Wyniki powiatowej Lekkoatletycznej Ligi SZS szkół gimnazjalnych

W piątek 9.05.2014 r. na stadionie HOSiR w Hrubieszowie została rozegrana Lekkoatletyczna Liga szkół gimnazjalnych Szkolnego Związku Sportowego (SZS). Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców, zawody wygrały drużyny Trójki.

Reklamy

 

Gimnazjalna Liga LA – Gimnazjada SZS

Hrubieszów 9.05.2014r.

 

Dziewczęta:
1. ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1147 pkt.
2. SZS Mircze 984 pkt.
3. ZS 2 Hrubieszów 973 pkt.
4. ZSM nr 1 w Hrubieszowie 724 pkt.
5. ZS Horodło 690 pkt.

 

Chłopcy:
1. ZSM nr 3 w Hrubieszowie 1238 pkt.
2. ZS 2 Hrubieszów 1129 pkt.
3. ZS Horodło 1074 pkt.
4. ZS Dołhobyczów 1004 pkt.
5. ZSM nr 2 w Hrubieszowie 987 pkt.
6. ZSM nr 1 w Hrubieszowie 842 pkt.
7. ZS Werbkowice 815 pkt.
8. SZS Mircze 789 pkt.

 

Do zawodów rejonowych, które odbędą się 23 maja br. na stadionie HOSiR, awansowały po dwie najlepsze drużyny.

 

Dziewczęta

ZSM nr 3 w Hrubieszów
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Kowalska Aleksandra 98 100m 15,04 88
2 Dziomaga Maryla 98 100m 15,05 87
3 Szostak Aleksandra 98 100m 14,76 94
4 Szlonzak Katarzyna 98 300m 54,68 69
5 Tlak Aleksandra 98 300m 51,28 86
6 Chmielowska Małgorzata 99 300m 50,5 90
7 Radomska Anna 98 w dal 4,32 92
8 Pachla Karolina 98 w dal 4,13 82
9 Łyko Zofia 99 w dal 4,16 84
10 Śmieszek Daria 99 p. kulą 8,84 95
11 Chodun Joanna 98 p. kulą 8,18 75
12 Suchowska Paula 98 p. kulą 8,98 99
13 Suchowska Paula 98 oszczep 25,45 PK
14 Niemczyk Karolina 98 wzwyz 145cm 125
15 Daciuk Aleksandra 98 wzwyz 145cm 125
16 Dziomaga, Szostak, Radomska, Kowalska 4x100m 57,27 80
Suma 1147

SZS Mircze
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Mazur Barbara 2000 100m 14,44 102
2 Ciuch Dominika 2000 100m 14,91 90
3 Kowalczuk Weronika 1999 100m 14,76 94
4 Trybuła Agata 1998 300m 47,28 115
5 Gurgul Dominika 2000 300m 53,43 75
6 Furlepa Aleksandra 2000 300m 51,61 84
7 Kuta Angelika 2000 600m 2,20,19 42
8 Talarowska Karina 1998 600m 2,05,75 69
9 Kot Aleksandra 2000 600m 2,09,68 62
10 Pogorzelska Karolina 1998 p. kulą 7,4 49
11 Sochan Agata 2000 oszczep 17,3 28
12 Ślepko Aleksandra 98 wzwyz 135cm 86
13 Karwacka Karolina 98 wzwyz 130cm 76
14 Mazur, Trybuła,Ciuch,Kowalczuk 4x100m 56,97 82
15 Suma 984

ZS 2 Hrubieszów
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Kowalczuk Monika 99 100m 13,95 118
2 Trześniowska Aleksandra 2000 300m 52,35 81
3 Flaks Klaudia 98 300m 56,21 62
4 Waś Karolina 99 600m 1,58,72 82
5 Wołyniec Oliwia 99 600m 1,51,15 96
6 Danilczuk Klaudia 99 600m 2,04,42 71
7 Majkut Klaudia 98 w dal 3,94 66
8 Jasina Paula 98 p. kulą 8,48 85
9 Palonka Magda 99 p. kulą 9,2 108
10 Konsowicz Ewa 98 wzwyz 145cm 125
11 Rutkowska,Konsowicz, Trześniowska, Kowalczuk 4x100m 57,48 79
Suma 973

ZSM nr 1 w Hrubieszów
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Zachaj Weronika 2000 100m 5,12 86
2 Komsta Olga 2000 300m 50,66 89
3 Ostrowska Paulina 1999 300m 49,54 95
4 Ostrowska Klaudia 2000 300m 52,78 78
5 Nieradko Natalia 1999 600m 2,07,25 66
6 Kawarska Karolina 1998 600m 1,59,64 80
7 Pal Dagmara 1999 w dal 3,81 66
8 Omelczuk Natalia 1999 w dal 3,22 37
9 Antosiewicz Justyna 1998 w dal 3,35 43
10 Jaskowiak Klaudia 1998 p. kulą 5,63 6
11 Wawrzonek Aldona 1998 p. kulą 8,28 78
Suma 724

