Wyniki rejonowej lekkoatletycznej indywidualnej Gimnazjady SZS

Komunikat końcowy rejonowej lekkoatletycznej indywidualnej Gimnazjady SZS, która została przeprowadzona w Zamościu 28 maja 2013 roku.

Reklamy

 

Komunikat końcowy 

Rejonowej Gimnazjady la indywidualnie

Zamość 28.05.2013

 

Dziewczęta:

                        100m

   Miejsce

Nazwisko i imię

                szkoła

   Rocznik                    

         Wynik

        1.

Mazurkiewicz Monika

G.2 Tomaszów Lub

       99

 13,75  F   13,67

        2.

Sadowska Paulina

G.6 Zamość

       97

 14,01  F   13,95

        3.

Diduch Aleksandra

G.2 Tomaszów Lub.

       98

 14,27  F   14,16

        4.

Ścirka Weronika

G.1 Tomaszów Lub.

       98

 14,59  F   14,34

        5.

Psiuk Magdalena

G. Zwierzyniec

       99

 14,24  F   14,67

        6.

Kowalczuk Monika

ZS2 G. Hrubieszów

       99

 14,37  F   14,70

        7.

Hołdaś Aleksandra

G.3 Hrubieszów

       97

          14,63

        8.

Śmiech Ewa

G. Komarów

       98

          14,73

        9.

Wrońska Ewa

G. Horodło

       98

          14,89   

      10.

Madeja Kinga

G. Łabuńki

       97

          14,92

      11.

Borek Natalia

G.6 Zamość

       99

          15,12

 

                        300m

        1.

Grabek Emanuela

G.1 Tomaszów Lub.

       97

           45,01

        2.

Petryk Justyna

G. Jarosławiec

       98

           46,72

        3.

Mróz Katarzyna

G.1 Krasnystaw

       98

           46,96

        4.

Prus Natalia

G. Zwierzyniec

       99

           48,57

        5.

Paluch Katarzyna

G. Łabuńki

       97

           49,22

        6.

Putkowska Izabela

G.2 Tomaszów

       98

           49,77

        7.

Wołyniec Oliwia

ZS2G. Hrubieszów

       99

           50,01

        8.

Trybuła Agata

G. Mircze

       98

           50,51

        9.

Węcławska Weronika

G.1 Tomaszów

       99

           51,73

      10.

Charatynowicz Katarzyna

G. Horodło

       98

           57,66

 

                       600m

        1.

Złomańczuk  Eliza

G.2 Zamość

       97

        1:47,01

        2.

Kokoszko Weronika

G. Tyszowce

       97

        1:51,87

        3.

Bednarz Anna

G. Zwierzyniec

       98

        1:52,13

        4.

Sulowska Natalia

G.1 Krasnystaw

       98

        1:53,93

        5.

Mosiądz Jowita

G.2 Tomaszów

       97

        1:55,47

        6.

Waś Karolina

ZS2 G. Hrubieszów

       99

        2:00,38

        7.

Kułaj Aleksandra

G. Komarów

       98  

        2:01,39

        8.

Jańczak Klaudia

G.1 Zamość

       99

        2:06,24

        9.

Janik Anita

G. Horodło

       97

        2:15,93

   

                     1000m

        1. 

Bednarz Oliwia

G.2 Tomaszów Lub.

       98

        3:22,09

        2.

Kuczyńska Magda

G.1 Tomaszów Lub

       98

        3:32,28

        3.

Mazur Monika

G. Tarnawatka

       97

        3:33,41

        4.

Soja Wiktoria

G.3 Hrubieszów

       97

        3:40,32

        5.

Ciesielczuk Wiktoria

G.3 Hrubieszów

       98

        3:40,46

        6.

Jankowska Agnieszka

G. Sitno

       99

        3:49,47

 

                       W dal

        1.

Przytuła Paulina

G.1 Tomaszów

       97

             5,07

        2.

Radomska Anna

G.3 Hrubieszów

       98

             4,37

        3.

Soroka Michalina

G. Sitno

       97

             4,29

        4.

Tymicka Patrycja

G. Zwierzyniec

       99

             4,26

        5.

Krawczyk Katarzyna

G.1 Tomaszów

       98

             4,18

        6.

Działa Karolina

G. Tyszowce

       99

             4,11

        7.

Ścibor Zuzanna

G.3 Hrubieszów

       97

             4,02

        8.

Kwitek Patrycja

G.5 Krasnystaw

   

             3,96

        9.

Łopuszyńska Monika

G.6 Zamość

       99

             3,77

      10.

Gadzicka Natalia

G. Uchanie

       99

             3,65

      11.

Kozak Aleksandra

G.6 Zamość

       99

             3,65

      12.

