruch Izbica 0:1 (0:0)

Skład Unii Hrubieszów: Kuczyński, Filipczuk, Zając, Nowosad, Lackowski, Kiełbasa, Rutkowski (46′ Stadnicki), Różniatowski, Semeńczuk, Prokopowicz, Jarosz

Bramka: – Wodyk 53′

Żółta kartka: Semeńczuk

Czerwona kartka: Zając

Sędziowali: Kostrubiec, Szymala, Podgórski (OKS Lublin)

­

Kolejny turniej orlików starszych za nami

W czwartek 27.05.2021r. o godz. 14:00 na obiektach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i rekreacji odbył się turniej piłki nożnej w kategorii Orlik Starszy. Nasza drużyna po raz kolejny pokazała ambicję oraz wolę walki.

Wysoka przegrana trampkarzy w Krasnymstawie

W dniu 29.05.2021r. o godz. 11:00 trampkarze starsi Unii Hrubieszów rozegrali wyjazdowe spotkanie ze Startem Krasnystaw.

Niestety podopieczni Piotra Stadnickiego nie zaliczą tego spotkania do udanych. Nasz zespół przegrał w dniu dzisiejszym, aż 17:0. Nasi trampkarze muszą jak najszybciej zapomnieć o tym meczu, bowiem już za cztery dni będą mieli okazje do zdobycia trzech punktów w meczu przed własną publicznością z Lublinianką Lublin.

Start Krasnystaw – Unia Hrubieszów 17:0

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Mikołaj Krzywonos, Erwin Stadnicki, Jarosław Bednarczuk, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Brajan Gontarz, Tomasz Pochylczuk, Wiktor Jasiński, Mateusz Olszak, Dawid Stankiewicz

Rezerwowi: Maciej Janiszek, Kacper Gaweł, Maksymilian Wąsak, Dawid Serba, Antoni Szabat

Sędziowali: Patryk Bas, Krzysztof Rękas, Ariel Bartosiak

Kolejny mecz odbędzie się na stadionie HOSiR w dniu 02.06.2021r. o godz. 13:00, gdzie zmierzymy się z Lublinianką Lublin.

­

Juniorzy Lublinianki wygrali w Hrubieszowie

W dniu 29.05.2021r. na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podopieczni Piotra Wierzbickiego ulegli wyżej notowanej w tabeli Lubliniance Lublin.

Unia Hrubieszów – Lublinianka Lublin 1:4 (1:3)

Skład Unii Hrubieszów: Nowak, Filipczuk, Czerkawski, Nowosad, Rutkowski (56′ Krawczuk), Kuczyński, Kiełbasa, Różniatowski, Semeńczuk, Jarosz, Lackowski

Bramka dla Unii: Kiełbasa 16′

­

Zwycięstwo młodzików w Lublinie

W dniu 30.05.2021r. zespół młodzika starszego Unii Hrubieszów pokonał na wyjeździe Vrotcovię Lublin 5:3. Po pierwszej połowie podopieczni Mariusza Zająca prowadzili 3:0.

Vrotcovia Lublin – Unia Hrubieszów 3:5 (0:3)

Skład Unii Hrubieszów: Bartłomiej Gontarz, Bartosz Turzyński, Wiktor Lecko, Patryk Bień, Szymon Nalepa, Bartosz Kozar, Bartłomiej Cebula, Szymon Jasic, Leon Dąbrowski

Rezerwowi: Michał Bednarczuk, Piotr Uszko, Szymon Pietraś, Alan Duma, Wiktor Dąbrowski, Filip Turzyński, Michał Szabat, Kacper Kaniosz, Filip Kokoć

Bramki dla Unii: Filip Turzyński, Bartłomiej Cebula, Alan Duma, Wiktor Lecko, Bartłomiej Muca (bramka samobójcza)

Sędziował: Bartosz Grabowiec

­

Po porażce ze Startem żelki podniosły się z kolan!

Po wysokiej porażce w Krasnymstawie piłkarze Unii Hrubieszów podnieśli się z kolan.

W dniu 02.06.2021r.  trampkarze starsi Unii Hrubieszów na własnym boisku rozegrali mecz z Lublinianką Lublin. Nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobre spotkanie zarówno w obronie jak i w szybkim ataku. W pierwszej połowie mieliśmy kilka dogodnych sytuacji na otwarcie wyniku. Pierwsze 45 minut było wyrównane i zakończyło się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie obraz gry był podobny. W 65 minucie akcję rozpoczął Nasz bramkarz Jakub Szymaszek, który krótkim podaniem zagrał do Karola Gnapa, a ten urochomił Maksa Wąsaka, który odegrał do Kacpra Głowacza, a ten zrobił miejsce kapitanowi Unii Hrubieszów Oliwierowi Stadnickiemu, który w sytuacji sam na sam uderzył w długi róg bramki dając nam prowadzenie. Wystarczyły cztery podania piłki, która toczyła się jak po sznurku i piękny techniczny strzał, żeby zdobyć jedyną bramkę w meczu dającą nam cenne trzy punkty. Taką akcję bramkową można oglądać na okrągło bo jest na co patrzeć.

Unia Hrubieszów – Lublinianka Lublin 1:0 (0:0)

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Wiktor Jasiński, Mikołaj Krzywonos, Erwin Stadnicki, Kacper Głowacz, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Maksymilian Wąsak, Tomasz Pochylczuk, Mateusz Olszak, Dawid Stankiewicz

Rezerwowi: Maciej Janiszek, Kacper Gaweł, Krzysztof Pochylczuk

Bramka: Oliwier Stadnicki 56′

Sędziowali: Tomasz Lenard, Jacek Tyszkiewicz, Wojciech Szewczuk