ZS Horodło
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Bojko Karolina 1998 100m 15,27 PK
2 Wrońska Ewa 1998 100m 14,41 103
3 Semenowicz Klaudia 2000 100m 15,24 83
4 Kwaśniak Martyna 1999 100m 16,58 53
5 Małyska Joanna 99 100m 16,35 PK
6 Sobiłło Barbara 2000 300m 58,07 54
7 Charatynowicz Katarzyna 1998 300m 49,05 97
8 Szlązak Karolina 2000 300m 55,07 67
9 Kostrubiec Paulina 2000 600m 2,35,52 18
10 Prus Agata 2000 600m 2,24,09 35
11 Kozak Emilia 1999 p. kulą 7,04 38
12 Małyska Joanna 1999 p. kulą 7,42 49
13 Wrońska,Semenowicz, Charatynowicz, Kwaśnik 4x100m 58,54 73
Suma 690

 

Chłopcy:

ZSM nr 3 Hrubieszów
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Popławski Kacper 98 100m 12,87 96
2 Jóźwiak Damian 98 100m 12,29 121
3 Fijołek Patryk 99 100m 12,04 133
4 Warecki Kamil 99 300m 43,1 94
5 Chachler Hubert 99 300m 45,19 83
6 Kazan Kacper 98 300m 42,66 98
7 Kasztelan Przemysław 99 1000m 3,10,10 82
8 Smerdel Bartosz 99 1000m 3,13,60 77
9 Łazorczyk Arkadiusz 98 1000m 3,30,86 54
10 Skoczylas Dominik 98 w dal 5,89 119
11 Czerniak Oktawian 98 w dal 5,39 86
12 Chachler Bartłomiej 99 w dal 4,73 63
13 Orzechowski Miłosz 99 p.kulą 10,19 92
14 Frankiewicz Kamil 99 wzwyż 145cm 68
15 Zalewski Jakub 2000 wzwyż 150cm 75
16 Czarnecki Szymon 2000 wzwyż brak wys. pk
17 Popławski, Skoczylas,Fijołek,Jóźwiak 4x100m 47,61 157
suma 1238

ZS 2 Hrubieszów
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Hossin Dominik 2000 100m 12,74 101
2 Kopczyński Kamil 98 100m 13,12 88
3 Grossman Michał 98 100m 13,18 86
4 Pietrusiewicz Kacper 99 300m 41,51 112
5 Mazurek Piotr 99 300m 45,22 82
6 Smoła Tomasz 98 1000m 3,19,10 69
7 Tomaszcuk Bartłomiej 99 1000m 3,34,19 50
8 Hossin Damian 98 w dal 5,79 115
9 Mazur Tomasz 98 w dal 4,94 70
10 Krotkiewicz Piotr 99 w dal 4,66 61
11 Maciuk Patryk 99 p.kulą 10,7 102
12 Dudek Mateusz 98 p.kulą 10,4 97
13 Dobosz Bartłomiej 99 wzwyż 150cm 75
14 Hossin D,Kopczyński,Pietrusiewicz,Hossin D. 4x100m 49,33 132
suma 1129

ZS Horodło
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Barczuk Krystian 1999 100m 12,34 119
2 Buliński Norbert 1998 100m 13,1 88
3 Załuski Szymon 2000 100m 12,99 92
4 Jeżyna Mateusz 2000 300m 44,14 88
5 Bil Tomasz 1998 300m 43,62 91
6 Maciejewski Przemek 1998 300m 39,56 140
7 Borowski Michał 1998 1000m 3,22,60 65
8 Matwiejczuk Damian 1999 1000m 3,06,85 87
9 Weremij Jacek 1998 1000m 3,16,21 73
10 Kołodziejczyk Michał 2000 w dal 4,49 55
11 Dudka Arkadiusz 1998 w dal 4,47 54
12 Sakowski Piotr 1999 w dal 4,43 53
13 Wierzbicki Mirosław 1999 p.kulą 6,75 21
14 Napłoszek Damian 1998 p.kulą 7,15 26
15 Bartyzel Mateusz 1998 oszczep 21,7 27
16 Buliński,Załuski,Barczuk,Maciejewski 4x100m 50.00 122
17 Kołodziejczyk,Bil,Jeżyna,? 4x100m 52,86 PK
suma 1074

