23 kwietnia 2024

Wyniki Noworocznego Halowego Turnieju Seniorów w Piłce Nożnej

W niedzielę 25 stycznia w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrany został Noworoczny Halowy Turniej Seniorów w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszów, w którym udział wzięło pięć zespołów; MKS Unia” I Hrubieszów, MKS Unia” II Hrubieszów, GKS „Huragan” Hrubieszów, „Raiders” Hrubieszów oraz GLKS Jarosławiec.

Turniej zakończył się zwycięstwem zespołu MKS „Unia” I – 10 pkt. Kolejne miejsca zajęły zespoły: 2 MKS „Unia” II – 9 pkt., 3 GKS „Huragan”  Hrubieszów – 6 pkt., 4 „Raiders” Hrubieszów 4 pkt., 5 GLKS Jarosławiec – o pkt.

Najskuteczniejszym strzelcem turnieju okazał się Marcin Lebiedowicz z zespołu MKS „Unia” I, który zdobył 7 bramek, najlepszym piłkarzem turnieju został Marcin Lebiedowicz z „Raiders” Hrubieszów (zdobywca także 7 bramek), a najlepszym bramkarzem okazał się Bartłomiej Jakubiak z „Huraganu” Hrubieszów.

10. Unia I – Jarosławiec 7 : 1

Organizatorami turnieju byli Burmistrz Miasta Hrubieszów, MKS „Unia” Hrubieszów oraz HOSiR.

Zwycięzca turnieju będzie reprezentował powiat hrubieszowski w finale rozgrywek Turnieju Finałowego XXIII Otwartych Okręgowych Mistrzostw w Halowej Piłce Nożnej Seniorów ZOZPN, który odbędzie się 14 lutego (sobota) 2015 r. w Żdanowie.

źródło: mksuniahrubieszow.pl