Wyniki powiatowej Licealiady i Gimnazjady SZS w tenisie stołowym

W hali Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie rozegrano powiatową indywidualną Licealiadę i Gimnazjadę Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w tenisie stołowym. Udział w nich wzięło 85 zawodników i rozegrano 158 pojedynków indywidualnych.

Reklamy

 

Pierwsza piątka w każdej kategorii uzyskała awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się w Hrubieszowie w dniach 17 – 18 listopada.

 

Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym  
  Hrubieszów dn. 24.10.2016 r.
             
    CHŁOPCY      
             
Miejsce Nazwisko Imię Nazwa szkoły Nazwisko  Imię -opiekuna
1 Gałan Łukasz ZS 1 Hrubieszów Jaworski  Jacek  
2 Kropop Dawid ZS 1 Hrubieszów Jaworski  Jacek  
3 Bieńko Marek ZS 1 Hrubieszów Jaworski  Jacek  
4 Matysiak Kacper ZS 1 Hrubieszów Jaworski  Jacek  
5 Greszeta Igor ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew  
6 Jaskorski Karol ZS 1 Hrubieszów Jaworski  Jacek  
7-8 Horniak Krzysztof ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew  
7-8 Guluk Wojciech ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew  
9-12 Pawelec Albert ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin  
9-12 Białek Michał ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin  
9-12 Klamer Łukasz ZS 4 Hrubieszów Padkowski Paweł  
9-12 Turek Kamil ZS 4 Hrubieszów Padkowski Paweł  
13-16 Urbaniak Rafał ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew  
13-16 Fal Jakub ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin  
13-16 Roskal Grzegorz ZS 4 Hrubieszów Padkowski Paweł  
13-16 Wawer Piotr ZS 4 Hrubieszów Padkowski Paweł  
17-20 Łoś Radosław ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew  
17-20 Antonowicz Hubert ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin  
17-20 Germański Adrian ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin  
17-20 Świątek Oktawian ZS 4 Hrubieszów Padkowski Paweł  
             
      DZIEWCZĘTA      
             
Miejsce Nazwisko Imię Nazwa szkoły Nazwisko  Imię   
1 Gadzicka Natalia ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew  
2 Wójtowicz Katarzyna ZS 1 Hrubieszów Jaworski  Jacek  
3 Jędrych Anna ZS 1 Hrubieszów Jaworski  Jacek  
4 Jasina Paula ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew  
5 Gierlasińska Aleksandra ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin  
6 Podgórska Marta ZS 1 Hrubieszów Jaworski  Jacek  
7-8 Śnieg Małgorzata ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin  
7-8 Kasprzyk Karolina ZS 1 Hrubieszów Jaworski  Jacek  
9-12 Kutera Magdalena ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew  
9-12 Zając Weronika ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin  
9-12 Wiater Dominika ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin  
9-12 Brzoza Marzena ZS 4 Hrubieszów Padkowski Paweł  
13-16 Pawelec Angelika ZS 4 Hrubieszów Padkowski Paweł  
13-16 Ryba Anna ZS 4 Hrubieszów Padkowski Paweł  
13-16 Czepiel Aleksandra ZS 4 Hrubieszów Padkowski Paweł  
13-16 Dynkiewicz Karolina ZS 1 Hrubieszów Jaworski  Jacek  
17-18 Golec Izabela ZS nr 3 Hrubieszów Nowak Marcin  
17-18 Kasprzyk Diana ZS 4 Hrubieszów Padkowski Paweł  
           
  KOMUNIKAT
  Powiatowa Ginazjada w Tenisie Stołowym
  Hrubieszów dn. 24.10.2016 r.
           
      CHŁOPCY    
           
Miejsce Nazwisko Imię Nazwa  szkoły Nazwisko  Imię 
1 Misiarz Paweł ZS Werbkowice Kaczoruk Jarosław
2 Korol Jakub ZSM1 Hrubieszów Pachla Andrzej
3 Smusz Jakub ZSM1 Hrubieszów Pachla Andrzej
4 Herda Michał ZSM1 Hrubieszów Pachla Andrzej
5 Daciuk Dominik ZSM1 Hrubieszów Pachla Andrzej
6 Jewuła Konrad SZS Mircze Majdanik Robert
7-8 Wesołowski Maciej ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
7-8 Winiarski Tomasz SZS Mircze Majdanik Robert
9-12 Belina Dawid ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
9-12 Maszewski Kacper ZS Werbkowice Kaczoruk Jarosław
9-12 Gardyński Emil ZSM3 Hrubieszów Stajszczyk Dominik
9-12 Kowalczuk  Patryk SZS Mircze Majdanik Robert
13-16 Stachyra Adam ZS Werbkowice Kaczoruk Jarosław
13-16 Długosz Konrad ZSM1 Hrubieszów Pachla Andrzej
13-16 Rodziewicz Kacper ZSM3 Hrubieszów Stajszczyk Dominik
13-16 Dziuba Kamila SZS Mircze Majdanik Robert
17-24 Knysz Rafał ZS Werbkowice Kaczoruk Jarosław
17-24 Pal Maciej ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
17-24 Dragan Mikołaj ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
17-24 Bielecki Łukasz ZS Werbkowice Kaczoruk Jarosław
17-24 Greniuk Adrian Gim w Jarosławcu Jarocha Wojciech
17-24 Krasuski  Remigiusz ZSM3 Hrubieszów Stajszczyk Dominik
17-24 Boraca  Kamil ZSM3 Hrubieszów Stajszczyk Dominik
17-24 Kasperski Daniel SZS Mircze Majdanik Robert
25 Mazur Piotr ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
           
    DZIEWCZĘTA    
           
Miejsce Nazwisko Imię Nazwa  szkoły Nazwisko  Imię 
1 Ślusarz Estera ZS Werbkowice Kaczoruk Jarosław
2 Wiatrzyk  Julia SZS Mircze Majdanik Robert
3 Sądej Jagoda ZSM1 Hrubieszów Pachla Andrzej
4 Mydlak Renata Gim w Jarosławcu Jarocha Wojciech
5 Kaczoruk Patrycja ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
6 Micek Milena ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
7-8 Bachusz Marta ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
7-8 Różańska Sandra SZS Mircze Majdanik Robert
9-12 Ciesielczuk Oliwia ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
9-12 Kutera Aleksandra ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
9-12 Niewiadomska Julita Gim w Jarosławcu Jarocha Wojciech
9-12 Hrycuniak Martyna ZSM1 Hrubieszów Pachla Andrzej
13-16 Sokołowska Maja ZS Werbkowice Kaczoruk Jarosław
13-16 Roman Wiktoria Gim 2 Hrubieszów Winiarska Ewelina
13-16 Zubała Patrycja Gim w Jarosławcu Jarocha Wojciech
13-16 Łopocka  Kamila ZSM1 Hrubieszów Pachla Andrzej
17-22 Szałata Wiktoria ZS Werbkowice Kaczoruk Jarosław
17-22 Kot Karolina ZS Werbkowice Kaczoruk Jarosław
17-22 Drożdżak Marika ZS Werbkowice Kaczoruk Jarosław
17-22 Samsonowicz Klaudia ZSM2 Hrubieszów Winiarska Ewelina
17-22 Kozdrój  Oliwia  SZS Mircze Majdanik Robert
17-22 Matysiak Oliwia SZS Mircze Majdanik Robert
           
  Organizator Krawczuk Zbigniew