ZS Dołhobyczów 
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Jakub Fal 98 100m 12,81 98
2 Damian Baran 98 100m 13,91 63
3 Rozicki Michał 99 300m 42,01 106
4 Palonek Patryk 99 300m 43,15 94
5 Łaba Kacper 2000 300m 46,22 77
6 Ożóg Kamil 98 1000m 3,25,45 61
7 Szymon Jasiński 99 w dal 5,33 83
8 Wronowski Tomasz 98 p.kulą 9,6 75
9 Michniak Krzysztof 98 p.kulą 9,9 82
10 Łukasz Kobel 98 p.kulą 9,85 81
11 Bielecki Marcin 98 oszczep 33,73 83
12 Fal,Rozicki,Kobel,Palonek 4x100m 51,88 101
suma 1004

ZSM nr 2 Hrubieszów
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Caboń Krystian 99 100m 13,21 PK
2 Chimieniec Dawid 99 100m 13,58 72
3 Mil Sebastian 99 300m 44,56 86
4 Górski Adrian 98 300m 42,37 102
5 Łoza Dawid 98 1000m 3,09,13 84
6 Baranowski Michał 98 1000m 3,09,86 82
7 Kaliszczuk Mateusz 98 1000m 3,20,63 67
8 Gieleta Konrad 99 w dal 4,97 71
9 Panasiewicz Rafał 2000 p.kulą 9,38 71
10 Wrona Hubert 99 p.kulą 9,68 77
11 Łomejko Kamil 98 oszczep 26,07 43
12 Śliwiński Paweł 98 oszczep 27,4 48
13 Stepaniuk Paweł 98 oszczep 35,44 92
14 Kasprzak Hubert 99 wzwyż 160cm 91
15 Echta Jakub 98 wzwyż 160cm 91
16 Oleszczuk Mateusz 98 wzwyż 140cm 60
17 Echta,Kasprzak,Gieleta,Łoza 4x100m 55,58 68
suma 987

ZSM nr 1 Hrubieszów
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Borusiewicz Mateusz 1999 300m 44,31 87
2 Gwardeńczuk Przemysław 2000 300m 47,5 71
3 Tarnowski Mateusz 2000 1000m 3,15,73 73
4 Zachaj Rafał 1999 1000m 3,19,35 69
5 Greń Kacper 1999 1000m 3,24,14 63
6 Krawczuk Kacper 2000 w dal 5,45 89
7 Klik Kacper 2000 w dal 3,95 37
8 Jaros Maciek 2000 w dal 3,82 33
9 Oleszczuk Dawid 1998 p.kulą 9,39 71
10 Wieczorek Krystian 1998 p.kulą 9,09 65
11 Antonowicz Hubert 1998 oszczep 25,08 39
12 Biziorek Rafał 1998 oszczep 28,4 52
13 Wojciechowski Bartłomiej 98 wzwyż 145cm 68
14 Krawczuk,Tarnowski,Borusiewicz,Zachaj 4x100m 52,46 95
suma 842

ZS Werbkowice
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Romański Mikołaj 99 100m 13,41 78
2 Kowalczuk Adrian 99 100m 13,53 74
3 Wawer Paweł 99 100m 13,46 76
4 Siedlecki Przemysław 98 300m 42,01 106
5 Ślusarz Paweł 99 1000m 3,08,75 84
6 Terebuś Fabian 98 1000m 3,29,60 56
7 Brzóska Patryk 99 w dal 3,91 36
8 Wdowiak Szymon 99 w dal 4,47 54
9 Soniak Piotr 98 w dal 4,64 60
10 Gałan Łukasz 99 p.kulą 8,65 56
11 Michałowski Patryk 98 p.kulą 8,31 49
12 Beńko Szymon 99 p.kulą 10,99 PK
13 Wnuk Adrian 99 oszczep 19,08 18
14 Byra Mateusz 99 oszczep 22,98 31
15 Kowalczuk,Romański,Siedlecki,Soniak 4x100m 53,36 86
suma 815

SZS Mircze
Lp. Nazwisko i imię Rocznik Wynik Punkty
1 Dziadosz Hubert 300m 43,29 93
2 Kot Karol 300m 45,6 81
3 Kozdrój Adrian 98 300m 43,28 93
4 Romaszko Albert 1000m 3,18,17 70
5 Brzózan Tomasz 1000m 3,23,43 64
6 Jóżwiak Hubert w dal 4,47 58
7 Łukaszczyk Karol 99 w dal 4,49 55
8 Koc Michał oszczep 24,93 27
9 Skiba Łukasz oszczep 22,75 38
10 Roman Konrad wzwyż 135cm 53
11 Pacaj Kacper 2000 wzwyż 140cm 60
12 Kot,Dziadosz,Matysiak,Cmiel 4x100m 52,3 97
13 suma 789

 

Komunikat – plik do pobrania »


Tomasz Magdziak



 

Zawody powiatowe SZS organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.

 

PATRONAT: