Wyniki rejonowej Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

16 marca w Tomaszowie Lubelskim, a 22 marca w Zamościu odbyły się rejonowe siatkarskie turnieje Gimnazjady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) dziewcząt i chłopców. Reprezentujący powiat hrubieszowski młodzi siatkarze z Dołhobyczowa zajęli w zawodach 2 miejsce.

Reklamy

 

Mistrzostwa rejonu – Gimnazjada SZS w piłce siatkowej dziewcząt

16.03.2016 r., Tomaszów Lubelski

 

Wyniki spotkań w grupach

 

Grupa A

Gim 1 Tomaszów Lub. – Gim Grabowiec 2:0 (25:9, 25:10)

 

Grupa B

Gim Lubycza Królewska – Gim 4 Zamość 2:0 (25:9, 25:11)

Gim 4 Zamość – Gim 3 Hrubieszów 2:0 (25:13, 25:18)

Gim Lubycza Królewska – Gim 3 Hrubieszów 2:0 (25:8, 25:8)

 

Mecz o 3 miejsce

Gim Grabowiec – Gim 4 Zamość 2:0 (25:8, 25:12)

 

Mecz o 1 miejsce

Gim 1 Tomaszów Lub. – Gim Lubycza Królewska 2:0 (25:17, 25:12)

 

Klasyfikacja końcowa

1. Gim 1 Tomaszów Lub. – Op. Stanisław Kaniewski

2. Gim Lubycza Królewska – Op. Biront Robert

3. Gim Grabowiec – Op. Pedowska Hanna

4. Gim 4 Zamość – Op. Adamowicz Małgorzata

5. Gim 3 Hrubieszów – Op. Stefaniak Iwona

 

Drużyna z pierwszego miejsca otrzymała puchar i dyplom, wszystkie drużyny dyplomy.

 

***

 

Rejonowej Gimnazjady  w siatkówce chłopców

Zamość 22.03.2016

 

Gr. A

1. Gim. 2 Zakręcie

2. Gim. 4 Zamość

3. Gim. Grabowiec

 

Gr. B

4. Gim. Dołhobyczów

5. Gim. Orłów Drewniany

6. Gim. Telatyn

 

Wyniki gier:

Gim. 2 Zakręcie             – Gim. 4 Zamość                 1 : 2

Gim. Orłów Drew.        – Gim. Dołhobyczów         0 : 2

Gim. 4 Zamość               – Gim. Grabowiec              2 : 1

Gim. Orłów Drew.        – Gim. Telatyn                   2 : 0

Gim. 2 Zakręcie              – Gim. Grabowiec             2 : 0

Gim. Dołhobyczów       – Gim. Telatyn                   2 : 1

 

Tabela Gr. A

1. Gim. 4 Zamość           4 pkt.

2. Gim. 2 Zakręcie          3 pkt.

3. Gim. Grabowiec        2 pkt.

 

Tabela Gr. B

1. Gim. Dołhobyczów         4 pkt.

2. Gim. Orłów Drew.          3 pkt.

3. Gim. Telatyn                   2 pkt.

 

Mecz o III miejsce:

Gim.2 Zakręcie          – Gim. Orłów Drewniany      2 : 1

 

Mecz o I miejsce:

Gim.4 Zamość           – Gim. Dołhobyczów              2 : 1

 

                                                                                Tabela końcowa

         1.

Gim.4 Zamość

Smolak Maros

 

    Awans

         2.

Gim. Dołhobyczów

Kulczyński Mariusz

 p. Hrubieszowski

 

         3.

Gim.2 Zakręcie

Bielesza Piotr

 p. Krasnostawski

 

         4.

Gim. Orłów Drewniany

Kalman Daniel

 p. Krasnostawski

 

       5-6.

Gim. Telatyn

Michalczuk Krzysztof

 p. Tomaszowski

 

       5-6.

Gim. Grabowiec

Pedowska Hanna

 p. Zamojski

 

                                   

Awans do Wojewódzkiej Gomnazjady wywalczyła drużyna Gim.4 w Zamościu.

Wszystkie startujące zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.