Wyniki rejonowych turniejów SZS w tenisie stołowym

W dniach 4 – 6 listopada w hali Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie odbyły się rejonowe zawody Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w tenisie stołowym.

Reklamy

 

   

 

 

 

REJONOWE IGRZYSKA W TENISIE STOŁOWYM

 

HRUBIESZÓW 6.11.2015

 

       

 

 

DZIEWCZĘTA MŁODSZE

   

 

       

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

 

1

Łysiak Gabriela

SP Hubinek

Korga Marek

 

2

Moszczyńska Zuzanna

SP 9 Zamość

Magnowska-Szmidt Joanna

 

3

Szmidt Wiktoria

SP 9 Zamość

Magnowska-Szmidt Joanna

 

4

Rugała Amelia

SP Bodaczów

Skrzypik Iwona

 

5

Panas Joaana

ZS Zwierzyniec

Gałka Dorota

 

5

Siemko Sylwia

SP Zawada

Moch Tomasz

 

7

Mazurek Julia

SP Radecznica

Gwizdal Mariola

 

7

Pietrzniak Natalia

SP 9 Zamość

Magnowska-Szmidt Joanna

 

9

Wilkos Maja

ZSM 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

 

9

Hołojuch Kinga

SP Rachanie

Baran Ireneusz

 

9

Nowosadowska Aleksandra

SP Telatyn

Matwiejczuk Elżbieta

 

9

Hanc Weronika

SP Fajsławice

Salecka Ewa

 

13

Laskowska Julia

SP Wiśniów

Lizun Andrzej

 

13

Stanisławek Karolina

SP Mircze

Klajda Waldemar

 

13

Kowalska Julia

ZS Łopiennik Nadrzeczny

Maj Jerzy

 

13

Cieślak Oliwiak

SP Tarnogóra Kolonia

Orkiszewski Arkadiusz

 

17

Łysiak       Martyna

SP Mircze

Klajda Waldemar

 

17

Pokrywka Weronika

SP Rachanie

Baran Ireneusz

 

17

Baran Wiktoria

SP Fajsławice

Salecka Ewa

 

       

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

 

Miejsce

Szkoła

Powiat

Punkty

 

1

SP 9 Zamość

 

16

 

2

SP Hubinek

pow.tomaszów lub.

15

 

3

SP Bodaczów

pow.zamość

14

 

4

ZS Zwierzyniec

pow.zamość

12,5

 

4

SP Zawada

pow.zamość

12,5

 

6

SP Radecznica

pow.zamość

11

 

7

SP Rachanie

pow.tomaszów lub.

9,5

 

7

SP Fajsławice

pow.krasnystaw

9,5

 

9

ZSM 1 Hrubieszów

pow.hrubieszów

7,5

 

9

SP Telatyn

pow.tomaszów lub.

7,5

 

11

SP Mircze

pow.hrubieszów

6

 

12

SP Wiśniów

pow.hrubieszów

1,5

 

12

ZS Łopiennik Nadrzeczny

pow.krasnystaw

1,5

 

12

SP Tarnogóra Kolonia

pow.krasnystaw

1,5

 

       

 

 

DZIEWCZĘTA STARSZE

   

 

       

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

 

1

Niedźwiecka Sandra

SP Zawada

Moch Tomasz

 

2

Tymicka Kinga

SP Łopiennik Nadrzeczny

Maj Jerzy

 

3

Ślusarz Ęstera

ZS Werbkowice

Rewucha Henryka

 

4

Bździuch Weronika

SP Wielącza

Dudek Ewa

 

5

Malinowska Paula

SP Ulhówek

Krotkie Grzegorz

 

5

Furmańczuk Gabriela

SP Ulhówek

Krotkie Grzegorz

 

7

Śrutwa Patrycja

SP Hubinek

Korga Marek

 

7

Lewczuk Wiktoria

SP Tarnogóra Kolonia

Orkiszewski Arkadiusz

 

9

Rak Łucja

SP Wielącz Kolonia

Berdak Iwona

 

9

Momot kamila

SP Wielącza

Dudek Ewa

 

9

Koza Aleksandra

SP 9 Zamość

Magnowska-Szmidt Joanna

 

9

Górska Małgorzata

SP Rachanie

Baran Ireneusz

 

13

Świeca Martyna

ZSM 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

 

13

Chorzępa Diana

ZSM 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

 

13

Drączkowska Aleksandra

SP 9 Zamość

Magnowska-Szmidt Joanna

 

13

Cielica Agata

SP 9 Zamość

Magnowska-Szmidt Joanna

 

17

Miazga Róża

ZS Werbkowice

Rewucha Henryka

 

17

Kucner Aleksandra

SP 2 Zamość

Kozak Czesław

 

17

Karauda Weronika

SP Gorzków

Karauda Zbigniew

 

       

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

 

Miejsce

Szkoła

Powiat

Punkty

 

1

SP Ulhówek

pow.tomaszów lub.

