Wyniki meczów zespołów młodzieżowych Unii Hrubieszów

W miniony weekend swoje mecze ligowe rozegrały dwa młodzieżowe zespoły Unii Hrubieszów. Trampkarze starsi pokonali na własnym boisku 4:2 Orlęta Radzyń Podlaski i wywalczyli awans do grupy mistrzowskiej, Juniorzy młodsi ulegli na wyjeździe Roztoczu Szczebrzeszyn 3:1.

Trampkarze starsi

W sobotę podopieczni Piotra Stadnickiego rozegrali mecz na własnym boisku z Orlętami Radzyń Podlaski. Od początku meczu młodzi piłkarze Unii mocno zaatakowali gości co zwieńczyło się szybką bramką. Już w 5 minucie po składnej akcji drużyny gospodarzy bramkę zdobył Kacper Głowacz. Kolejne mocne ataki gospodarzy, ale w akcjach jeden na jeden z bramkarzem nie potrafiliśmy podwyższyć wyniku. Dogodne sytuacje mieli Dawid Stankiewicz, Erwin Stadnicki i Kacper Głowacz. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Kolejna składna akcja i wyklepana bramka do „pustaka”. Ponownie na listę strzelców wpisał się Kacper Głowacz. Wynik do przerwy 2:0.

Po zmianie stron drużyna gości wyprowadziła skuteczny kontratak i strzelili bramkę kontaktową. Piłkarze Unii nadal atakowali i kolejna akcja do boku rajd Dawida Serby i wyłożenie piłki, a Kacper Głowacz popisuje się hattrickiem. Następne ataki Unii i piękny strzał z dystansu (25 metrów) Oliwiera Stadnickiego, który podwyższa wynik na 4:1.w ostatnich minutach drużyna gości mocniej zaatakowała skutkiem czego była druga bramkę. Gospodarze na więcej im nie pozwolili. po dobrej grze Unia pokonuje Orlęta 4:2. Po dzisiejszej wygranej Trampkarze Unii wywalczyli sobie awans do grupy A (Mistrzowskiej). Brawo Unia !!

Unia Hrubieszów – Orlęta Radzyń Podlaski 4:2

Skład Unii Hrubieszów: Jakub Szymaszek, Brajan Gontarz, Wiktor Jasiński, Jarosław Bednarczuk, Kacper Głowacz, Dawid Stankiewicz, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Tomasz Pochylczuk, Maksymilian Wąsak, Erwin Stadnicki

Rezerwowi: Antoni Szabat, Dawid Serba, Kacper Gaweł, Krzysztof Pochylczuk

Bramki: Kacper Głowacz x3, Oliwier Stadnicki

­

Juniorzy młodsi

Juniorzy młodsi Unii Hrubieszów przegrali na wyjeździe z Roztoczem Szczebrzeszyn 3:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Mateusz Czerkawski.

Roztocze Szczebrzeszyn – Unia Hrubieszów 3:1

Skład Unii Hrubieszów: Kuczyński, Semeńczuk, Jóźwiak, Zając, Nowosad, Rutkowski, Różniatowski, Czerkawski, Kiełbasa, Jarosz, Krawczuk (55′ Lackowski)

Bramka: Czerkawski 74′