Artyś Klaudia

G.1 Zamość

       97

             3,64

 

                      Wzwyż

        1.

Sowa Aleksandra

G.6 Zamość

       98

             140

        2.

Niemczyk Karolina

G.3 Hrubieszów

       99

             140

        3.

Chodun Joanna

G.3 Hrubieszów

       98

             136

        4.

Karwacka Karolina

G. Mircze

       98

             135

        5.

Burcon Marta

G. Łabuńki

       97

             130

 

                      Oszczep

        1.

Suchowska Paula

G.3 Hrubieszów

       98

          22,82

        2.

Wnukowska Iwona

G.2 Zamość

       98

          21,89

        3.

Bronicka Kinga

G.3 Hrubieszów

       97

          21,59

        4.

Jasińska Jolanta

G.4 Zamość

       97

          20,78

        5.

Kulik Izabela

G. Zwierzyniec

       97

          20,46

        6.

Rząd Edyta

G. Jarosławiec

       97

          20,13

        7.

Usowska Izabela

G. Horodło

       97

          19,61

        8.

Arcaba Angelika

G.1 Tomaszów

       98

          17,72

        9.

Marciniewicz Justyna

G.4 Zamość

       97

          16,80

 

                     Kula

        1.

Zając Dominika

G.3 Hrubieszów

       97

          10,33

        2.

Śmiech Aleksandra

G. Komarów

       97

            9,83

        3.

Marcinkowska Patrycja

G.1 Krasnystaw

       99

            9,75

        4.

Jabłońska Dagmara

G.2 Zamość

       97

            9,13

        5.

Wójtowicz Kamila

G.2 Tomaszów

       98

            8,98

        6.

Wicijewska Klaudia

G.1 Tomaszów

       98

            8,62

        7.

Bartnik Agata

ZS2 G Hrubieszów

       98

            8,54

        8.

Jasina Paula

ZS2 G Hrubieszów

       98

            8,31

        9.

Buczak Aneta

G.2 Tomaszów

       98

            7,70

      10.

Nowosad Natalia

G. Jarosławiec

       99

            7,63

      11.

Główka Karolina

G.4 Zamość

       97

            6,98

 

Sztafety 4x100m     1.Gim.2 Tomaszów Lub.    – 54,98

                                   2.Gim.1 Tomaszów Lub.    – 56,22

                                   3.Gim.3 Hrubieszów           – 56,50

                                   4.ZS2 G Hrubieszów           – 57,22

                                   5.Gim. Łabuńki                    – 57,83

                                     6.Gim. Sitno           –       58,88

                                                                                                        

 

Chłopcy:

                          100m

        1.

Małyszka Paweł

G.3 Hrubieszów

       97

   12,10 F 12,06

        2.

Hawryluk Adrian

G. Ulhówek

       97

   12,40 F 12,43

        3.

Zub Karol

G. Tyszowce

       97

   12,38 F 12,47

        4.

Malesa Arkadiusz

G.1 Hrubieszów

       97

   12,61 F 12,65

        5.

Socha Patryk

G. Mircze

       97

   12,73 F 12,68

        6.

Stromidło Tomasz

G.2 Tomaszów

       97

   12,83 F 12,86

        7.

Gałka Adrian

G. Sitno

       97

           13,11

        8.

Wjócicki  Kamil

G. Łabuńki

       97

           13,16

        9.

Drapsa Arkadiusz

G.1 Krasnystaw

       97

           13,40

      10.

Buczny Mateusz

G.4 Zamość

       98

           13,43

      11.

Szynkarczuk Mateusz

G.4 Zamość

       97

           13,53

      12.

Paluch Michał

G. Łopiennik

       97

           13,88

      13.

Adamczuk Szymon

G.4 Zamość

       99

           13,91

          

                        300m

       1.

Poterucha Oskar

G.4 Zamość

       97

           37,23

       2.

Chmiel Jakub

G.2 Tomaszów

       97

           38,39

       3.

Piwko Bartłomiej

G.1 Tomaszów

       97 

           39,05

       4.

Ogorzałek Jakub

G.2 Tomaszów

       97

           39,94

       5.

Płachta Dominik

G. Komarów

       98

           40,33

       6.

Stepuch Konrad

G. Łabuńki

       98

           41,80

       7.

Szatała Jakub

G. Sitno

       97

           42,23

       8.

Kobel Łukasz

G. Dołhobyczów

       98

           43,14

       9.

Bobak Marek

ZS2 G Hrubieszów

       97 

           43,46

 

                     1000m

       1.  

Łeń Radosław

G.1 Tomaszów

       97

       3:09,85  

       2.

Miszczak Karol

G.5 Krasnystaw

 

       3:11,83

       3.