16

 

2

SP Wielącza

pow.zamość

15

 

3

SP 9 Zamość

 

14

 

4

ZS Werbkowice

pow.hrubieszów

12,5

 

4

SP Zawada

pow.zamość

12,5

 

6

SP Łopiennik Nadrzeczny

pow.krasnystaw

11

 

7

SP Hubinek

pow.tomaszów lub.

9,5

 

7

SP Tarnogóra Kolonia

pow.krasnystaw

9,5

 

9

ZSM 1 Hrubieszów

pow.hrubieszów

8

 

10

SP Wielącz Kolonia

pow.zamość

6,5

 

10

SP Rachanie

pow.tomaszów lub.

6,5

 

12

SP 2 Zamość

 

2,5

 

12

SP Gorzków

pow.krasnystaw

2,5

 

       

 

       
 

CHŁOPCY MŁODSI

   
       

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1

Kuczyński Karol

ZSM 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

2

Zawada Jakub

SP Łopiennik Dolny

Szadura Agnieszka

3

Putkowski Eryk

ZSPG Jarczów

Wysocki Witold

4

Pasieczny Norbert

ZSP Krasnobród

Radlinski Sławomir

5

Mrozowski Grzegorz 

SP Mircze

Klajda Waldemar

5

Kusiak Łukasz

SP Wożuczyn

Żółcinska Anete

7

Rutkowski Michał

ZSM 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

7

Zaprawa Adrian

SP Tarnogóra Kolonia

Orkiszewski Arkadiusz

9

Magdziak Mateusz

SP Werbkowice

Rewucha Henryka

9

Wilczak Tomasz

SP Radecznica

Gwizdal Mariola

9

Goźdzuch Dawid

SP Borowina SitanieckaFlis Małgorzta

 

9

Sroczyński Kamil

SP 9 Zamość

Kawala Krzysztof

13

Błądek Bartłomiej

ZS Sitaniec

Chrzan Iwona

13

Szlendak Dawid

SP 9 Zamość

Kawala Krzysztof

13

Bogdanowicz GabrielSP 9Zamość

 

Kawala Krzysztof

13

Karwan Kacper

ZS P Podhorce

Wójcik Anna

17

Matwiejczuk MateuszSP Telatyn

 

Matwiejczuk Eżbieta

17

Wodyk Mateusz

SP Tarzymiechy

Orkiszewski Arkadiusz

       

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Miejsce

Szkoła

Powiat

Punkty

1

ZSM 1 Hrubieszów

 

16

2

SP 9 Zamość

 

15

3

SP Łopiennik Dolny

pow.krasnystaw

14

4

ZSPG Jarczów

pow.tomaszów lub.

13

5

ZSP Krasnobród

pow.zamość

12

6

SP Wożuczyn

pow.tomaszów lub.

10,5

6

SP Mircze

pow.hrubieszów

10,5

8

SP Tarnogóra Kolonia

pow.krasnystaw

9

9

SP Radecznica

pow.zamość

7

9

SP Borowina Sitaniecka

pow.zamość

7

9

SP Werbkowice

pow.hrubieszów

7

12

ZS Sitaniec

pow.zamość

2,5

12

ZS P Podhorce

pow.tomaszów lub.

2,5

14

SP Tarzymiechy

pow.krasnystaw

 

15

SP Telatyn

pow.krasnystaw

 
       
 

CHŁOPCY STARSI

   
       

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1

Smusz Jakub

PSP Gozdów

Królicki Tomasz

2

Misiarz Paweł

ZS Werbkowice

Rewucha Henryka

3

Oszmaniec Paweł

SP Bodaczów

Skrzypik Iwona

4

Bród Kamil

SP Telatyn

Matwiejczuk Eżbieta

5

Knysz Rafał

ZS Werbkowice

Rewucha Henryka

5

Adamczuk Grzegorz

ZSP Krasnobród

Radlinski Sławomir

7

Herda michał

ZSM 1 Hrubieszów

Pachla Andrzej

7

Suchodolski Karol

SP Łopiennik Dolny

Szadura Agnieszka

9

Szykuła Jakub

SP Zawada

Moch Tomasz

9

Łyta Patryk

ZSP Krasnobród

Radlinski Sławomir

9

Obst Filip

SP 9 Zamość

Kawala Krzysztof

9

Szadura Łukasz

SP Łopiennik Dolny

Szadura Agnieszka

13

Czerniak Dawid

SP 2 Zamość

Kozak Czesław

13

Pieczykolan Dawid

SP 2 Zamość

Kawala Krzysztof

13

Kowalski Konrad

SP Tarnoszyn

Tytuła Stanisław

13

Jaremek Bartłomiej

SP Gorzków

Karauda Zbigniew

17

Żukowski Wojciech

SP 3 Zamość

Gromadzki Michał

17

Ozimek Jan

SP Ulhówek

Krotkie Grzegorz

17

Sanek Kacper

ZSIP Tarnawatka

Bartoszyk Teresa

17

Kliszcz Mateusz

SP Izbica

Grzesiuk Jacek

       

