Wyniki piłkarskich drużyn młodzieżowych Unii Hrubieszów – ZDJĘCIA

W miniony weekend swoje mecze rozegrały piłkarskie młodzieżowe drużyny Unii Hrubieszów.

Reklamy

Żacy starsi

Najmłodsza grupa Unii Hrubieszów prowadzona tymczasowo przez Filipa Pietrusiewicza oraz Michała Blicharza, wzięła udział w turnieju, który rozgrywany był w Zamościu.

Reklamy

Wyniki meczów Unii Hrubieszów:

Unia Hrubieszów – Gaudium Zamość 1:2

Unia Hrubieszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:1

Unia Hrubieszów – Omega Stary Zamość 2:1

Unia Hrubieszów – Hetman II Zamość 5:1

Unia Hrubieszów – Hetman Zamość 0:5

Unia Hrubieszów – Olimp Mircze 6:0

***

Orlicy starsi

Kolejna grupa młodych piłkarzy Unii Hrubieszów prowadzona przez Michała Wiejaka, rozegrała turniej w Mirczu.

Wyniki meczów Unii Hrubieszów:

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Unia Hrubieszów 2:1

Unia Hrubieszów – Kryształ Werbkowice 0:2

Unia Hrubieszów – Ruch Machnów Nowy 1:1

Andoria Mircze – Unia Hrubieszów 0:2

Tomasovia II Tomaszów Lubelski – Unia Hrubieszów 0:0

***

Młodzicy starsi

Podopieczni Mariusza Zająca tym razem bezbramkowo zremisowali swój wyjazdowy mecz z Orlikiem Dęblin.

Dęblińska Szkoła Piłkarska UKS Orlik Dęblin – Unia Hrubieszów 0:0

Skład Unii Hrubieszów: Bartłomiej Gontarz, Leon Dąbrowski, Bartosz Kozar, Bartosz Turzyński, Wiktor Lecko, Szymon Nalepa, Szymon Jasic, Patryk Bień, Bartłomiej Cebula

Rezerwowi: Filip Turzyński, Alan Duma, Piotr Uszko, Michał Szabat, Filip Kokoć, Kacper Kaniosz, Szymon Pietraś, Michał Bednarczuk

***

Trampkarze starsi

Podopieczni Piotra Stadnickiego pokonali na własnym stadionie Orlęta Łuków (obecnego lidera grupy). W 25 minucie spotkania po składnej akcji i zagraniu piłki w uliczkę Kacper Głowacz strzelił bramkę na 1:0 i taki wynik utrzymywał się do przerwy.

Po zmianie stron gospodarze stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji, ale dopiero w 60 minucie ładnym strzałem z dystansu popisał się Jarek Bednarczuk i pokonał bramkarza gości. Do końca meczu nasza drużyna grała dobrą i mądrą piłkę i utrzymaliśmy korzystny wynik.

Unia Hrubieszów – Orlęta Łuków 2:0

Skład Unii Hrubieszów: Mikołaj Krzywonos, Kacper Głowacz, Maksymilian Wąsak, Wiktor Jasiński, Jarosław Bednarczuk, Mateusz Olszak, Oliwier Stadnicki, Karol Gnap, Tomasz Pochylczuk, Dawid Stankiewicz, Erwin Stadnicki

Rezerwowi: Mteusz Hawryluk, Antoni Szabat, Dawid Serba, Krzysztof Pochylczuk, Kacper Gaweł

Bramki dla Unii:Kacper Głowacz 38′, Jarosław Bednarczuk 60′

***

Juniorzy młodsi

Juniorzy młodsi Unii Hrubieszów przegrali na wyjeździe ze Startem Krasnystaw 5:4.

Start Krasnystaw – Unia Hrubieszów 5:4

Skład Unii Hrubieszów: Woś, Semeńczuk, Watras, Zając, Rutkowski, Jóźwiak, Kiełbasa, Czerkawski, Stadnicki, Jarosz, Różniatowski

Rezerwowi: Borys, Nowosad, Prokopowicz, Krawczuk

Bramki dla Unii: Czerkawski x2, Stadnicki, Kiełbasa


info: Unia Hrubieszów

fot. lubiehrubie.pl