Misztal Damian

G. Tarnawatka

       98

       3:13,60

       4.

Pupiec Krystian

G. Łabuńki

       97

       3:17,67

       5.

Maciejewski Przemek

G. Horodło

       98

       3:19,56

       6.

Kozioł Paweł

G. Zwierzyniec

       98

       3:21,52

       7.

Matwiejczuk Damian

G. Horodło

       99

       3:22,93

       8.

Chmiel Filip

G.1 Zamość

       99

       3:29,24

       9.

Kozak Michał

G.1 Hrubieszów

       97

       3:31,47

     10.

Lachowicz Dominik

G. Zwierzyniec

       97

       3:39,47

 

                     2000m

        1.

Bezpalko Dawid

G. Tyszowce

       97

       7:06,77

        2.

Malec Łukasz

G.1 Tomaszów

       98

       7:09,87 

        3.

Kaczanowski Bartłomiej

G. Horodło

       97

       7:22,87

        4.

Borek Paweł

G. Dołhobyczów

       97

       7:45,18

        5.

Korzec Albert

G. Dołhobyczów

       97

       8:04,89

 

                     W dal

        1.

Mandziuk Kamil

G.2 Tomaszów

       97

            5,90

        2.

Droździel Jakub

G.2 Tomaszów

       97

            5,66

        3.

Skoczylas Dominik

G.3 Hrubieszów

       98

            5,61

        4.

Zaczek Mateusz

G. Zwierzyniec

       97

            5,54

        5.

Traczuk Krystian

G.3 Hrubieszów

       97

            5,50

        6.

Gałan Bartłomiej

G. Zwierzyniec

       97

            5,38

        7.

Palak Bartosz

G.2 Tomaszów

       97

            5,30

        8.

Załoga Bartosz

ZS2 G Hrubieszów

       97

            5,20

        9.

Szewczyk Patryk

G. Łopiennik

       97

            4,60

      10.

Kołodziejczuk Kamil

G.4 Zamość

       98

            4,53

      11.

Sak Jakub

G.4 Zamość

       98

            4,36

 

                    Wzwyż

        1.

Bednarczuk Rafał

G. Werbkowice

       97

             175

        2.

Laszuk Sebastian

G. Mircze

       97

             170

        3.

Bodejko Adrian

G. Werbkowice

       97

             160

        4.

Radwański Igor

G.4 Zamość

       97

             160

        5.

Pilarczyk Kamil

G.1 Zamość

       98

             145

        6.

Powroźnik Łukasz

G.1 Zamość

       98

             140

  

                       Oszczep

       1.

Skiba Patryk

G. Komarów

       97

           39,78

       2.

Bielecki Marcin

G. Dołhobyczów

       98

           36,54

       3. 

Branecki Grzegorz

G. Łabuńki

       97

           36,29

       4.

Wasyl Maciej

G.1 Tomaszów

       97

           36,28

       5.

Abramiuk Bartosz

G. Werbkowice

       97 

           35,75

       6.

Pisarczyk Tomasz

G.1 Tomaszów

       97

           34,21

       7.

Mosorzewski Jakub

G.4 Zamość

       97

           34,08

       8.

Garbuz Jan

G.1 Zamość

       97

           31,04

       9.

Rorat Wojciecj

G.2 Tomaszów

       97

           29,91

     10.

Miazga Adrian

G.1 Zamość

       97

           25,97

 

                        Kula

        1.

Kawka Bartosz

G. Majdan Sopocki

       97

           11,94

        2.

Litwińczuk Kajetan

G.4 Zamość

       97

           11,32

        3.

Czop Karol

G.2 Tomaszów

       97

           10,75

        4.

Wnuk Radosław

G. Łopiennik

       97

           10,23

        5.

Gnieciak Maciej

ZS2 G Hrubieszów

       97

             9,92

        6.

Adamczyk Hubert

G.4 Zamość

       97

             9,62

        7.

Litaszewski Krzysztof

G. Werbkowice

       97

             9,59

        8.

Jasina Jarosław

ZS2 G Hrubieszów

       97

             9,47

        9.

Balicki Tomasz

G. Zwierzyniec

       99

             9,00

      10.

Daszczyk Jakub

G. Komarów

       98

             8,64

      11.

Przyczyna Jakub

G. Łabuńki

       98

             8,12

 

Sztafety 4x100m    1.Gim.3 Hrubieszów       – 46,77

                                 2. Gim.2 Tomaszów         -47,50

                                 3. Gim. Mircze                  -49,38

                                 4. Gim. Łabuńki                -49,89

                                    5. Gim. Sitno          – 50,32                   

 

 

Jerzy Prokop 

Miejski SZS w Zamościu