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Miejsce

Szkoła

Powiat

Punkty

1

ZS Werbkowice

pow.hrubieszów

16

2

ZSP Krasnobród

pow.zamość

15

3

SP Łopiennik Dolny

pow.krasnystaw

14

4

PSP Gozdów

pow.hrubieszów

13

5

SP Bodaczów

pow.zamość

12

6

SP Telatyn

pow.tomaszów lub.

11

7

SP 2 Zamość

 

10

8

ZSM 1 Hrubieszów

 

9

9

SP Zawada

pow.zamość

8

10

SP 9 Zamość

 

7

11

SP Tarnoszyn

pow.tomaszów lub.

6

12

SP Gorzków

pow.krasnystaw

5

13

SP 3 Zamość

   

14

SP Ulhówek

pow.tomaszów lub.

 

15

ZSIP Tarnawatka

pow.tomaszów lub.

 

16

SP Izbica

pow.krasnystaw

 
               

 

***

 

   

 

 

REJONOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM

HRUBIESZÓW 5.11.2015

       
 

DZIEWCZĘTA

   

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1

Szewczak Weronika

G.Łopiennik Nadrzeczny

Rycyk Grzegorz

2

Rycaj Patrycja

G.Sitno pow.zamojskie

Smoląg Dorota

3

Czechońska Wiktoria

G 5 Zamość

Lewicki Jarosław

4

Szczerba Weronika

G.Ulhówek pow.tomaszowski

Tytuła Stanisław

5

Łuczka Aleksandra

G.Sitno pow.zamojskie

Smoląg Dorota

6

Wiatrzyk Julia

SZS Mircze- pow.hrubieszowski

Przytuła Urszula

7

Silezin Wiktoria

G 6 Zamość

Kawala Krzysztof

7

Litwińczuk Sandra

PB Tarnawatka pow.tomaszowski

Litwińczuk Mariusz

9

Wyłupek Martyna

G.Szczebrzeszyn pow.zamojski

Rozwadowski Stanisław

9

Wyłupek Karina

G.Szczebrzeszyn pow.zamojski

Rozwadowski Stanisław

9

Mulawa Magdalena

G.2 Zamość

Wilkiewicz Juś Jolanta

9

Dużynska Julia

G.Ulhówek pow.tomaszowski

Tytuła Stanisław

13

Gontarz Sara

G.Uchanie-pow.hrubieszowski

Jarocha Wojciech

13

Franczak Anna

G6 Zamość

Kawala Krzysztof

13

Skrzyńska Dagmara

G 6 Zamość

Kawala Krzysztof

13

Słoboda Aleksandra

G.2 Tomaszów Lub.

Światowiec Janusz

17

Sądej Jagoda

ZSM 1Hrubieszów

Pachla Andrzej

17

Szpunar Paula

G.Uchanie-pow.hrubieszowski

Jarocha Wojciech

17

Chodorowska Patrycja

ZS Werbkowice

Kaczoruk Jarosław

17

Rzemieniuk Weronika

NG Zawada pow.zamojski

Firek Grażyna

17

Pyzik Magda

G.Izbica pow.krasnystaw

Poniedziałek Małgorzata

17

Nizioł Angelika

G.Izbica pow.krasnystaw

Poniedziałek Małgorzata

17

Marchewka Patrycja

G.Izbica pow.krasnystaw

Poniedziałek Małgorzata

17

Skindzier Anna

G.Łopiennik Nadrzeczny

Rycyk Grzegorz

         

 

 

CHLOPCY

   

