Wyniki Rejonowej Gimnazjady Ligi LA i lista zgłoszonych do Wojewódzkiej Gimnazjady LA

Przedstawiamy wyniki Rejonowej Gimnazjady Ligi LA, która odbyła się w Zamościu w dni 18.05.2016 roku oraz listę zawodników i zawodniczek zgłoszonych do Wojewódzkiej Gimnazjady LA indywidualnie i Ligi LA.

Reklamy


Wyniki Rejonowej Gimnazjady 

Liga la – Zamość 18.05.2016

 

 

Dziewczęta:                                     

       1.

Gim.2 Tomaszów

     1215 pkt.

Onyszczuk Beata

       Awans

       2.

Gim.1 Tomaszów

     1191 pkt.

Korkosz Ewa

       Awans

       3.

ZS2 Hrubieszów

     1021 pkt.

Cygan Barbara

 

       4.

Gim. Mircze

       921 pkt.

Przytuła Urszula

 

       5.

Gim.6 Zamość

       883 pkt.

Bikowski Wojciech

 

       6.

Gim.4 Zamość

       736 pkt.

Adamowicz Małgorzata

 

 

Chłopcy:

      1.

Gim.2 Tomaszów

       1363

Wawrzusiszyn Tomasz

       Awans

      2.

Gim.1 Tomaszów

       1265

Fus Mirosław

       Awans

      3.

Gim. Horodło

       1156

Kamień Mirosław

 

      4.

ZSM3 Hrubieszów

       1136

Wojciechowski Kamil

 

      5.

Gim.6 Zamość

         992

Bikowski Wojciech

 

      6.

Gim.3 Zamość

         949

Łyś Marcin

 

      7.

Gim. Zwierzyniec p. Zamość

         823

Bartnik Adam

 

 

Awans do Wojewódzkiej Gimnnazjady wywalczyły dwa pierwsze zespoły w swoich kategoriach.

Wojewódzka Gimnazjada zostanie rozegrana 31.05.2016 w Puławach.

 

***


Lista zgłoszonych do Wojewódzkiej Gimnazjady

La indywidualnie i  liga la

Rejon – Zamość  

 

 

Indywidualnie dziewczęta:

                          100m

    1.

Łuszcyk Kinga

       13,18

G.2 Tomaszów Lub.

Awans

    2.

Krotkiewicz Karina

       13,79

ZS2 Hrubieszów

Awans

    3

Żuk Julita

       13,80

G. Majdan Sopocki p. Tomaszów

Awans

      

            300m

 

 

 

    1.

Gajewska Karolina

       45,68

ZS2 Hrubieszów

Awans

    2.

Berezecka Anna

       46,69

G.2 Tomaszów

Awans

    3.

Sendecka Katarzyna

       47,87

G.1 Tomaszów

Awans

 

            600m

 

 

 

    1.

Mróz Marlena

    1:48,76

G.2 Tomaszów

Awans

    2.

Śmietanka Olga

    1:50,65

ZSM3 Hrubieszów

Awans

    3.

Pliżga  Natalia

    1:53,38

G.1 Tomaszów

Awans

 

          1000m

 

 

 

    1.

Skinder Monika

    3:25,19

G.2 Tomaszów

Awans

    2.

Dąbrowska Natalia

    3:26,79

G. Majdan Górny p. Tomaszów

Awans

    3.

Jasińska Maja

    3:30,79

G.2 Tomaszów

Awans

 

         W dal

 

 

 

    1.

Tomczyk Gabriela

        4,61

G. Zwierzyniec  p. Zamość

Awans

    2.

Rycaj Patrycja

        4,40

G. Sitno  p. Zamość

Awans

    3.

Kowalik Monika

        4,39

G. Majdan Sopocki p. Tomaszów

Awans

 

         wzwyż

 

 

 

    1.

Portka Eryka

         150

G. Majdan Sopocki p. Tomaszów

Awans

    2.

Stelmaszczuk Ewelina

         140

G. Tyszowce p. Tomaszów

Awans

    3.

Bucior Aleksandra

         130

G.6 Zamość

Awans

 

         oszczep

 

 

 

    1.

Malinowska Marta

       21,12

G.4 Zamość

Awans

    2.

Sochan Agata

       21,04

G. Mircze    p. Hrubieszów

Awans

    3.

Chromiec Dominika

       20,66

G.1 Tomaszów

Awans

 

             kula

     

 

 

    1.

Kostur Gabriela

         9,28

G.1 Tomaszów

Awans

    2.

Powęska Kamila

         8,87

G.1 Tomaszów

Awans

    3.

Wysok Ewa

         8,75

G. Sitno   p. Zamość

AWans

 

            4x100m

 

 

 

    1.

Gim.2 Tomaszów

       55,65

 

Awans

    2.

Gim.1 Tomaszów

       56,99

 

Awans

 

***

 

Chłopcy

 

                        100m

   1.

Krupa Patryk

       11,38

G. Łabunie   p. Zamość

Awans

   2.

Sitarz Sebastian

       11,61

G. Zwierzyniec p. Zamość

Awans

   3.

Kuźniarz Mateusz

       11,75

G.1 Tomaszów

Awans

 

          300m

 

 

 

   1.

Załuski Szymon

       37,85

G. Horodło   p. Hrubieszów

Awans

   2.

Swatowski Adrian

       39,70

G. Łabuńki Pierwsze p. Zamość

Awans

   3.

Mucha Szymon

       39,84

G. Ulhówek   p. Tomaszów

Awans

 

         1000m

   

 

 

   1.

Głaz Bartosz

     2:56,87

G.1 Tomaszów

Awans

   2.

Oleńkiewicz Szymon

     2:57,10

G.2 Tomaszów

Awans

   3.

Żurowski Paweł

     2:59,46

G. Ulhówek p. Tomaszów

Awans

 

          2000m     

     

 

 

   1.

Misiaczek Kacper

     6:37,44

ZSM1 Hrubieszów

Awans

   2.

Zółkiewski Jan

     6:47,52

G.2 Tomaszów

Awans

   3.

Luty Patryk

     6:54,32

G.2 Tomaszów

Awans

 

        W dal

 

 

 

   1.

Nowosad Wojciech

       5,32

G.4 Zamość

Awans

   2.

Miller Jakub

       5,29

G. Łabuńki Pierwsze p. Zamość

Awans

   3.

Siekierda Bartek

       5,20

G.2 Zamość

Awans

 

         wzwyż

 

 

 

   1.

Zalewski Jakub

        170

ZSM3 Hrubieszów

Awans

   2.

Janiuk Kacper

        160

G. Majdan Sopocki p. Tomaszów

Awans

   3.

Raczkiewicz Michał

        155

G.6 Zamość

Awans

 

           oszczep

 

 

 

   1.

Maksymowicz Karol

       32,64

G. Dołhobyczów p. Hrubieszów

Awans

   2.

Popko Szczepan

       31,56

G.1 Zamość

Awans

   3.

Świderski Filip

       28,60

G.3 Zamość

Awans

 

             Kula

 

 

 

   1.

Panasiewicz Rafał

       11,45

ZSM2 Hrubieszów

Awans

   2.

Gromek Sebastian

       11,37

G.2 Tomaszów

Awans

   3.

Klimowicz Michał

       11,11

ZSM2 Hrubieszów

Awans

 

       4x100m

 

 

 

   1.

G.1 Tomaszów

       46,35

 

Awans

   2.

G. Horodo

       48,32

 

Awans

 

Wojewódzka Gimnazjada zostanie rozegrana 31.05.2016 r. w Puławach.