Wyniki meczów młodzieżowych drużyn Unii Hrubieszów

W miniony weekend swoje mecze rozegrały grupy młodzieżowe Unii Hrubieszów.

Reklamy

Orlicy starsi

Młodzi zawodnicy Unii  Hrubieszów prowadzeni przez Michała Wiejaka w tym tygodniu rozegrali turniej w Hrubieszowie.

Grupa A:

Kryształ Werbkowice – Perła Telatyn 7:0

Potok Sitno – Kryształ Werbkowice 1:2

Perła Telatyn – Potok Sitno 0:4

Tabela grupy A:

1. Kryształ Werbkowice

2. Potok Sitno

3. Perła Telatyn

Grupa B:

Andoria Mircze – Ruch Machnów 0:3

Unia Hrubieszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2

Ruch Machnów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3

Andoria Mircze – Unia Hrubieszów 1:4

Unia Hrubieszów – Ruch Machnów 3:3

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Andoria Mircze 7:0

Tabela grupy B:

1. Tomasovia Tomaszów Lubelski

2. Unia Hrubieszów

3. Ruch Machnów

4. Andoria Mircze

Finały:

Kryształ Werbkowice – Tomasovia Tomaszów Lubelski 5:0

Potok Sitno – Unia Hrubieszów 1:1 (karne 2:0)

Tabela końcowa:

1. Kryształ Werbkowice

2. Tomasovia Tomaszów Lubelski

3. Potok Sitno

4. Unia Hrubieszów

5-7. Ruch Machnów, Andoria Mircze, Perła Telatyn

Następny turniej Orlików Starszych zostanie rozegrany za tydzień w Tomaszowie Lubelskim

***

Młodzicy starsi

Podopieczni Mariusza Zająca odnieśli doznali pierwszej porażki w sezonie. Młodzi piłkarze Unii Hrubieszów przegrali na własnym stadionie z Brazylijskimi Szkółkami Piłkarskimi (Lublin) 3:5.

Unia Hrubieszów – Brazylijskie Szkółki Piłkarskie (Lublin) 3:5

Skład Unii Hrubieszów: Bartłomiej Gontarz, Leon Dąbrowski, Bartosz Kozar, Wiktor Lecko, Bartosz Turzyński, Filip Turzyński, Szymon Nalepa, Szymon Jasic, Bartłomiej Gontarz, Bartłomiej Cebula

Rezerwowi: Szymon Pietraś, Alan Duma, Piotr Uszko, Michał Szabat, Filip Kokoć, Kacper Kaniosz, Patryk Bień, Michał Bednarczuk

Bramki dla Unii: Leon Dąbrowski, Bartosz Turzyński, Bartłomiej Cebula, Szymon Pietraś

***

Trampkarze starsi

Unia Hrubieszów – Huragan Międzyrzec Podlaski 4:4

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Maksymilian Wąsak, Wiktor Jasiński, Jarosław Bednarczuk, Kacper Głowacz, Brajan Gontarz, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Tomasz Pochylczuk, Dawid Serba, Erwin Stadnicki

Rezerwowi: Mateusz Hawryluk, Antoni Szabat, Dawid Stankiewicz, Mikołaj Krzywonos, Kacper Gaweł, Maciej Janiszek, Mateusz Olszak

Bramki dla Unii Hrubieszów:Kacper Głowacz, Oliwier Stadnicki, Erwin Stadnicki, Karol Gnap.

***

Juniorzy Młodsi

Unia Hrubieszów – Ruch Izbica 1:0 (0:0)

Skład Unii Hrubieszów: Kuczyński (60′ Woś), Semeniuk, Watras, Zając, Prokopowicz, Jóźwiak, Kiełbasa, Czerkawski, Nowosad (76′ Krawczuk), Jarosz, Barszczewski

Bramka: Dawid Jarosz

Unia Hrubieszów –  Gaudium Zamość 6:0 (2:0)

Skład Unii Hrubieszów: Kuczyński (Woś), Nowosad (Semeńczuk), Watras, Zając, Prokopowicz, Jóźwiak, Czerkawski (Krawczuk), Barszczewski, Kiełbasa, Jarosz (Różniatowski),  Stadnicki

Bramki: Stadnicki x3, Barszczewski x2, Jóźwiak

Zdjęcia z meczu trampkarzy. Wideo, fot. Piotr Kowalski.


Zobacz też:

Mecz juniorów Unia Hrubieszów – Ruch Izbica – ZDJĘCIA

Mecz młodzików Unia Hrubieszów – Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin – ZDJĘCIA

Piłkarski turniej orlików – ZDJĘCIA