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1

Biszczanik Rafał

ZS Lubycz Królewska

Słoboda Marek

2

Baran Mateusz

G.Ulhówek pow.tomaszowski

Tytuła Stanisław

3

Czop Krystian

PB Tarnawatka pow.tomaszowski

Litwińczuk Mariusz

4

Dadia Dominik

G.Sitno pow.zamojskie

Smoląg Dorota

5

Pomarański Patryk

G.Średnie Duże pow.zamojski

Świstowski Andrzej

6

Łyczko Konrad

ZS Michalów pow.tomaszowski

Żółciński Marek

7

Pomarański Nikodem

G.Średnie Duże pow.zamojski

Świstowski Andrzej

7

Frańczuk Dawid

ZS Michalów pow.tomaszowski

Żółciński Marek

9

Mikulinski Bartłomiej

G.Szczebrzeszyn pow.zamojski

Rozwadowski Stanisław

9

Łata Patryk

G.Średnie Duże pow.zamojski

Świstowski Andrzej

9

Kostka Łukasz

PG Fajsławice pow.fajsławice

Krakiewicz Daniel

9

Chruściel Piotr

PG Fajsławice pow.fajsławice

Krakiewicz Daniel

13

Winiarski Tomasz

SZS Mircze- pow.hrubieszowski

Przytuła Urszula

13

Maśluch Damian

G.Izbica pow.krasnystaw

Olech Mariusz

13

Kić Michał

G.Izbica pow.krasnystaw

Olech Mariusz

13

Płatek Krzysztof

G.Izbica pow.krasnystaw

Olech Mariusz

17

Goluch Kacper

ZSM 3 Hrubieszów

Stajszczyk Dominik

17

Jewuła Dawid

SZS Mircze- pow.hrubieszowski

Przytuła Urszula

17

Matysiak Kacper

SZS Mircze- pow.hrubieszowski

Przytuła Urszula

17

Jewuła Konrad

SZS Mircze- pow.hrubieszowski

Przytuła Urszula

17

Buczak Jakub

G 5 Zamość

Lewicki Jarosław

17

Ćmil Dawid

G.6 Zamość

Kawala Krzysztof

17

Dziemba Paweł

G.6 Zamość

Kawala Krzysztof

 

*** 

 

   

 

 

REJONOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM

HRUBIESZÓW 4.11.2015

       
 

DZIEWCZĘTA

   
       

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1

Winiarczyk Patrycja

II LO Zamość

Szajna Dorota

2

Mroczkowska Anita

ZS nr 2 Tomaszów Lub.

Kotowicz Jadwiga

3

Jankowska Wiktoria

II LO Krasnystaw

Szufnara Joanna

4

Ratowska Dominika

ZS nr 4 Tomaszów Lub.

Rachański Artur

5

Rorat Paulina

ZS nr 3 Tomaszów Lub.

Korkosz Piotr

6

Drążek Diana

ZS nr 2 Tomaszów Lub.

Kotowicz Jadwiga

7

Bronicka Kinga

ZS 3 Hrubieszów

Marcin Nowak

7

Mazur Agata

ZS 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

9

Gadzicka Natalia

ZS 2 Hrubieszów

Krawczuk Zbigniew

9

Jasina Paula

ZS 2 Hrubieszów

Krawczuk Zbigniew

9

Loc Zuzanna

I LO Zamość

Kobylarz Andrzej

9

Winiarczyk Dominika

II LO Zamość

Szajna Dorota

13

Prus Wiktoria

I LO Zamość

Kobylarz Andrzej

13

Olech Magdalena

ILO Krasnystaw

Patejuk Mirosław

13

Jakimcio Karolina

II LO Krasnystaw

Szufnara Joanna

13

Kłos Lidia

II LO Krasnystaw

Szufnara Joann

17

Omelczuk Natalia

ZS 2 Hrubieszów

Krawczuk Zbigniew

17

Kuśmierczak Natalia

ZS nr 2 Tomaszów Lub.

Kotowicz Jadwiga

 

CHLOPCY

   
       

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Opiekun

1

Wyskiel Patryk

ZS 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

2

Biszczanik Tomasz

ZS nr 4 Tomaszów Lub.

Rachański Artur

3

Nowak Rafał

ZS nr 3 Tomaszów Lub.

Korkosz Piotr

4

Banach Wiktor

I LO Zamość

Kobylarz Andrzej

5

Goch Dominik

ZS 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

6

Dziura Kamil

ZS nr 4 Tomaszów Lub.

Rachański Artur

7

Esing Ernest

ZS 2 Hrubieszów

Krawczuk Zbigniew

7

Bartosik Sylwester

ZS nr 2 Tomaszów Lub.

Kotowicz Jadwiga

9

Gałan Łukasz

ZS 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

9

Komorowski Damian

ZSP nr 4 Zamość

Uchymiak Wojciech

9

Wieczorek Patryk

ZSP3 Zamość

Kostrubiec Piotr

9

Szewczyk Patryk

II LO Krasnystaw

Szufnara Joanna

13

Bieńko Marek

ZS 1 Hrubieszów

Jaworski Jacek

13

Masicz Paweł

ZSP 5 Zamość

Olszewski Tomasz

13

Petz Sebastian

ZSP 3 Zamość

Kostrubiec Piotr

13

Flor Karol

ZSP Żółkiewka

Podgórska-Szpyt Katarzyna

17

Burda Szymon

ZS nr 3 Tomaszów Lub.

Korkosz Piotr

17

Franczak Sebastian

II LO Krasnystaw

Szufnara Joanna

17

Jachorek Damian

II LO Krasnystaw

Szaufnara Joanna

17

Ignaczyński Mateusz

ZSP 2 Krasnystaw

Mąka Piotr

 

 

Organizator:

Krawczuk Zbigniew